Kladionica, tiketi, tipovi...

Imao sam ceo tiket u regularnom vremenu, medjutim, meč ode u produžetak, i tamo Ledej da još dva poena i umesto kvote 90, dobijem kvotu 12.
uuuuu.jpg
 
Ne sećam se kada mi se dogodio ovakav tiket........Nije mi krivo što sam pao, ali sa stanovišta verovatnoće ovo je veoma veoma malo verovatno.......

tttttttttttt.jpg

Pogodio sam samo tri tipa a pao četiri, ali........Campazzo je imao 7 asistencija, Tavares 9 poena, Colom 8 poena i Micov 13 poena.
Svaka čast tipserima koji su postavili granice, pogodili su u glavu.......
 
Da vidimo...
Posle jučerašnje, po meni najveće mućke dana, Salcburg-LASK sa 1:0 umesto GG&3+ ili makar 2+ za one koji prave "kešbek tikete"...

...danas eto Marsej prima gol u 96-om minutu 2:2, super...
correction.jpg

A ovo Braga - Portimonense me zanima da li neko ima iskustva?
Kladite se live da će bude pogodak, pa bude pa sudija poništi...
Kako kladża to tretira?
Naravno posle ipak bude u 94-om minutu 3:1
 
Pozdrav svima, pomalo sam nov u kladjenju pa trazim "all in one" sajtove koji bi mi bili korisni za kladjenje. Izasao mi je ovaj u Facebook reklami ali nikad pre nisam cuo za njega - https://oddstify.com/. Deluje mi okej i ima sve sto meni treba, ali ne znam koliko je pouzdan. Da li ga je neko koristio vec?
Postoje "statistički" sajtovi koji uvek napišu da je BMW bolji od FIAT-a a postoje i forumi i vrači pogadjači...
Naravno, postoje i android aplikacije...
Svi oni umeju da pogode 2 do 3 dana za pecanje naivčina koji puni poverenja u 4. dan tresnu lovu i - puknu

Vrača pogadjača nema, neki sajtovi uklone promašaje (zulu bet ume to da radi), android aplikacije isto uklone a odložene utakmice tretiraju u pogodak...

...ako ima šta grdje od kockanja sa svojim parama a to je da te neko drugi navodi kako da ulažeš svoje pare.
Ali na tebi je da odlučiš...
 
Deste lovatori?
Mora da ste se juče obogatili pa vam sad sitno da dodjete na forum...
Šta oćete, jel došo Čelzi? A da niste dodali MUTD-MCITY ili Real Madrid kom ne trebaju bodovi?
Apa morali ste da mislite...

...a opet džaba i da mislite ako sudija poništi rezultat pa posle ni 10 minuta produžetka ne pomogne...
portovar.jpg
 

Back
Top