KK Partizan (arhiva: 2007/08 - 2014/15)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Košarkaši Partizana pobedili su Vojvodinu u Beogradu rezultatom 81:65 (15:10, 24:14, 20:26, 22:15), u prvom kolu NLB lige. Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Nikola Peković sa 17 poena, dok je Milton Palasio postigao 14 poena. Novica Veličković je završio utakmicu sa osam poena i 10 skokova.



idemo lagano do nove titule u ovoj smrdljivoj zvezdinoj ligi i onda uzmemo 15 bodova sto garantuje trogodisnji ugovor sa evroligom
 
Iz Partizana nista novo. Posle Danilovica i Vujosevic nam je pokazao kako ce prolaziti sudije kad Partizan izgubi.

Čelnici košarkaške regionalne NLB Lige suspendovali su u četvrtak trenera Partizana Duška Vujoševića zbog sumnje da je posle utakmice 3. kola sa FMP-om udario sudiju Branislava Mrdaka, koji ga je potom prijavio za napad. Konačna odluka biće doneta za nedelju dana kada budu prikupljeni svi izveštaji sa utakmice i u vezi sa incidentom. Vujošević zbog suspenzije neće moći da vodi tim sa klupe u 4. i 5. kolu NLB Lige (protiv Slovana i Heliosa u gostima).
 
znaci vec je pocela hajka na partizan... stoka ne bira sredstva da nas unisti... gurbeti, covic, hemofarm i ustase svi zajedo protiv partizana... ali sada treba biti pametan i ne nasedati na provokacije nego lepo na terenu utakmicu po utakmicu pokazati ko je najbolji... nek se i izgubi neka utakmica... neka dule ponekad i isamara sudeije... neka odsluzi kaznu ali mi cemo osvojiti ovu ustasko-gurbetsku ligu i onda im se svima isprdeti u facu i ponosno reci da i naredne tri godine igramo evroligu... a oni svi zajedno neka ga puse po uleb i fiba kupovima... to je njihovo takmicenje... nizerazredno... mora da se zna ko je najbolji... i bilo bi lepo da dule ove godine uzme kup... ne treba kao prethodnih godina da odmara glavne igrace i da ne igra svom snagom nego neka razbije svakog neprijatelja koji mu se nadje na putu... a zatim uzeti i domace prvenstvo koje je moram priznati boranija... osim fmp-a i hemofarma ostali su smesni... a i ti fmp i hemofarm su isto smesni... u evroligi sta uradimo... ako dovedemo nekog ubicu na bilo kojoj poziciji onda imamo velike sanse za prolazak i u 8 najboljih... a posle sta bude
 
Obrni - okreni Vujosevica treba proterati iz kosarke (barem nase).
Rekao bih isto i da trenira Zvezdu.

Njegovo ponasanje je prevazislo meru.
Video sam snimak. Nije udario ali je "cuskao". Sa kojim pravom?
Ako mu se ne svidja liga neka ode iz nje.

Huligan najobicniji.

I naravno. Grobari su odusvljeni takvim ponasanjem, vec kuju velikosvetske zavere protiv Partizana (verovatno iste one koje su izbacile Partizan iz evrope u fudbalu zbog huligana "navijaca")

Huligane treba proterati iz sporta bilo da sede na tribini, bilo na klupi.
 
ajde neka mi neko objasni odakle bilicu pravo da odmah suspenduje duleta a uopste nema dokaz da je ovaj tukao mrdaka... i interesantno je kako svi sa neprijateljske strane duleta nazivaju huliganom i smatraju da ga treba izbaciti iz kosarke a opet sa druge strane su svi redom onanisali kad je onaj majmun gurovic gadjao flasom lika u publici... kao bio je isrovociran... pa je onda navijace partizana navijao stokom,
zatim bezbroj verbalnih duela sa protivnickim igracima, pljuvanje sudija... dule je za sve u jadranskoj ligi gospodin... jos jednom - gospodin
 
upotrebi "search" i nadji gde sam ja podrzao Gurovicev postupak.
Osudio sam ga kao sto osudjujem Vujosevica (samo ces to naci u istoriji mojih postova)
Ali i tu u sustini ima velike rezlike (premda ne razgranicavam postupke) Ovo je igrac u ophodjenju sa publikom a ovo je trener u ophodjenju sa sudijama A da ne pricam sva ona povlacenja ekipe sa utakmice, odvodjenje u svlacionicu sta je pravi skandal majstor radio.
I FLUID je svojevrmeno potvrdio da je Vujoseviceva licnost vrlo diskutabilna.
Jedna stvar je cinjenica. Covek zna znanje, dobar je trener ali ako zelite da ostane na vasoj klupi umesto sto ga brante, brate trazite da mu dovedu nekog psihijatra da ide na terapiju sputavanja impulsivnosti. Ovo uopste ne pricam negatovno. NA zapadu je to najnormalnije. U NBA ligi svaki kosarkas ima svog psihijatra kojeg klub placa ne zato sto su ludi nego zato sto su shvatili da treba pozitivno uticati na neke licnosti. Samo u ovoj primitivnoj zemlji, primitivci misle ako neko ide kod psihijatra da je lud.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top