Klanje muskih pilica i nemacko resenje

hejter

Obećava
Poruka
65
Pomerite u dr temu ako treba ne znam gde da stavim,ovo je vise pitanje za farmere i ekonomiste..
Gledala sam ovaj video
pa sam videla da je neki lik 2018 evo linka worlds-first-no-kill-eggs-go-on-sale-in-berlin
nasao nacin kako da se mnogo ranije utvrdi pol pilica,da ne bi klali muskarce,i da se jaja iz takvog uzgoja vec prodaju u Nemackoj,pa me zanima jel mislite da ce to zaziveti ikad globalno,i dal ce se primenjivati ikad kod nas(pod uslovom da drzava ne uleti u neki rat i jos xy nekih uslova)?
Tj jel postoji realna sansa da se u narednih 10 godina ovako nesto pojavi kod nas?
Msm kapiram mogu da kupujem domaca jaja od ljudi koje znam,ti ce bar da ih puste da odrastu pre nego sto ih cviknu za supu, al me zanima bas realnost ove prve verzije..

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
46.063
Biće transrodni petlovi i imaće svoja prava.
Jedan od takvih primera je i izraelski start-up Soos gde razvijaju tehniku kojom se u inkubatoru menja pol embriona s muškog na ženski.

Zastupajući potrošače, izvršni direktor "Foodwatch"-a, Martin Riker upozorio je da svako ko se bori za dobrobit životinja mora da stane na kraj ludilu okrutnosti koje proživljava živina.

Smatra da čak i ako praksa mlevenja pilića u Nemačkoj bude zabranjena, "ovo neće apsolutno ništa promeniti u nepodnošljivoj patnji kokošaka nosilja", rekao je.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.