KK Crvena Zvezda

Sramota kakvu skoro nismo doživeli.
Ne zbog ovog poraza u polufinalu.Ovo je samo posledica onog što smo unazad mesecima gledali i pratili šta se dešava u klubu.
Uporno smo čekali da se upali "Sale mašina" i gubili vreme u "oživljavanju mrtvaca".
Sale je uspeo da pokvari svakog igrača...ali bukvalno.
Da je trener pola tima videlo se i kod musavih kada im je Rumeni podvio rep i pobegao a ovaj sadašnji došao kada su bili u totalnom raspadu sa brukom u klubu i na tribinama kakav se ne pamti (za to vreme "avangarda" ga je prozivala prateći patriotski zanos odbeglog turčina).
Kratko je vreme od ljubljenja grba do toga da nam je j*bao sve po spisku.
Karakter ljudi se pokazao kada je glavno-komandujući napustio brod koji tone na poluvremenu a sve začinio Sale brukom na konferenciji za štampu.
Imali su Sale i uprava i pored svega OGROMNU PODRŠKU kod navijača ali ovo sada je kraj,nema dalje.
 
Sramota kakvu skoro nismo doživeli.
Ne zbog ovog poraza u polufinalu.Ovo je samo posledica onog što smo unazad mesecima gledali i pratili šta se dešava u klubu.
Uporno smo čekali da se upali "Sale mašina" i gubili vreme u "oživljavanju mrtvaca".
Sale je uspeo da pokvari svakog igrača...ali bukvalno.
Da je trener pola tima videlo se i kod musavih kada im je Rumeni podvio rep i pobegao a ovaj sadašnji došao kada su bili u totalnom raspadu sa brukom u klubu i na tribinama kakav se ne pamti (za to vreme "avangarda" ga je prozivala prateći patriotski zanos odbeglog turčina).
Kratko je vreme od ljubljenja grba do toga da nam je j*bao sve po spisku.
Karakter ljudi se pokazao kada je glavno-komandujući napustio brod koji tone na poluvremenu a sve začinio Sale brukom na konferenciji za štampu.
Imali su Sale i uprava i pored svega OGROMNU PODRŠKU kod navijača ali ovo sada je kraj,nema dalje.
Nema šta dodati na ovo ..

+1
 
1779447510907.png
 
skup igrača koje je doveo Rumeni uz blagoslov državnih para i molbe "čoveka sa vlasti"

Држава је у финансирању Партизана учествовла са мање од 20%, тако показују финансијски извештаји.

Али је ту агент државе Мијаиловић који не сме да се појави на утакмици да уз помоћ сина ствари врати у колосек, где онај који даје паре диктира шта и како.

.
 
Држава је у финансирању Партизана учествовла са мање од 20%, тако показују финансијски извештаји.

Али је ту агент државе Мијаиловић који не сме да се појави на утакмици да уз помоћ сина ствари врати у колосек, где онај који даје паре диктира шта и како.

.
Verujte u ovo :ok:
 

Miler Mekintajer više neće igrati za Crvenu zvezdu, od naredne sezone član šampiona Evrolige​


Najavljivalo se, pominjalo se, spekulisalo se i evo sada dobili smo konačan odgovor od kolega iz Grčke – Kodi Miler Mekintajer karijeru nastavlja u Olimpijakosu. Naplatiće dobro najbolju sezonu u karijeri koja je za njim, pošto je Sport24 još odavno najavljivao da će da zaraditi oko 8.000.000 evra za tri sezone. Tačnije, bilo je priče da bi u prve dve sezone zarađivao po 2.500.000 evra godišnje, a ukoliko obe strane odluče da aktiviraju opciju o dodatnoj, trećoj sezoni, plata bi skočila na blizu 3.000.000 evra.

Ako je bilo dileme oko toga gde će Kodi nastaviti karijeru, sada je više nema. Mnogi grčki mediji sada su potvrdili da Miler Mekintajer ide u Olimpijakos. Pre svega 'Jurohups', koji je uvek bio najpouzdaniji kada je u pitanju grčki klub koji je sada osvojio Evroligu. Poznati novinar Stavros Barbarusis kaže da je to-to.

