KK Crvena Zvezda

Па не могу да похватам све будалаштине које сте овде исписали.

Ваше аматерске психоанализе и шта бисте могли, а шта не су посебна прича.

.
U čemu je tvoj problem čoveče ?

Hoćeš da ti se crta, u redu ?
'ajmo lepo polako ...

......................

Pravilo o licenciranju igrača i službenih lica: Na snazi je od samog početka sezone kroz zvanične opšte akte lige, koji striktno razdvajaju status igrača (takmičara) od statusa trenera (službenih lica).

...............................................................................................................................................................

Dakle, od samog početka sezone se znalo da postoje pravila da igrači i treneri nisu isto kada treba da se menjaju kada je takmičenje u pitanju.

Lepo ti je čovek napisao koje je pravilo ... i ti opet teraš po svom.

Ne može se igrač porediti sa trenerom, doduše možda po vašim nekim propisima i može jer vi ste skloni tome da ne prihvatate pravila.
 
U čemu je tvoj problem čoveče ?

Hoćeš da ti se crta, u redu ?
'ajmo lepo polako ...

......................

Pravilo o licenciranju igrača i službenih lica: Na snazi je od samog početka sezone kroz zvanične opšte akte lige, koji striktno razdvajaju status igrača (takmičara) od statusa trenera (službenih lica).

...............................................................................................................................................................

Dakle, od samog početka sezone se znalo da postoje pravila da igrači i treneri nisu isto kada treba da se menjaju kada je takmičenje u pitanju.

Lepo ti je čovek napisao koje je pravilo ... i ti opet teraš po svom.

Ne može se igrač porediti sa trenerom, doduše možda po vašim nekim propisima i može jer vi ste skloni tome da ne prihvatate pravila.

О чему ти причаш???

Ово је такмичење којем без било каквог сувислог образложења може да се промени формат, па уместо да се игра на две победе како је било прошле године, игра се накакав турнир.

Али је правило када се региструју играчи уписано у камену и јбг.

Јел теби јасно у каквој виртуелној стварности живите?

.
 
Пакујте кофере марш из клуба и управа и стручни штаб и 90% странаца СРАМНО НЕЗАЛАГАЊЕ ПОНОВО!

1780084799127.png
 
Пакујте кофере марш из клуба и управа и стручни штаб и 90% странаца СРАМНО НЕЗАЛАГАЊЕ ПОНОВО!

Pogledajte prilog 1907691
Nemam šta više da dodam na ovo što je Nebojša rekao.

Ovo je stvarno bilo sramno izdanje da posle onako lošeg kraja sezone u Evroligi prođemo kao bosi po trnju i da izgubimo utakmicu koju su mogli i sa drugim timom da dobiju.
 
Screenshot_2026-06-10-23-00-33-026-edit_com.android.chrome.jpg


Screenshot_2026-06-10-23-02-23-358-edit_com.android.chrome.jpg


Screenshot_2026-06-10-22-48-36-286-edit_com.android.chrome.jpg


Свуда у свету се судански зликовци хапсе, а народ линчује гробарију болесну, само у земљи ћацизанији јсдкк суданизан је повлашћен, ван закона, сипају пет милиона за нови уговор карлику, дивљаци миљеници судија, судова, партија, мурија, глупих, новинара, коментатора и других утицајних монголоида и рекеташа власти.
 
Pogledajte prilog 1914033

Pogledajte prilog 1914034

Pogledajte prilog 1914037

Свуда у свету се судански зликовци хапсе, а народ линчује гробарију болесну, само у земљи ћацизанији јсдкк суданизан је повлашћен, ван закона, сипају пет милиона за нови уговор карлику, дивљаци миљеници судија, судова, партија, мурија, глупих, новинара, коментатора и других утицајних монголоида и рекеташа власти.

Нека неко овде објасни овом психијатријском случају да је Карлик Џонс амерички држављанин јужносуданског порекла, као што је Милош Раонић канадски држављанин црногорског порекла или Саша Зверев немачки држављанин руског порекла.

