Klackalica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zak

Iskusan
Poruka
6.408
Okej nagledao sam se se raznih tema al konto ove nisam video nis.
_____________________________________________
Ok bile su teme da li ste za sex na jednu noc a mene zanima sta bi ste devojke uradile kada bi saznali recimo da vas mladic ima sklonosti da upraznjava sex na jedno vece sa drugim devojkama a da povrh svega te njegove veceri budu romanticne i pune emocija propracene finim seksom neznim dodirima i td i td...?
 
Zak:
Okej nagledao sam se se raznih tema al konto ove nisam video nis.
_____________________________________________
Ok bile su teme da li ste za sex na jednu noc a mene zanima sta bi ste devojke uradile kada bi saznali recimo da vas mladic ima sklonosti da upraznjava sex na jedno vece sa drugim devojkama a da povrh svega te njegove veceri budu romanticne i pune emocija propracene finim seksom neznim dodirima i td i td...?

`S ti brate lood
 
Ne nije opsti mladic,zasto je u redu sex na jedno vece a nije u redu ovo sto sam naveo,cini mi se da je ovo trn mnogim zenama pogotovo onim sto odobravaju sex na jedno vece ili ti slicne izlete...
 
Zak:
Ne nije opsti mladic,zasto je u redu sex na jedno vece a nije u redu ovo sto sam naveo,cini mi se da je ovo trn mnogim zenama pogotovo onim sto odobravaju sex na jedno vece ili ti slicne izlete...

[color=green]Ne razumem bas najbolje. Sta je u redu a sta nije u redu. Ajde "neopsti" mladicu budi malo jasniji.[/color]
 
taja:
Zak:
Ne nije opsti mladic,zasto je u redu sex na jedno vece a nije u redu ovo sto sam naveo,cini mi se da je ovo trn mnogim zenama pogotovo onim sto odobravaju sex na jedno vece ili ti slicne izlete...

[color=green]Ne razumem bas najbolje. Sta je u redu a sta nije u redu. Ajde "neopsti" mladicu budi malo jasniji.[/color]
Sta ti nije jasno opcenita devojko,zasto mislis da je to opsti mladic?
 
Zak:
taja:
Zak:
Ne nije opsti mladic,zasto je u redu sex na jedno vece a nije u redu ovo sto sam naveo,cini mi se da je ovo trn mnogim zenama pogotovo onim sto odobravaju sex na jedno vece ili ti slicne izlete...

[color=green]Ne razumem bas najbolje. Sta je u redu a sta nije u redu. Ajde "neopsti" mladicu budi malo jasniji.[/color]
Sta ti nije jasno opcenita devojko,zasto mislis da je to opsti mladic?

Pa ne mislim. Zakljucujem. Ako si svako vece sa drugom devojkom kako ti to onda zoves. Izgleda da ti se temin OPSTI ne svidja. Definisi mi ti onda to.
 
Mislim na decka koji ima normalnu vezu misleci na jednu devojku ali povremeno prevari devojku ali ne u klasicnom smislu kao sto devojcica prevari svog deckica...
Jel sada malo jasnije?
 
Zak:
Mislim na decka koji ima normalnu vezu misleci na jednu devojku ali povremeno prevari devojku ali ne u klasicnom smislu kao sto devojcica prevari svog deckica...
Jel sada malo jasnije?

Jao sto ti filozofiras. Tebi je normalno da imas devojku i da je varas okolo u "nekom smislu". U cemu je razklika izmedju varanja"decaka" i varanja "devojcica"
 
Vrlo zanimljivo!
Mislim da bi to mogla mirno posmatrati sa strane,
ako mi on to dozvoli
.
Ništa lepše nego videti voljenu osobu u ljubavnom zanosu i zavođenju dok ispoljava svje stasti,emocije ....
Naravno nisam sebična i egoista da i ja baš tog momenta želim isto što se i njemu dešava i to baš sa njim.
 
Anonymous:
Vrlo zanimljivo!
Mislim da bi to mogla mirno posmatrati sa strane,
ako mi on to dozvoli
.
Ništa lepše nego videti voljenu osobu u ljubavnom zanosu i zavođenju dok ispoljava svje stasti,emocije ....
Naravno nisam sebična i egoista da i ja baš tog momenta želim isto što se i njemu dešava i to baš sa njim.

Blago Zaku dok ima tako "sirokih" devojaka
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top