KK Partizan

Šteta za poraz ali opšti utisak je da itekako možemo da ih izbacimo u polufinalu. Imaju kvalitetniju ekipu, ali su sisice, gaće im same spadaju kad prekoputa vide crno-belo, plus što će Trinki burazer da baci neke specijale i pojede onog njihovog bednika što glumi trenera (kažem bednik jer samo tako se može okarakterisati spodoba koja je udarila jednog Bodirogu).

Sutra u 19 protiv Igokee, ajmo da napunimo Pionir kao i do sada i damo vetar u leđa ekipi pred odlučujući deo sezone.
 
Treba se paziti u Zelezniku, potpuno sam siguran da ce gazda da skrene paznju svojim pulenima da igraju u stilu Lazica, da ce ih pujdati na nase da grebu do mesa, pa ko se povredi, povredio se, jbg, panterski standardi "odbrane" su to.

Inace potpuno nebitno sve to do polufinala. Utakmica sa Igokeom odradjena, jedino je razocaravajuce sto Zagorac ne izgleda spremno za PO, a preko je potreban. Prosto ne lici na igraca koji moze da se vrati na ono sa pocetka sezone, posle onih povreda nije isti i to je to.
 
Pa ako krenu dzukacki odgovoriti istom metodom. Dovedosmo jos jednog klinca, izvesnog Miletica iz kraljevacke Sloge, gde cemo ih sve drzati, Pecarski koji je zlatni junior ne dobija minute, a kako ce ovi tek.
 
Ladno su uspeli da napakuju suspenziju maloumnom Gagicu. :dash: Mislim, on je uvek pravio gluposti, ali da ga neko ovako iznervira da ga juri po terenu se ne secam. A stoka potura ledja Renfrou u skoku.
Sad ce prepostena komisija ni po babu ni po stricevima da kazni i Gagica koji igra PO i Bursaca koji ne igra nista. Ko kad su suspendovali Pavlovica i Tejica koji nije cak ni igrao onomad.

Najvaznije u drugom je da paze na povrede i da se klone provokacija, pobeda nije bitna. Ovo nije utakmica.

I jedna lepa prijateljska slika, igrac FMP-a ide po instrukcije kod predsednika Zvezde. A mnogi su mislili da ne postoji prijateljstvo medju rivalima. :mrgreen:


Lose odigrano, ali potpuno nebitno. Dobro je da je sacuvao Renfroa i Nikolica u nastavku. Opet Marcus za pobedu protiv fransize i ponovo neuspesan.
Da mi je znati zasto je opalio sa 8m, 6s pre kraja, kad smo gubili 1 i lopta do kraja. :roll:
 
Poslednja izmena:
Generalna proba ovih sa pistaljkom i fmp ergele sta nas ceka protiv pantera br.2, cirkus decenije u najavi. Gagic je trebao da nabode nekog jer bi iskljucenje svakako popio.

U ovoj zemlji svaki put kad kamere "ne rade" znas koliko je sati.

Ali Kole koji nije video sta se dogodilo, ali po informacijama iz hale, Gagic je gurnuo Bursaca. Pa da, logicno. Kada gurnes nekoga, posle toga moras i da se zaletis i pokusas da ga sahranis, dok te saigraci drze. :mrgreen:
 
U ovoj zemlji svaki put kad kamere "ne rade" znas koliko je sati.

Ali Kole koji nije video sta se dogodilo, ali po informacijama iz hale, Gagic je gurnuo Bursaca. Pa da, logicno. Kada gurnes nekoga, posle toga moras i da se zaletis i pokusas da ga sahranis, dok te saigraci drze. :mrgreen:

Kao prvo i najvažnije............Bursać NIJE udario Gagića.
Dobio je isključenje očigledno zbog svog poganog jezika.
Profesionalac kakav je Gagić, ni slučajno ne sme da nasedne na ovakve provokacije.
Gl.up je za medalju, i što ga više kazne biće pojačanje za Partizan.