.
 
Нека неко овде објасни овом психијатријском случају да је Карлик Џонс амерички држављанин јужносуданског порекла, као што је Милош Раонић канадски држављанин црногорског порекла или Саша Зверев немачки држављанин руског порекла.

.
Нема то везе. Систем одговорности је такав да трула дивљачка нација и држава Суданаца бира и даје држављанство сличним себи. Ако је Судан прљав до ноката, карлик мора до лаката да је у крви.
Суданци доводе најгоре примитивне криминалце из гета и обликују их у још горе болеснике, исто као и јсдкк фрањизам бирају најгоре прљаве играче и амере са досијеима, васпитавају у психопате, које преко медија нуде да буду узор деци и младима.

Већ сам постављамо овде интервју Нанелија у каквом окружењу калифорнијског злогласног градића Стоктон је одрастао , наравно и о легеју прљавим смрди из гета Даласа, па лесор. Заборавих ко ваш је из прошле сезоне из најгорег гета Бронкса, па овај садашњи Браун хапшен у Америци, исто Пејн, па бивши Рашон, Паласио итд... ови само у врху гугл претраге...
Не стижем да истражим одакле је тај ваш џоунс карлик, где је одрастао, можда ти знаш боље? родитеље, породицу, браћу, сестру, јесу ли професори или лекари, дај више детаља да закључим о психологији и да ли му је робовска фамилија патила од прогона кјукјуксклана или је из скорашњег доба емигрирао из Судана на таласу трговине афричком дрогом. Па му уз допинг ћелије мозга ресетоване на приматске нагоне, уз чувени тренажни систем кк примитивизам који је успоставио дивљи хрватоид свињошевић.
И свакако лопурда Лимар из Прислонице довео суграђанина из Чачка злогласног убицу жене аутом, тренера робију турчина.
Све вам је допуштено јер сте привилегивани повлашћени режимски пројекат од 90их спс, па жути и сад ћаци-блокадерски кримогени клуб, без талента за спорт, напредујете уз повластице, безакоње, намештање, судије лопове и зато пропада српски спорт и држава стагнира.

У суштини у духу деценијске владајуће пара-политике гробарства црнокошуљаша ндх јсд овк пфк фцк ккп клуба јасеновачких домобрана уз нк фрању и расимове арапе, муџахедине баждаре нујакиће да се сав шљам спорта доводи у клуб црне боје дресова и обликује у србомрсце, звездомрсце, судијске рекеташе, болеснике уз подршку шкљавачких ћопавих кланова врачара, земуна, и сплићанских сенки ,беливук бункера ритопека, панчева, скеле, стоке ћациленда и Јеховиних сведока тужних празних трибина тумбаса из арене која се ложи на насиље ( и ка својима), криминал, колумбију, што иде уз традицију хрватско монтенигерског клуба уз повлашћени статус у југословенском нато балкану КК СУДАНИЗАН код СУДИЈА ове крими Аба лиге,
која је јуче казнила играча Дубаиа Двејна Бејкона мечом забране, јер је мрко погледао судију , његово височанство лоповско Пукла, новог болтаузера !?

Неко је јак у домену криминала, политичарења, репрезентација и распале југоусташке аба судачко суданске лиге, а у Евролиги фењераш, у Уефа такмичењима испада у сезони купања.
Док Црвена Звезда јача и сија све јаче у Еврлиги и Лиги Шампиона, упркос подмуклим опструкцијама свих уједињених душмана, али нећете нас спречити да завладамо спортом и светом опет.
🔴⚪🔴⚪🇷🇸🔴⚪🔴⚪
 
Poslednja izmena:
Наваро је одличан тренер и биће велико појачање у стручном шампионском раду.
Тек што је дошао на кормило клуба , наше комшије вечити ривали вођене фењеројом су поклекли... ни намештену им суданачку Аба лигу не могу да освоје.
🔴😂🔴
 
Нема то везе. Систем одговорности је такав да трула дивљачка нација и држава Суданаца бира и даје држављанство сличним себи. Ако је Судан прљав до ноката, карлик мора до лаката да је у крви.
Суданци доводе најгоре примитивне криминалце из гета и обликују их у још горе болеснике, исто као и јсдкк фрањизам бирају најгоре прљаве играче и амере са досијеима, васпитавају у психопате, које преко медија нуде да буду узор деци и младима.

