cornflakes
Elita
- Poruka
- 16.310
.
Не видим ни један разлог да се гризе за овај куп Весне Човић.
Пустио бих као прошле године клинце и повремено Калатес, Карлик, наравно Жо обавезно, па шта буде.
Идеално би било финале ФМП1 - ФМП2 за куп Весне Човић.
А Анђус нека удара рецке до судњега дана...
.
Не видим ни један разлог да се гризе за овај куп Весне Човић.
Пустио бих као прошле године клинце и повремено Калатес, Карлик, наравно Жо обавезно, па шта буде.
Идеално би било финале ФМП1 - ФМП2 за куп Весне Човић.
А Анђус нека удара рецке до судњега дана...
.