KK Partizan (arhiva: 2007/08 - 2014/15)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Splatt91

Domaćin
Poruka
4.845
bmQAj.jpg

To je ta glava ko ja nas je odvela u pobedu :D

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.697
Ovo je vec postalo bolesno, za mene............
Strogo izbegavam da odigram utakmicu u kladonici kada se radi o Partizanu, iz razloga sto smatram da ne mogu biti objektivan, jer sam navijac.....
I tako...........Jednom godisnje u proseku ipak odlucim da odigram, kada mislim da je najsigurnije.........Ne naravno kao singl nego u kombinaciji, na tiketu.
I za te, kada se odlucim da ih igram , zadnjih desetak godina jos nijednom nisam pogodio.......(bez obzira da li na Partizan ili protiv njega)
Sinoc me je kostao preko 60 000 din.
PS:Odmah posle utakmice zove me telefonom matori, pa drugar, svi odusevljeni pobedom , a meni se place od muke.........I moje gluposti.:dash::dash::dash:

Inace, da malo zaboravim ruzne trenutke, najsmesniji trenutak utakmice mi je bio kada Lou spotakne pleja Reala, on padne, lopta ode u aut,za Partizan,sudije cute, a Sarenac kaze:Nema faula, odlicna odbrana Loua......Da se zacenis od smeha......:rotf::rotf::rotf:

Poruka
18.272
Veceras smo konacno imali i malo srece.
Moja konstatacija iz jednog od prethodnih postova se ostvarila u praksi:

Ono sto ljudi mora da shvate je da je Milosavljevic nateran na takvu igru, da glumi jednu od glavnih opcija u napadu, iako su on, kao i Cakarevic, po karakteristikama vise igraci iz senke, jako korisni ekipi, zbog dobre odbrane i izuzetnih fizikalija.
Tu bi, kao najiskusniji, Kecman trebao da vodi glavnu rec i preuzima odgovornost, ali je covek ili u ocajnoj formi, ili mu je istekao rok trajanja.

Drago mi je da Kecu nije istekao rok trajanja i da je veceras odradio odlican posao sa 10 poena.
Moze da raduje odlicna odbrana koju smo pokazali veceras, pogotovo na pocetku meca i u finisu.
Da smo malo bolje odgovarali u napadu na kombinovanu odbranu Reala, mogli smo i ranije da resimo mec, bez onog kidanja zivaca u finisu.
Jos jednom, sve cestitke igracima na pobedi i nadam se da njenu vaznost nece prokockati u narednim tekmama.

crni lepotan

Elita
Poruka
21.392
Veceras smo konacno imali i malo srece.
Moja konstatacija iz jednog od prethodnih postova se ostvarila u praksi:

Drago mi je da Kecu nije istekao rok trajanja i da je veceras odradio odlican posao sa 10 poena.
Moze da raduje odlicna odbrana koju smo pokazali veceras, pogotovo na pocetku meca i u finisu.
Da smo malo bolje odgovarali u napadu na kombinovanu odbranu Reala, mogli smo i ranije da resimo mec, bez onog kidanja zivaca u finisu.Jos jednom, sve cestitke igracima na pobedi i nadam se da njenu vaznost nece prokockati u narednim tekmama.

da je Vlade izvukao nakon one Begiceve tehnicke Pekovica, bar na minut, pa ga vratio mi bi ovo dobili 6 razlike i ne bi bilo problema
Pekmenu zbog umora dva puta ispada lopta, dobija bananu i dva puta promasuje, uz 3 sekunde i to sve u poslednja 3-4 minuta
a ovako, sreca nas je pogledala da su oni promasili dva suta za tri (Rudi i Mirotic) iz kojih pozicija su im inace danas ulazile trojke i na kraju onaj poslednji napad
no dobro je, mi smo Partizan :D

zokiloki

Domaćin
Poruka
3.592
obicno ( uvek ) ja radim kontra maler, prognoziram lose, da bi ispalo dobro... veceras to nije bio slucaj , stvarno sam mislio da ne mamo nikakve sanse ( k`o kosta :mrgreen: tako ti i treba kad se kladis protiv nasih, ne mislim kk partizan, no, uopste )...

takodje, obicno nakon pobede, analiziram lose stvari, da bi se popravile...

veceras sve pada u vodu: BRAVO PARTIZAN ! BRAVO ZA TO STO PO KO ZNA KOJI PUT NAM VRACATE VERU DA U EKIPNOM SPOPRTU NE MORAMO DA BUDEMO ****** LUZERSKE, NAJGORE ! BRAVO ZA NADU DA NISMO NAJGORI `DE GOD SE POJAVIMO ! BRAVO ZA POBEDU MAJSTORI ! ( mada da ste izgubili ja bih bio jedasn od retkih sto se ne bi ljutio ).

