Клинтон почасни доктор барског универзитета ''Медитеран''

Kraški lovac

Poznat
Banovan
Poruka
7.308
Klinton počasni doktor barskog Univerziteta Mediteran

Bivši američki predsednik Bil Klinton, koji u Crnoj Gori prisustvuje konferenciji o rešavanju aktuelnih problema u regionu, postao je danas počasni doktor Univerziteta '"Mediteran" u Baru.
Klinton je titulu počasnog doktora zaslužio, kako je obrazložio rektor tog univerziteta Stevan Popović, svojim doprinosom na poboljšanju i razvoju obrazovanja, međuuniverzitetskoj razmeni i doprinosu rešavanju globalnih problema.



Pre dodele počasnog zvanja, Klinton je na Fakultetu za turizam Univerziteta "Mediteran" studentima govorio o globalnoj nestabilnosti, nejednakosti i klimatskim promenama što, kako je rekao, ima veliki značaj u razvoju svetskog turizma.
Počasni doktorat Klintonu je uručio Duško Knežević, predsednik Atlas grupe, koja je pored Vlade Crne Gore, organizator konferencije pod nazivom "Balkanska inicijativa za jačanje društva jugoistočne Evrope" koja je danas počela u hotelu Splendid u Bečićima.
Otvarajući konferenciju, Knežević koji je rekao da "Fondacija Klinton" traži rešenje za najteže svetske probleme i izazove, te da je konferencija zasnovana na ideji da se problemi mogu rešavati isključivo partnerstvom zasnovanim na zajedničkim vrednostima i interesima.
Pozdravljajući učesnike skupa, crnogorski premijer Igor Lukšić je istakao da su osnovni spoljnopolitički prioriteti te zemlje dobrosusedska saradnja i evroatlantske integracije.
On je podsetio da je Crna Gora postala kandidat za članstvo u EU i da je posvećena ispunjenju sedam uslova za dobijanje predpristupnih pregovora.
Lukšić je rekao i da je zahvaljujući konzistentnoj politici Crna Gora prepoznata kao kredibilan i konstruktivan partner u regionu.
Nakon plenarnog skupa konferencija će raditi u tri panela, a referenti su lider DPS-a Milo Đukanović, bivši hrvatski predsednik Stjepan Mesić i bivši predsednik Slovenije Milan Kučan.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/162090/Klinton+po%C4%8Dasni+doktor+barskog+Univerziteta+Mediteran.html
 
Klinton počasni doktor barskog Univerziteta Mediteran

Bivši američki predsednik Bil Klinton, koji u Crnoj Gori prisustvuje konferenciji o rešavanju aktuelnih problema u regionu, postao je danas počasni doktor Univerziteta '"Mediteran" u Baru.
Klinton je titulu počasnog doktora zaslužio, kako je obrazložio rektor tog univerziteta Stevan Popović, svojim doprinosom na poboljšanju i razvoju obrazovanja, međuuniverzitetskoj razmeni i doprinosu rešavanju globalnih problema.



Pre dodele počasnog zvanja, Klinton je na Fakultetu za turizam Univerziteta "Mediteran" studentima govorio o globalnoj nestabilnosti, nejednakosti i klimatskim promenama što, kako je rekao, ima veliki značaj u razvoju svetskog turizma.
Počasni doktorat Klintonu je uručio Duško Knežević, predsednik Atlas grupe, koja je pored Vlade Crne Gore, organizator konferencije pod nazivom "Balkanska inicijativa za jačanje društva jugoistočne Evrope" koja je danas počela u hotelu Splendid u Bečićima.
Otvarajući konferenciju, Knežević koji je rekao da "Fondacija Klinton" traži rešenje za najteže svetske probleme i izazove, te da je konferencija zasnovana na ideji da se problemi mogu rešavati isključivo partnerstvom zasnovanim na zajedničkim vrednostima i interesima.
Pozdravljajući učesnike skupa, crnogorski premijer Igor Lukšić je istakao da su osnovni spoljnopolitički prioriteti te zemlje dobrosusedska saradnja i evroatlantske integracije.
On je podsetio da je Crna Gora postala kandidat za članstvo u EU i da je posvećena ispunjenju sedam uslova za dobijanje predpristupnih pregovora.
Lukšić je rekao i da je zahvaljujući konzistentnoj politici Crna Gora prepoznata kao kredibilan i konstruktivan partner u regionu.
Nakon plenarnog skupa konferencija će raditi u tri panela, a referenti su lider DPS-a Milo Đukanović, bivši hrvatski predsednik Stjepan Mesić i bivši predsednik Slovenije Milan Kučan.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/162090/Klinton+po%C4%8Dasni+doktor+barskog+Univerziteta+Mediteran.html

aaa, to onaj novi univerzitet u ulici franje tudjmana u baru?
 
aaa, to onaj novi univerzitet u ulici franje tudjmana u baru?

Ма Карадагцима је најважније да им је доша' Били Дебили:

Јес' да човек мисли ДА ЈЕ ДОШАО У МАКЕДОНИЈУ А НЕ У КАРАДАГ - али, Били је Били...:hahaha::hahaha::hahaha:

nedelja, 22. maj 2011, 13:57 -> 17:45
Povratak Klintona na Balkan


Region Balkana mora nastaviti da traži mogućnosti da se integriše u Evropu i da istovremeno radi na međusobnoj integraciji, rekao bivši američki predsednik Bil Klinton u Budvi. Na kraju obraćanja, Klinton napravio lapsus, nazvavši Crnu Goru Makedonijom.
Bivši američki predsednik Bil Klinton je, na konferenciji u Budvi, ocenio da region Balkana "mora nastaviti da traži mogućnosti" da se integriše u Evropu i da istovremeno "radi na internoj integraciji".




