Quantcast

Kladionica!

jos_1_5ak

Domaćin
Poruka
4.773
Meni Hrvatska Spanija mirise na golove , mislim da Hrvati imaju malo sporu odbranu za brze i hitre Spance a u sredini i u napadu mogu itekako da im pariraju, a cak i bez Luke Modrica.

Luda Srpska Druzina

Poznat
Moderator
Poruka
7.825
sve je to realno ali ovaj sistem takmicenja ko stvoren za kalkulisanje.
poljaci mi se cine kao najsigurniji, vreme je da leva proradi konacno a ukrajna ko stvorena
nemci nisu nesto pokazali a irci nece bas se otvore jer njima i bod moze odigra
spanci nece davati gas njima dosta bod kao i hrvatima a ionako ce utakmica biti prekinuta :mrgreen:
a cesi i turci moze bude svasta, ni jedni ni drugi nisu u nekoj formi

ja nesto ovako kombinovao

Pogledajte prilog 391169

mozda najbolje uzivo kladjanje za ove utakmice danas

jos_1_5ak

Domaćin
Poruka
4.773
Ne znam zasto ali Spanija i Italija mi mirisu na produzetke, mozda cak i penale.

Vidim svi favorizuju Spance ali nece se Italijani tako lako dati.

Mnogi potcenjuju Italiju , kao nemaju oni vise taj kvalitet, ali tu je Bufon i odlicno uigrana odbrana iz Juventusa, zatim u veznom redu tu je De Rosi, Kandreva, Tiago Mota, Djakerini, u ofanzivi imaju Edera koji stvarno igra odlicno na ovom prvenstvu, Ciru Imobilea, Graciana Pelea, Simona Zazu, Lorenca Insinjea, nimalo naivan tim, ja cak i ne vidim da sad Spanci imaju nesto kao osetno bolji tim.

Mada steta sto nema Pirla, sa njim bi sigurno bili jos barem 20 do 30% jaci , mozda jeste vec u poznim fudbalskim godinama, ali je svakako igrac koji jos uvek pravi razliku i Italijani jos uvek ni na vidiku nemaju bolju "10ku" od njega.

Владан

Buduća legenda
Poruka
28.912
Интересантна анализа са нета.

Dva Evropska i svetska fudbalska giganta sastaće se već u četvrtfinalu EURA2016 u Francuskoj i ovo je za mene finale pre finala. Pored ova dva rivala u četvrtfinale su se plasirale dosadne Portugal i Poljska, iznenadjenja Vels i Island, domaćin Francuska kao i ekipa Belgije koja je skup mladih zvezda.
Ovaj duel će biti fudbalski klasik koji će se najverovatnije prepričavati dugi niz godina i decenija jer su ove dve reprezentacije odigrale mnoštvo istorijskih mečeva. Ipak danas je situacija takva da Italijani izuzev odbrambenog dela tima (Juventusovog tria štopera i golmana) i zvezde Rome De Rosija nemaju neku veliku zvezdu u timu, no ja bih rekao da je to itekako njihova prednost. Jer trener Azura je tako odlučio ostavivši nekoliko iskusnih zvezda tima kući a na Euro je poveo igrače koji se bore i izgaraju na terenu svih 90 minuta. Konteov borbeni duh i mentalitet svakako je preneo na ekipu tako da se može reći da je Italija uz Vels i Islandjane trenutno najviše pokazala na šampionatu. Azuri su u uvodnom meču prvenstva iznenadjujuće pobedili superstarove Belgijance, odigravši taktični vrhunski i zrelo, da bi u drugom kolu rutinski prešli preko Švedjana i tako obezbedili prvo mesto u grupi. U trećem kolu su mogu slobodno reći pustili Irce da bi vratili milo za drago Švedjanima za onih bratskih 2:2 sa Dancima kada su pošteni skandinavci poslali Azure kući. Najbolji možda meč su odigrali u osmini finala izbacivši Evropskog prvaka Španiju kojima su se takodje revanširali za poraz u finalu pre 4 godine. Sada je jasno da će Evropa dobiti novog šampiona. Italijani su spremni i pucaju od samopouzdanja za ovaj meč i imaće 4-5 dana odmora i vremena za Kontea da prouči do tančina Švabe i da nadje način da posle Evropskog sruši i trenutno svetskog prvaka.
Što se tiče nemačke reprezentacije meni se čini da još nisu naišli na pravog i jakog protivnika. Nemci znaju da igraju na rezultat igraju taktički dosta jako i možda ne tako lepršavo kao nekih ranijih godina, odnosno igraju dosta tvrdje i zatvorenije. U jednoj relativno lakoj grupi osvojili su 7 bodova pobedivši prvo slabašne Ukrajince, zatim u najdosadnijoj utakmici šampionata 0:0 sa Poljacima u utakmici koja je bukvalno ličila na uspavanku da bi u poslednjem kolu u grupama savladali Severnu Irsku sa neubedljivih 1:0. Kao prvoplasirani u osmini finala su odigrali njihov najbolji meč isprašivši Slovake sa 3:0. Nemci dosada nisu primili ni gol i sa gol razlikom 6:0 čekaju ovaj meč.
Svestan sam snage reprezentacije Nemačke koja je individualno dosta jača od Italijana, ima bolji vezni red i napad, no mene oni nisu nešto preterano ubedili da nisu ranjivi dok su s druge strane Italijani impresivno odigrali do sada. Ovde igram na pobedu Italijana a mogući scenario je i 2&0-3. Srećno ko prati !!!