Miler Mekintajer je ove sezone blistao u Evroligi i odigrao je najbolju sezonu u karijeri. Beležio je u proseku 12,6 poena, 7,4 asistencije, 4,5 skokova i jednu ukradenu loptu po meču, odnosno indeks korisnosti 15. Odigrao je svih 38 utakmica u elitnom takmičenju kao starter, ubedljivo najviše minuta i u proseku i sve ukupno. Bio je čelični čovek Crvene zvezde, lider kao glavni organizator igre i sada je došlo vreme da sve to naplati. Olimpijakos ga je odabrao, a sa njim u paru na bekovskim pozicijama igraće Žan Montero, pošto je i on završio sve sa crveno-belima.

Posle dve sezone u Beogradu, menja crveno-beli dres i ide u Pirej, tako da će Crvena zvezda morati da traži novog plejmejkera. Pominjali su se Kris Džons iz Hapoela iz Tel Aviva i Tamir Blat iz Makabija iz Tel Aviva, ali za sada ništa to nije sigurno. Tek je kraj maja, Crvena zvezda je otpustila glavnog trenera Sašu Obradovića, tako da će teško izlaziti na tržište dok se ne sazna novi šef stručnog štaba.

Makar je Olimpijakos završio velike poslove i to odmah posle osvajanja Evrolige, tako da će najverovatnije opet biti glavni favoriti za osvajanje elitnog takmičenja.

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/to-je-to-ode-kodi-u-olimpijakos/544696
 
.
Партизан ову карикатуру од такмичења треба да игра као прошле године, са клинцима и можда један странац.

Човићу и Пешићу би се свакако допало.

.
 
.
Партизан ову карикатуру од такмичења треба да игра као прошле године, са клинцима и можда један странац.

Човићу и Пешићу би се свакако допало.

.
Naravno,tradicija treba da se nastavi:

Screenshot_16.png

Screenshot_17.png


Da dodamo i svojevremeni Svinjoševićev performans o kupu u Nišu.
A da,kad smo već kod kupa...taze:
Navijači Partizana prekinuli meč u Nišu: Prazne se tribine
"
Košarkaši Partizana trenutno igraju meč polufinala Mozzart Kupa Radivoja Koraća u Nišu sa Megom, a utakmica je prekinuta na 14 poena prednosti za momke u roze dresovima, posle oko minut igre u poslednjem kvartalu."


Boli vas tuki,posle ovakvih stvari uvek imate vašu dalmaciju i hr prvenstvo ;)
 
Naravno,tradicija treba da se nastavi:

Pogledajte prilog 1905972
Pogledajte prilog 1905973

Da dodamo i svojevremeni Svinjoševićev performans o kupu u Nišu.
A da,kad smo već kod kupa...taze:
Navijači Partizana prekinuli meč u Nišu: Prazne se tribine
"
Košarkaši Partizana trenutno igraju meč polufinala Mozzart Kupa Radivoja Koraća u Nišu sa Megom, a utakmica je prekinuta na 14 poena prednosti za momke u roze dresovima, posle oko minut igre u poslednjem kvartalu."


Boli vas tuki,posle ovakvih stvari uvek imate vašu dalmaciju i hr prvenstvo ;)

Ма шта ти овде лупеташ?

ПП апарат, па трокорак Ракочевића сутрадан у првом нападу у наставку од три минута смо заборавли???

Наравно да Партизан не треба да игра ове домаће ујдурме, а прошле године је са децом освојена ова карикатура од "првенства" Србије.

Потпуно бесмислено приватно такмичење које је одједанпут пресељено у Ниш, са сасвим другим правилима.

Глупост је била што су се уопште враћали.

Нека Анђус води своје статистике, кога заболе...

.
 
Da je obrnuta situacija, Partizan ne bi imao sta da se pita jer bi spor bio izmedju vas i KLS.
Ili ti mozda hoces da kazes da ste vi = KLS? Pa dobro, preko vucicevih slihtara si i pogodio. Ipak je to takmicenje gde dobijate pehar krisom dok je protivnik u svlacionici, a gazda vam vodi dva kluba u takmicenju.
 
.

Partizan o „Slučaju Milton“: Zvezda može, a mi ne…

Srbija KLS Autor: Nikola Novaković 26. maj 202613:48 76 komentara

Partizan navodi da bi njihov zahtev morao da se uvaži zbog slučaja Crvene zvezde. Naime, klub iz Humske ukazuje na to da je KLS istog dana kada je odbio njihov zahtev, tačnije 25. maja, odobrio promenu na licencnom spisku Crvene zvezde”, navodi “Mozzart Sport”.

