KK Crvena Zvezda

E znao sam da će da se slomi na Braunu. Pa čovek uopšte i ne igra... I Skot treba da leti.
Verovao sam u obojicu ali sam pogrešio.

Nema sta da se lomi.Jednostavno Braun je ocajan a prima debelu platu.Bolje da oslobod mesto za nekog ko ce bar da igra.Na primer,onaj Milovanovic.Mada,ja smatram da je bila greska sto je otisao Uros Nikolic.

Sto se tice Savovica,Radonjic kaze da je zadobio povredu na zadnjem treningu ali da je odigrao 5-6 minuta.
 
Nema sta da se lomi.Jednostavno Braun je ocajan a prima debelu platu.Bolje da oslobod mesto za nekog ko ce bar da igra.Na primer,onaj Milovanovic.Mada,ja smatram da je bila greska sto je otisao Uros Nikolic.
Sto se tice Savovica,Radonjic kaze da je zadobio povredu na zadnjem treningu ali da je odigrao 5-6 minuta.

Ima ih još koji bi trebalo odmah da idu. A Braun će primati tu debelu platu do kraja godine.
Misliš Mitrović? Slaba vajda od njega. Poješće ga Musli i Gagić za užinu.
Uz to Samardzijski ne može da igra jer nije ni registrovan za domaće prvenstvo. Sada imamo samo Raška. Nahebali smo...
Glupa odluka...
 
Poslednja izmena:
Ima ih još koji bi trebalo odmah da idu. A Braun će primati tu debelu platu do kraja godine.
Misliš Mitrović? Slaba vajda od njega. Poješće ga Musli i Gagić za užinu.
Uz to Samardzijski ne može da igra jer nije ni registrovan za domaće prvenstvo. Sada imamo samo Raška. Nahebali smo...
Glupa odluka...

Ma ne Mitrovic,on je vise krilni centar.Onaj Milan Milovanovic.Nema nam druge,mora Radonjic da ga gurne u vatru.

Gledam sad na SOS-u reportazu sa utakmice.Neverovatno koliki broj promasenih zicera,i to sve pod kosem!Nije ni cudo sto mi gubimo utakmice.
 
Aman bre ljudi, lako je za Gagica i Muslija, mi igramo evroligu sledece sezone - treba tu neko mnogo ozbiljniji!

To ce kad se zavrsi sezona pa da se vidi,ko prvo odlazi.Treba da znaju sa kakvim budzetom raspolazemo za sledecu sezonu,dobar skauting da se odradi,pa da vidimo jel moze da se napravi dobra ekipa.

Da se ne lazemo,mi u EL ako zabelezimo 3-4 pobede,to je veliki uspeh.Ali to konstantno igranje dva meca nedeljno ce da trosi igrace mnogo.Mora da se napravi i kvalitet i kvantitet.
 
Ja sam posle tekme sa Partizanom napisao da nam fali minimum 5,6 kvalitetnih igraca za Evroligu. Vise od pola je skart...
Fali nam jos jedan centar,bilo bi super ako se dogovore sa Milicicem,ili ako bi mogli da vrbuju Bobana Marjanovica. Bobisa je bio jedan od nasih najvecih talenata,doziveo je pad,ali polako se vraca na ono sto je nekad bio. Takodje,mislim da treba da dovedemo Salina iz Olimpije. Ja sam mislio da je Vujosevic znalac za dovodjenje talenata,ali sve valjane strance je doveo iz Olimpije. Salin je jako solidan igrac i ima iskustva u Evroligi vec. Ugovor mu istice ove godine,tako da to treba iskoristiti. Ovaj Zekovic iz Vose nije los,uvalio nam je 20 poena.
 
Gledam sad pregled i uzasavam se...
Da nije bilo onih usera Simonovica, ispusili bi ladno..
Treba da lete: Radivojevic,Samardziski,Skot,Simonovic,Cvetkovic
Da ostanu:Savovic,Rakocevic,Katic i ostali mladi igraci...
Tezak remont tima se mora obaviti na leto,ali je vazno da osovina Katic-Savovic ostane..
 
Ma ne Mitrovic,on je vise krilni centar.Onaj Milan Milovanovic.Nema nam druge,mora Radonjic da ga gurne u vatru.
Gledam sad na SOS-u reportazu sa utakmice.Neverovatno koliki broj promasenih zicera,i to sve pod kosem!Nije ni cudo sto mi gubimo utakmice.

Nek proba sa njim. Bar nek odmori Raška po par minuta. Od ovog debelog Brauna nema vajde. Istrošio je sve kredite...
Kako to da u Partizanu igraju Bertrans, Lovernj, Vesterma i Gordić a kod nas ne može Balvandzijski?

- - - - - - - - - -

Ja sam posle tekme sa Partizanom napisao da nam fali minimum 5,6 kvalitetnih igraca za Evroligu. Vise od pola je skart...
Fali nam jos jedan centar,bilo bi super ako se dogovore sa Milicicem,ili ako bi mogli da vrbuju Bobana Marjanovica. Bobisa je bio jedan od nasih najvecih talenata,doziveo je pad,ali polako se vraca na ono sto je nekad bio. Takodje,mislim da treba da dovedemo Salina iz Olimpije. Ja sam mislio da je Vujosevic znalac za dovodjenje talenata,ali sve valjane strance je doveo iz Olimpije. Salin je jako solidan igrac i ima iskustva u Evroligi vec. Ugovor mu istice ove godine,tako da to treba iskoristiti. Ovaj Zekovic iz Vose nije los,uvalio nam je 20 poena.

Bobi bi nam debelo koristio uz Raška.
 
Ne znam šta se dešava sa Savovićem?!
On mi je bio najsigurniji a sada...

Jeste da igra jako slabo u zadnje vreme ali sinoc je bio povredjen pa je igrao samo 5-6 minuta.

- - - - - - - - - -

Gledam sad pregled i uzasavam se...
Da nije bilo onih usera Simonovica, ispusili bi ladno..
Treba da lete: Radivojevic,Samardziski,Skot,Simonovic,Cvetkovic
Da ostanu:Savovic,Rakocevic,Katic i ostali mladi igraci...
Tezak remont tima se mora obaviti na leto,ali je vazno da osovina Katic-Savovic ostane..


Cvetkovica treba proslediti nekome na kaljenje.Ne treba ga otpisivati.

A sto se tice tog prelaznog roka...sta znam..mislim da ce biti iznenadjenja sigurno.Nadam se prijatnih.
 
Mnogo ima vremena do te lige. Treba otaljati domaću. Jel smo mi sigurni u ABA ligi ili moramo najpre u prve četiri ekipe domaće lige?

Treba uci medju cetiri. A nesto sam citao da klub koji zavrsi na cetvrtom mestu treba da uplati neku sumu novca ako misli da igra ABA ligu. Ako klub nema love onda moze bilo ko - pod uslovom da plati.

Zamislite sledeci scenarijo sledece sezone - igramo KLS i evroligu ...:hahaha:
 

Back
Top