Novi Klintonov promašaj

Makedonija u Budvi!


Na kraju obraćanja Bil Klinton je napravio lapsus, nazvavši Crnu Goru Makedonijom.



"Ako se suočavamo sa problemima, gladamo u budućnost i koncentrišemo se na ono što nam je zajedničko, budućnost je svetla", rekao je bivši američki predsednik.


"I budućnost Makedonije", dodao je Klinton, "koja svojom lepotom oduzima dah".


"Nemojte to da uprskate. Bog vas blagoslovio", završio je Klinton


**********************************************************************************************


.......
magare10.gif
 
Ма Карадагцима је најважније да им је доша' Били Дебили:

Јес' да човек мисли ДА ЈЕ ДОШАО У МАКЕДОНИЈУ А НЕ У КАРАДАГ - али, Били је Били...:hahaha::hahaha::hahaha:

nedelja, 22. maj 2011, 13:57 -> 17:45
Povratak Klintona na Balkan


Region Balkana mora nastaviti da traži mogućnosti da se integriše u Evropu i da istovremeno radi na međusobnoj integraciji, rekao bivši američki predsednik Bil Klinton u Budvi. Na kraju obraćanja, Klinton napravio lapsus, nazvavši Crnu Goru Makedonijom.
Bivši američki predsednik Bil Klinton je, na konferenciji u Budvi, ocenio da region Balkana "mora nastaviti da traži mogućnosti" da se integriše u Evropu i da istovremeno "radi na internoj integraciji".




Novi Klintonov promašaj

Makedonija u Budvi!


Na kraju obraćanja Bil Klinton je napravio lapsus, nazvavši Crnu Goru Makedonijom.



"Ako se suočavamo sa problemima, gladamo u budućnost i koncentrišemo se na ono što nam je zajedničko, budućnost je svetla", rekao je bivši američki predsednik.


"I budućnost Makedonije", dodao je Klinton, "koja svojom lepotom oduzima dah".


"Nemojte to da uprskate. Bog vas blagoslovio", završio je Klinton


**********************************************************************************************


.......
magare10.gif

Kreten... Ali, to govori o Dukljanima i koliko im je važna država da im počasni gost ni ne zna u kojoj od tih kvislinško-nacističkih prćija se nalazi.
 

sve vodece svetske agencije prenele su ovu vest u udarnim terminima.:lol:
Respekt,samo za deset puta manji honorar mogli ste dovesti Gorbacova i H.Kola u duetu.Ima se moze se, kada je bila Klaudiju Sifer u narodnoj nosnji, mogao je i Klinton da stavi bar kapu za knitu koju je dobio:lol:
 
Zar nismo na forumu još pre godinu dana sahranili Klintona od neke boleštine i održali mu opelo i dali 40 dana ? Ko je sada ovaj vampir ?

On se cak solidno drzi, sta vise.

A tema je jos jedan dokaz opterecivanja Crnom Gorom i jedan forumas mi je rekao da mi imamo previsoko misljenje o sebi, pa kad se veliki broj vas opterecuje tim sto je Klinton dosao u CG, od toga nam samo ego raste :cool::lol:
 
Сада ће морати Александрови Македонци да окупирају Македонију због каљања угледа.
Судар титана: Мило противу Александра Македонског, којег су чокалјије оживеле да се суочи са непобедивим и вечним Милом. Повуци ријеч...
 
Poslednja izmena:
Kreten... Ali, to govori o Dukljanima i koliko im je važna država da im počasni gost ni ne zna u kojoj od tih kvislinško-nacističkih prćija se nalazi.

on nije znao dal je poso il je dosoa ne da zna gde se nalazi jos jedan dokaz da je amerikancima sve isto, makedonija monte negro, croacija jedino
bi znao da je u srbiji jel to je druga prica.
 
On se cak solidno drzi, sta vise.

A tema je jos jedan dokaz opterecivanja Crnom Gorom i jedan forumas mi je rekao da mi imamo previsoko misljenje o sebi, pa kad se veliki broj vas opterecuje tim sto je Klinton dosao u CG, od toga nam samo ego raste :cool::lol:

on ce doci za pare ko god mu plati(qrva kao qrva),koliki je to uspeh politike C.Gore govori samo ta cinjenica.Lik dolazi za HONORAR bilo mu je uz put jer je juce gostovao u Becu.Da mu Srbija plati eto ga shjutra u Beogradu ;)
Pre dvanaest godina je naredio bombardovanje SRJ mimo odluke OUN,tada su ginuli i Crnogorci.Mora ego da vam raste kada ste u stanju tako expresno da zaboravitte razliku izmedju dobrih i losih.Sto i nije cudo jer tako ste docekivali i Italijane 1941 godine.
Pomesao si sprdnju sa zaviscu i "opterecenjem".
 
on ce doci za pare ko god mu plati(qrva kao qrva),koliki je to uspeh politike C.Gore govori samo ta cinjenica.Lik dolazi za HONORAR bilo mu je uz put jer je juce gostovao u Becu.Da mu Srbija plati eto ga shjutra u Beogradu ;)
Pre dvanaest godina je naredio bombardovanje SRJ mimo odluke OUN,tada su ginuli i Crnogorci.Mora ego da vam raste kada ste u stanju tako expresno da zaboravitte razliku izmedju dobrih i losih.Sto i nije cudo jer tako ste docekivali i Italijane 1941 godine.
Pomesao si sprdnju sa zaviscu i "opterecenjem".

i zamisli svi koji su hteli da se slikaju sa klintonom de bilom morali su da plate hiljadu evra, za uspomenu i dugo secanje i sad posto crnogorci vole da se hvale
ko zna kolko je ovaj zaradeo.:zcepanje:
 

Back
Top