- Poruka
- 17.998
ajmo večeras da ih ugasimo.. da krenemo u egal utakmicu posle će kod njih biti nervoze.. samo da se ne odlepe u prvih 10 min
Vašington mora da igra 30 i više minuta
Vašington mora da igra 30 i više minuta
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Другим речима следи кукање над тужном судбином наше кошарке........
Невероватно како се распадну сваке године са епским улагањима у клуб, преко 20 играча имају без ФМП2, што значи да су што се спорта тиче нула, у лоповлуку су зато најбољи.
Драго ми је што смо диктаторовом клубу уништили сезону, тако да је освета слатка за терање Жоца и играча.
Naravno da gresis, to su panticevske price a on mnogo lupeta. Penjaroja nije sigurno dao te minute tako kako je dao misleci o tome ko ostaje sledece sezone, vec o tome ko mu vise treba za ovu utakmicu. Braun je cvrsci igrac i to je to. Uvek nesto izmlati, ali je isporucio tri najbitnije trojke da ostanemo na distanci. U finalu ce obojica imati svoje utakmice i minute onako kako im bude islo.Na moju žalost Penjaroja ( ili Ostoja ) je između Sterlinga i Vaša očigledno odabrao da ovaj prvi ostane i sl sezone a da Vaš ide iz kluba.
Nadam se da grešim ali..