Kladionicarski deo foruma "kosarka"

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.699
Osim standardnih stranica na koje idem u potrazi za sastavima ekipa, povredama isl. koji bi mi pomogli u kladjenju, cesto koristim ovu stranicu za konsultacije oko tipova.

http://contests.covers.com/index.aspx?t=0

Stranica je posvecena americkim sportovima, i ima nekoliko lepih igara, veoma unosnih.
Napomena: Nagrade na ovoj stranici se isplacuju samo onima sa prebivalistem u SAD ili Kanadi.
Pa ako imate nekog tamo, prijavite se za igru preko njega......
Meni se iskreno veoma svidja "survivor" jer je nagrada veoma veoma velika(100 000$), mada je i pogoditi skoro nemoguce.
PS:Registracija je naravno besplatna.
 
Danas mi se svidja igra na Orlando protiv Memfisa, i sem tog singla, odigracu ih u dublu sa Milvokijem, koji mislim da moze do iznenadjenja u LA......
Pre neko vece klipersi su dobili, video sam u publici Gordona sa nekom longetom na ruci,pa mi bas nije najjasnije kako je najavljen veceras da igra?
Ali svejedno, preksinoc ih je malo previse sralo spolja, a ovaj put protiv Grifina stoji Bogut, i Iljasova.....Vredno pokusaja iznenadjenja......Bar meni.
 
Ma popizdeo sam.
Ovaj Orlando je ****** od ekipe..Za Milvoki mi nije zao.
Kad juris iznenadjenja, nekad dodju nekad ne, ali Orlando.
Necu ga do kraja sezone staviti nigde na tiket.........A i ja sam idiot, igram na ekipu gde igra Turkoglu........Finiks se preporodio kada je ovaj otisao...
Bogme me dobro kostao sinoc Orlando, smradovi.
 
Ma popizdeo sam.
Ovaj Orlando je ****** od ekipe..Za Milvoki mi nije zao.
Kad juris iznenadjenja, nekad dodju nekad ne, ali Orlando.
Necu ga do kraja sezone staviti nigde na tiket.........A i ja sam idiot, igram na ekipu gde igra Turkoglu........Finiks se preporodio kada je ovaj otisao...
Bogme me dobro kostao sinoc Orlando, smradovi.

Taj Turkoglu je stvarno retki komad degenerika. Pogotovo sad kada je nabio kile i kada lici (a i krece se tako) na centra. Igra mu se svodi na bacanje trojki iz nekih nadrealnih pozicija. Smarac teski...

J*biga, idemo dalje.

Partizan-Siena 1: kvota 1,95 (valja metnuti neke pare) :cool:
 
Taj Turkoglu je stvarno retki komad degenerika. Pogotovo sad kada je nabio kile i kada lici (a i krece se tako) na centra. Igra mu se svodi na bacanje trojki iz nekih nadrealnih pozicija. Smarac teski...

J*biga, idemo dalje.

Partizan-Siena 1: kvota 1,95 (valja metnuti neke pare) :cool:

Ja sam zacrtao da odigram 6 singlova protiv Partizana, i to jakih..........Prva dva sam prosao, ali mi ova utakmica smrdi.
Ocigledno Sijena nije ista ekipa sa Boom i bez njega.
Razbili su Real u prvo cetrvtini (koliko se secam bilo je 28-13 u jednom trenutku), da bi zadnju cetvrtinu izgubili 20 razlike, sto je pokazatelj da nesto ne stima, pa cu preskociti verovatno, eventualno odigrati na Sijenu ali u nekom tiketu, sitno.
 
Bez Boa ne vrede ni pola. Ja cu ipak odigrati na nas (nikad u zivotu nisam igrao protiv nas, niti to nameravam da uradim...ako bas mislim da nemamo nikakve sanse samo preskocim, ali nikad protiv). :cool:

Nema kod mene ljubavi u kladjenju........
Pokusavam da sagledam realno.
Odigrao sam na Real protiv Partizana jer je to bio zicer dana, a za igru na Efes me konacno opredelila izjava Jovanovica(posebno nacin na koji ju je dao, sa sve grimasama) kako ce Rakocevica (kojeg ja inace ne cenim puno) cuvati Mirosavljevic.....
Te nedelje sam prosao taj singl, ali sam popizdeo jer sam imao tiket na kojem je bio Partizan i na kojem je bio cist kec na Olimpiju protiv Barselone, koji ne dodje za jednu loptu.
 