Ja još nisam video toliku glup.ost da ga trojica drže da se ne potuče..............ahahhahahahah...Kakav bolid moraš da budeš da bi to dozvolio, a živiš od toga.......ahhahah
 
Prosto svako normalan zna sta ce da se desava na ovoj utakmici, i svejedno se desava, i mi tu sad kao treba nesto da se iscudjavamo. Pantercici udarali kako su stigli, bez nesportskih? Gagic kao najlabilniji lik bio predmet niskih udaraca ili provokacija? Gle cuda. Ipak, nadam se da nece doci do toga da se uopste razmatra suspenzija za plej-of - ne znam koliko ima osnova za tako nesto.

Neverovatno koliko je ova liga neregularna, i kako se uopste doslo do toga da je ovo postalo normalno na regionalnom nivou (za Srbiju me ne cudi). Kamo lepe srece da se makar mozes nadati da ce jednog dana ovi derivati FMP-a, zajedno sa gazdom Covicem, biti izbaceni u drugu ligu ili kaznjeni sa visegodisnjom suspenzijom. Ali posto ligu vode "kontroverzni" biznismeni i politicki mafijasi, najgori olos kome ne da nije mesto u kosarci, nego ni u drustvu, ne znam sta bih rekao.

Sto se kosarke tice, ovo su vec najnebitnije utakmice u sezoni. Verujem da se trenira i kriju se karte, kao sto nije ni Tomic u prethodnom derbiju izvlacio sve karte, a ni Covic - sto bi, nazalost, moglo da bude presudno, ukoliko obe ekipe budu izjednacene kao sto trenutno i jesu.
 
Dobar rezultat na poluvremenu, kako smo usli u utakmicu. Ali ne vidim nacin da mi ovo dobijemo.
Odradjuju nas evroligaski stranci koj su dovedeni da igraju samo ABA ligu. Jos su skapirali da mogu da biju i foliraju bez posledica.
Ne dopada mi se sto ne uzvracamo na njihovu tucu. Koliko se samo situacija videlo u prenosu, mogu samo da zamislim sta se sve ne vidi.

U 2. cetvrtini smo videli neka nova vidjenja kosarke. Npr. za rasirene noge na sutu za 3, dobijes slobodna, za bacanje lakta se dobija opomena, za udarac u lice obican faul..ali zato ako jako udaris po lopti, dobijes nesportsku. :mrgreen:
Nebojisino mitingovanje po televizijama dalo rezultate.

VAR tehnologija na srpski nacin, pogledas snimak i onda slazes.


Ja ne mogu da verujem da sam se plasio da ce ova magarcina dobiti suspenziju ovaj mec! :worth:
Isto vece mu uruciti otkaz! Jbt. ne mogu da verujem, tim se bori, sudije nas kradu..i ti na neresen rezultat u poslednjem minutu poklonis protivniku 5p!!! Ovo mu je treci put da unistava klub, nesportska protiv Cedevite, bezanje u sred sezone i sad ovo.
Nikad nisam zvizdao nasim igracima, al ovaj je zasluzio na n-ti stepen.
 
Poslednja izmena:
55619184_10156663802283725_2886609479116259328_n.jpg
 
Kad smo vodili 11 razlike znao sam da necemo dobiti, Belosevic i ekipa standarno kraduckanje, vece ili manje, Gagicu pobegulji i bludnoj povratnici vrata je trebalo zatvoriti jos kad je zbrisao, sanse su nam bile slabe i da smo pobedili veceras, a pogotovo su veceras rapidno opale.
 
Sad smo izgubili jedinu prednost koju smo imali, njihova mala mu.da. Sledecu mogu da igraju rastereceno, a imaju vala kvaliteta.
Tesko ce Regland, Rivers i Perperoglu 2 puta kolektivno podbaciti.

