KK Partizan

Neka neko obuzda budalu!
Napredna logika: Imamo najvecu gledanost u ABA (oko 5,5k), hajde da predjemo u halo od 20k. :roll:

Sedam hiljada je krcat Pionir, 12 hiljada je poluprazna Arena. Svima, dobro skoro svima, je jasno sta je bolje.
Pritom, ako se ne varam nase poslednje 2 utakmice u Areni su Cedevita i Zadar...veselo! :mrgreen:
 
Cisto za zapisnik sta naprednjacki marketinski genije radi. Pre dve nedelje, kada je odustao od odlaska na sastanak ABA lige minus Covic:
"Ili ćemo obezbediti regularnost, ili ćemo se okrenuti drugim takmičenjima."..... bla-bla-bla, ostre reci.

Danas na zvanicnom sastanku ABA-lige kada je receno da ce se boriti ostro i bla-bla-bla, corak. Glupaci naravno sedeli 6 sati bez ijedne resene stvari, verovatno slusali sta Coki ke.nja sa papirima u rukama, a Bokan pokusava, a nije poznato da je Ostoja prisustvovao uopste.
 
Veoma je zadovoljan podizanjem kluba, pre svega na finansijskom planu.
– Kada sam došao u Partizan, rekao sam da će biti potrebno dve godine da stanemo na noge. A, kada stanemo na noge, onda mnogo dalje vidimo. Naš prioritet nije da napadnemo Zvezdu, nego da se vratimo na staze stare slave, da igramo Evroligu i osvajamo Evroligu. Sigurno da će ove i naredne godine biti mnogo lakše, zato što dugujemo mnogo manje novca i moći ćemo većinu naših prihoda da uložimo u neki budući tim. Dakle, ulagaćemo u razvoj Partizana, nećemo ulagati u prošlost – zaključio je Mijailović.


Verovatno najgluplja recenica u istoriji intervjua, minus cokijeva redovna kevtanja koja imaju svoju ciljnu populaciju i namenu medju panterskim telom. Ovaj pokusava da bude ozbiljan.
 
Uvek zanimljiv za cuti/procitati:
http://mondo.rs/a1189482/Sport/Kosarka/Andrea-Trinkijeri-predavanje-Trinkijerima-studentima.html

Andrea Trinkijeri je svojevremeno izjavio da je Dražen Petrović bio Stef Kari pre pojave Stefa Karija, a Predrag Saša Danilović najtvrđi košarkaš koga je gledao.

Iskusni trener kaže da danas ne vidi njihove naslednike na ovom prostoru.

"Zašto tako mislim? Pa jednostavno je. Saša Danilović je trenirao po sedam, osam sati dnevno individualno. Danilović dve godine nije mogao da igra košarku kada je prelazio iz Sarajeva u Partizan, a onda je u prvoj svojoj sezoni eksplodirao i postao šampion Evrope. Ja to ne vidim nigde više. Dražen Petrović je plaćao studente da igra 'jedan na dva' preko celog terena, kako bi trenirao i spremao se za sezonu. Lebron Džejms i Kristijano Ronaldo treniraju između šest i osam sati dnevno, pa čak i noću... Pokažite mi sada takvog igrača...".
 
D8DeeErXoAAeR-N.jpg


Moli se Ostoja da ustane opet protiv ove zloupotrebe igraca u politicke svrhe, a Gangula se moli da na kraju ove sezone konacno ode.

Kakvi idioti, jbt.
 
Rezervna tvorevina opravdava postojanje. Sacekaju da vide ko je najbolji i onda mesarenje. Voleo bih da vidim negde popis igraca koji su nam povredjeni protiv fransize. Uvek ili povreda ili incident.

Rade se nije vratio na klupu posle poluvremena, nema ni doktora Mome. Nije izgledalo dobro..
 
Poslednja izmena:
Rezervna tvorevina opravdava postojanje. Sacekaju da vide ko je najbolji i onda mesarenje. Voleo bih da vidim negde popis igraca koji su nam povredjeni protiv fransize. Uvek ili povreda ili incident.

Rade se nije vratio na klupu posle poluvremena, nema ni doktora Mome. Nije izgledalo dobro..
Vratio se posle, mada ja nisam optimista. Užasno je izgledalo sve, a neko iskustvo kaže kad god je u pitanju nešto oko kolena oporavak potraje. Šteta, čini se da se Zagor trgao malo, igrao je dobru utakmicu i njegov izostanak u finalu bi bio nenadoknadiv hendikep.
 
Vratio se posle, mada ja nisam optimista. Užasno je izgledalo sve, a neko iskustvo kaže kad god je u pitanju nešto oko kolena oporavak potraje. Šteta, čini se da se Zagor trgao malo, igrao je dobru utakmicu i njegov izostanak u finalu bi bio nenadoknadiv hendikep.

Da, u civilu, nije ni previse copao, mada se videlo da ga boli. Svaka povreda koja zahteva oporavak duzi od nekoliko dana, fakticki znaci kraj sezone.
 
Cokijevi debilcici ispunili misiju, nesportska na koleno, svaka cast. Nemam reci koliko su odvratne te panterske spodobe, i koliko je sve to oni, jos od onih godina slucajnih udaraca i povreda. Sta drugo ocekivati od tima kojim rukovodi kriminalna spodoba.

Naravno, ostaje nada da ce se Zagorac brzo oporaviti, ali i ako bude morao da odmara nedelju dana, maltene je ispao.
 
- Na sreću nema povrede ligamenata, niti meniskusa. Radi se o nagnječenju kolena, pokazao je snimak magnetne rezonance .Sa još trojicom kolega smo uradili detaljan pregled i dijagnozu. Uslediće pauza, ali još se ne može tačno utvrditi koliko dana mirovanja i terapije- izjavio je za ZONU PRESS doktor Partizana, Moma Jakovljević, odmah po završetku pregleda

Zagorac će preskočiti utakmicu u Železniku, a,ostaje da se vidi da li će, kada i u kom stanju moći da zaigra u eventualnoj majsorici ili eventualnom finalu.
 

Back
Top