A j*biga, ni EFES nas nije toliko razbio, kao sto bi se moglo pretpostaviti iz tvog pisanja. Radilo se isto o jednoj lopti, previse brzo ispucanoj u zadnjem napadu. ;)

Nema ljubavi, ali nema ni mrznje. Protiv Partizana ne igram nikad. To je jedan moj princip. :cool:

O jednoj lopti?
Zaboravljas da su sudije drzale Partizan u igri celu trecu cetvrtinu, sa nekoliko smesnih odluka.
Da ne pricam o tri pogodjene trojke dve Gista, i posebno one Kecmana, kada je lopta pukom slucajnoscu dosla do njega....
Kosarkaskim recnikom Efes je vodio ceo mec, Partizan je pokusao da stigne, ali je Efes to rutinski priveo kraju....
Ali dobro, nije ni vazno sada.da je proslo, likovao bih, ovako ***......Samo jedan u moru palih tiketa.......
 
Veceras konacno igra Minesota.
Pratim ih sa over 210,5 i uz njih sam ukombinovao NjuDzersi protiv Filadeflije i Cikago protiv Klipersa(mada mi se nekako ne svidja ta moja tvrdoglavost protiv Klipersa).
Ako veceras ne prodjem nista, pauza 5,6 dana, da se stvari malo "slegnu".....
 
Ne znam, ja sam imao statistktu over/under na Minesotu, i ona je drasticno na strani overa.......Tu ne razmisljam da li ce ili nece biti, igram prema statistickoj tendenciji........
Evo sad sam ponovo gledao.U jednom trenutku su imali 22/10 za over a sad je 29/18, sto znaci da ipak u poslednje vreme nisu toliko ubedljivi.
*** ja odigr`o vec, pa sta bude.......
U jedinom mecu ove sezone palo je samo 198 koseva, ali je na tom mecu Minesota oborila rekord u broju TO
 
Zavrsena treca cetvrtina Minesote, i sad cekam da vidim pobedu Klipersa, pa da mi uspeh bude 100%.Sve sto sam rekao doslo je KONTRA......
Nazalost, veceras sam prosuo veliki deo dobitka iz prethodna dva meseca, te zasigurno pravim pauzu, do posle allstar-a.
Ps:Ne secam se da sam na nekom mec u video vise airbal-ova nego veceras.....Darko igra kao konj, a ni ostali nisu bolji.
 
Ja danas gledao nesto........Veoma mi je cudno da je Njujork potcenjen protiv Filadelfije........Gledao sma Filadefliju protiv NjuDzersija, ne deluju mi koa ekipa, vise kao skup indijanaca......Na drugoj strani Njujork ove godine , polse dugo godina deluje kao ekipa, i to ekipa kvalitetnija od Filadelfije.
Takodje mi se cini da Detroit ne bi trebalo da ima problema sa NjuDzersijem.
Nisam odigrao nista ozbiljno, cisto dva tiketa male uplate, da imam sta da pratim veceras.....Uz Njujork i Detroit, gadjao sam Majami,SanAntonio, vise na Minesotu i Finiks...
Na drugom tiketu tri vezana iznenadjenja:Njujork,Minesota,Portland(ciste dvojke), uz Majami,Detroit i SanAntonio(u hendikepu)......
Cisto da mi bude zanimljivije vece......
 
Na Detroit su digli kvotu malo jer su neizvesni Hamilton i Rodni Staki.
Ja cekam Orlando ( protiv Vasingtona ) za pare. Pogodih Dodiga protiv Ljubicica na kvotu 2,7 i jos neki fudbal,tako da mi je ostao samo orlando. Vezali su 2 poraza, nadam se da nece i 3., em se nadam da Arenas ima veliki motiv jer se nije lepo rastao sa Vasingtonom.
 

Back
Top