Већ сам постављамо овде интервју Нанелија у каквом окружењу калифорнијског злогласног градића Стоктон је одрастао , наравно и о легеју прљавим смрди из гета Даласа, па лесор. Заборавих ко ваш је из прошле сезоне из најгорег гета Бронкса, па овај садашњи Браун хапшен у Америци, исто Пејн, па бивши Рашон, Паласио итд... ови само у врху гугл претраге...
Не стижем да истражим одакле је тај ваш џоунс карлик, где је одрастао, можда ти знаш боље? родитеље, породицу, браћу, сестру, јесу ли професори или лекари, дај више детаља да закључим о психологији и да ли му је робовска фамилија патила од прогона кјукјуксклана или је из скорашњег доба емигрирао из Судана на таласу трговине афричком дрогом. Па му уз допинг ћелије мозга ресетоване на приматске нагоне, уз чувени тренажни систем кк примитивизам који је успоставио дивљи хрватоид свињошевић.
И свакако лопурда Лимар из Прислонице довео суграђанина из Чачка злогласног убицу жене аутом, тренера робију турчина.
Све вам је допуштено јер сте привилегивани повлашћени режимски пројекат од 90их спс, па жути и сад ћаци-блокадерски кримогени клуб, без талента за спорт, напредујете уз повластице, безакоње, намештање, судије лопове и зато пропада српски спорт и држава стагнира.

У суштини у духу деценијске владајуће пара-политике гробарства црнокошуљаша ндх јсд овк пфк фцк ккп клуба јасеновачких домобрана уз нк фрању и расимове арапе, муџахедине баждаре нујакиће да се сав шљам спорта доводи у клуб црне боје дресова и обликује у србомрсце, звездомрсце, судијске рекеташе, болеснике уз подршку шкљавачких ћопавих кланова врачара, земуна, и сплићанских сенки ,беливук бункера ритопека, панчева, скеле, стоке ћациленда и Јеховиних сведока тужних празних трибина тумбаса из арене која се ложи на насиље ( и ка својима), криминал, колумбију, што иде уз традицију хрватско монтенигерског клуба уз повлашћени статус у југословенском нато балкану КК СУДАНИЗАН код СУДИЈА ове крими Аба лиге,
која је јуче казнила играча Дубаиа Двејна Бејкона мечом забране, јер је мрко погледао судију , његово височанство лоповско Пукла, новог болтаузера !?

Неко је јак у домену криминала, политичарења, репрезентација и распале југоусташке аба судачко суданске лиге, а у Евролиги фењераш, у Уефа такмичењима испада у сезони купања.
Док Црвена Звезда јача и сија све јаче у Еврлиги и Лиги Шампиона, упркос подмуклим опструкцијама свих уједињених душмана, али нећете нас спречити да завладамо спортом и светом опет.
🔴⚪🔴⚪🇷🇸🔴⚪🔴⚪

Када је неко тешко болестан, најчешће спаса нема.

Карлик је Јужносуданац колико је Изунду Србин...

.
 

Otkriveni detalji ponude za Vučevića: Zvezda nikada nije nudila više?

Ponuda koju je Crvena zvezda poslala Nikoli Vučeviću već neko vreme je jedna od glavnih tema među navijačima crveno-belih, a sada su poznati i detalji finansijskih uslova koje je klub sa Malog Kalemegdana spremio za iskusnog centra.

...............

Kako komentarišete ove cifre? Da li je ponuda od 3,5 miliona po sezoni realna i opravdana za igrača Vučevićevog renomea u Evroligi?
 

Back
Top