I da ostane zabelezeno da se Novica, mozda, oprostio od ABA lige uz "Sisa.j Novice" i "Nosite ga napolje". Mozda je izraubovan, u godinama i sa stomakom, ali mu se ono ispod stomaka vuce po patosu. Iznose ga sa terena, a on pokazuje ostalima da se moze pobediti. :worth:

Srecom nije zmija iz predgradja pa da se prekida.
Koliko mrzim kad me podsete sa cime delim vazduh.
 
Poslednja izmena:
Tendenciozno sudjenje je prelomilo mec u korist Zvezde, kriterijumi kod nesportskih su bili vise nego smesni, svaki blag faul pa i cist udarac po lopti bi bio sviran Zvezdi a na drugoj strani ulaz Jaramaza i namerno udaranje po ruci u trenutku kada je trebalo da polozi loptu u kos, nije sviran kao namerna. Iz aviona se videlo da ih guraju i da jednostavno moraju da igraju EL a opet na drugoj strani gospodski pristup Trinkijera i Mijailovica koji u ovom blatu i mulju koji je Covic napravio, svakako je kontraproduktivan.
 
Kao prvo i najvažnije............Bursać NIJE udario Gagića.
Dobio je isključenje očigledno zbog svog poganog jezika.
Profesionalac kakav je Gagić, ni slučajno ne sme da nasedne na ovakve provokacije.
Gl.up je za medalju, i što ga više kazne biće pojačanje za Partizan.

Ja još nisam video toliku glup.ost da ga trojica drže da se ne potuče..............ahahhahahahah...Kakav bolid moraš da budeš da bi to dozvolio, a živiš od toga.......ahhahah

Eto moram da citiram sam sebe, od pre nekoliko dana.........Da je sreće da su Gagića suspendovali do kraja plejofa, sad bi Partizan vodio 1-0.....
Može Trinkijeri doktorski da skenira protivnika i izvuče maksimum iz postojeće ekipe.
Al šta vredi kad budala sve zase.re.
 
Sad smo izgubili jedinu prednost koju smo imali, njihova mala mu.da. Sledecu mogu da igraju rastereceno, a imaju vala kvaliteta.
Tesko ce Regland, Rivers i Perperoglu 2 puta kolektivno podbaciti.

Upravo.

Uzgred, ja nisam nista gledao, imao sam obaveze i potrudio se da ne gledam nista da se ne bih nervirao, a ono sinoc je bila prava za kidanje zivaca. :mrgreen: Poslednju cetvrtinu sam pustio zenu pred monitor da iz druge sobe slusam reakcije i zakljucujem sta se desava. :dash:

Na stranu sudijski kriterijum za koji znamo zasto pudla laje i gostuje po televizijama nedeljama (da bi se oprao pred javnoscu i svojim debilcicima od Pantera, dok ce neko poput Belosevica, Seljobera i slicnih da obavi posao), i koji ne bih komentarisao posto nisam gledao celu, moj utisak na osnovu misljenja ljudi koje respektujem da smo sami krivi, ispustili, zatvorili najvaznije i kontrolisali utakmicu, a onda dozvolili midzetu i Davidovcu da ih vrate. Jbg, u tim situacijama nije nista cudno da ti neki trecepozivac iskoci i iznenadi.

O Gagicu smo sve rekli poodavno, ja samo gledam kad ce klackalica njegove gluposti da ide na nasu stranu (proslogodisnji Kup) a kad na protivnicku. I mnogo vise na onu drugu, u bitnijim utakmicama. Kako god, nije trebao ni da se vraca, i jedva cekam da ode, pa makar nam doneo ABA titulu. :roll: Ne moze se igrati sa takvim igracima...

Mi nismo projektovani kao sampionska ekipa, ali sa Trinkijerijem smo dosli u sansu. I steta mi je cele ove godine jer je ta sansa dobra, jer su Panteri i Milovi raspad od bacenih para. Ali nismo ni mi dovoljno dobri, i imamo jos jednu utakmicu da to popravimo. Gledajuci odnos snaga na parketu na utakmicama ove godine, ocekivao bih da cemo ih izvuci, ali oni ce biti rastereceni i bice bas tesko.
 
Poslednja izmena:

Back
Top