BRAVO ZA JJBNO NAJDOMINANTNIJU PETICU STO SAM JA IKAD GLEDAO, BRAVO ZA KECA KOGA PLJUVAH TOLIKO. I CRNCA ISTO, BRAVO ZA MACVANA 10/10 PENALI ( nikad u zivotu nije prebio 70 % , ali nikad nije ni sutirao 3/3 trojke bez obruca ).

ma bravo momci, za jjbno slatku ( i da ponovim, svarno neocekivanu )pobedu...

i tako... BRAVO :klap:

PARTIZAN, OLE

Poslednja izmena:

zokiloki

Domaćin
Poruka
3.592
i jos samo da dodam ;

BRAVO PARTIZAN, BRAVO MAJSTORI

jeste da i :

ali ipak jeslatko kad ponekad budes...

NAPRED PARTIZAN !!!

inace imaju 2 stvari: jedna koja mi uvek izmami osmeh, PESMA PRED POCETAK TEKME.... i druga koja mi uvek sledi krv u zilama: ovaj klip posle katastrofe protiv panatinaikosa.... NIKAD NISAM BIO PONOSNIJI NEGO TAD !

ovakve tekme su dobar povod za reci: HVALA TI PARIZANE, STO POSTOJIS, DA BIH MOGAO DA TE VOILIM !

patetika su reci bez pokrica, tako da u ovim recima gore patetike NEMA !

Poslednja izmena:

TEP3A

Aktivan član
Poruka
1.262
Lepo je sto i dalje najveci padaju u Pioniru.
Bez starca nema udarca, izgleda.
Pekovic i Macvan onako kako se ocekuje, ali mi se nikako ne svidja Lou. Ne kazem da je greska bila dovesti ga, ali je sinoc previse davio loptu. Razigravanje u napadu slabo, odbrana hmmm... tako-tako.

Novica Veličković, bivši košarkaš Partizana a sada član Reala, nije igrao zbog povrede, ali je priznao da je kao profesionalac navijao za madridski klub.

“Partizan mi je dao sve i uvek ću mu biti zahvalan. Ipak, ja sam profesionalac i večeras sam bio uz Real. Partizan igra odlično, posebno me oduševio Peković. Sviđa mi se kako igraju, mislim da će crno-beli biti još bolji”.

Ne verujem mu! :D

crni lepotan

Elita
Poruka
21.392
Lepo je sto i dalje najveci padaju u Pioniru.
Bez starca nema udarca, izgleda.
Pekovic i Macvan onako kako se ocekuje, ali mi se nikako ne svidja Lou. Ne kazem da je greska bila dovesti ga, ali je sinoc previse davio loptu. Razigravanje u napadu slabo, odbrana hmmm... tako-tako.

Ne verujem mu! :D

ti si drugar nesto proredio s postovima :neutral: aj se malo vise aktiviraj :D
sto se tice Loua, slozio bih se, ni ja nisam odusevljen s njim
nekako je neodlucan... al za te pare sigurno najbolji koga smo mogli da dovedemo
ipak mi se vise svidja od Dzeralsa

crni lepotan

Elita
Poruka
21.392
Ovo je vec postalo bolesno, za mene............
Strogo izbegavam da odigram utakmicu u kladonici kada se radi o Partizanu, iz razloga sto smatram da ne mogu biti objektivan, jer sam navijac.....
I tako...........Jednom godisnje u proseku ipak odlucim da odigram, kada mislim da je najsigurnije.........Ne naravno kao singl nego u kombinaciji, na tiketu.
I za te, kada se odlucim da ih igram , zadnjih desetak godina jos nijednom nisam pogodio.......(bez obzira da li na Partizan ili protiv njega)
Sinoc me je kostao preko 60 000 din.
PS:Odmah posle utakmice zove me telefonom matori, pa drugar, svi odusevljeni pobedom , a meni se place od muke.........I moje gluposti.:dash::dash::dash:

Inace, da malo zaboravim ruzne trenutke, najsmesniji trenutak utakmice mi je bio kada Lou spotakne pleja Reala, on padne, lopta ode u aut,za Partizan,sudije cute, a Sarenac kaze:Nema faula, odlicna odbrana Loua......Da se zacenis od smeha......:rotf::rotf::rotf:

ti jos uvek nisi preboleo to sto ULEB nije uvazio Barseloninu zalbu
41573_290225588986_2785042_n.jpg

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.