Crno-beli tvrde da je sa zvaničnog spiska kluba sa Malog Kalemegdana uklonjen je dosadašnji šef stručnog štaba Saša Obradović, a da je na njegovo mesto upisan Milan Tomić, koji prethodno nije bio na listi prijavljenih članova za fajnal for.

Partizan ističe selektivnu primenu pravila od strane KLS-a. U dopisu se objašnjava da je njihovom klubu odbijena izmena koja je inicirana višom silom, odnosno povredama Šejka Miltona i Nika Kalatesa, dok je Crvenoj zvezdi omogućena promena koja je direktna posledica svesne odluke kluba da promeni trenera”, navodi se u tekstu.
------------------------------------------

Још један разлог да Партизан одигра ову карикатуру од "првенства" рекреативно, са клинцима.

.
 
Ова саопштења лимара су нови ниво болести, или бахатог ума јсд паразита као последица навике на дугогодишње привилегија суштински малог и криминалног клуба, да им се купују лиценце, затворске слободе, мењају судије дан пред дерби.

Или је пак трагикомични покушај психолошког рата дизањем тензија у фегијевим режимско-блокадерским медијима, тражење алибија за пораз у српској лиги без милионима плаћених афро робова, кк црнокошуљаша који скоро није хтео да помери Аба дерби. Да би спречило да српски клуб ККЦЗ освоји Евролигу.
Коју је освојио братски нам Олимпијакос 🔴⚪🔴👏🏻 савладавши реал.м, (где су оба клуба имали дупло више белих играча него гробарски кк камерун судан).

Доћи ће им главе ова политика комунусташког клуба, где истовремено седе на две столице.. као ћацизан офи снспс и пицулићи жута авангарда студентарија профе педогеја дебилног адвоката, или који год ретардирани правник болесник као жпантић саветује остоји аутолимару да пише медијска саопштења без и да погледа правилник КЛС, наше лиге коју кк хрватизани ниподаштавају... где стоји јасно написано да нема промене играча за КЛС, а тренери стручни штаб могу да се мењају.

20260527_062351.jpg



ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ШАМПИОН🇷🇸🔴⚪🔴⚪

СВИ У НАПАД
🔴🏀⚪
 
Ова саопштења лимара су нови ниво болести, или бахатог ума јсд паразита као последица навике на дугогодишње привилегија суштински малог и криминалног клуба, да им се купују лиценце, затворске слободе, мењају судије дан пред дерби.

Или је пак трагикомични покушај психолошког рата дизањем тензија у фегијевим режимско-блокадерским медијима, тражење алибија за пораз у српској лиги без милионима плаћених афро робова, кк црнокошуљаша који скоро није хтео да помери Аба дерби. Да би спречило да српски клуб ККЦЗ освоји Евролигу.
Коју је освојио братски нам Олимпијакос 🔴⚪🔴👏🏻 савладавши реал.м, (где су оба клуба имали дупло више белих играча него гробарски кк камерун судан).

Доћи ће им главе ова политика комунусташког клуба, где истовремено седе на две столице.. као ћацизан офи снспс и пицулићи жута авангарда студентарија профе педогеја дебилног адвоката, или који год ретардирани правник болесник као жпантић саветује остоји аутолимару да пише медијска саопштења без и да погледа правилник КЛС, наше лиге коју кк хрватизани ниподаштавају... где стоји јасно написано да нема промене играча за КЛС, а тренери стручни штаб могу да се мењају.

Pogledajte prilog 1906214


ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ШАМПИОН🇷🇸🔴⚪🔴⚪

СВИ У НАПАД
🔴🏀⚪
Mislim da ni knjiga puna pravila ne bi vredela da im dokaže da ipak nisu u pravu
 
Ta naivnost još nije viđena u svetu sporta kod nekih navijača kao kod njih
Juče je o tome govorio Darko Pančev a pre par dana i Gojko Andrijašević (mada ima tih intervjua o njihovom mentalnom stanju dosta unazad godinama).
Pa pazi ... kad pogledaš mentalitet ljudi, mi kao navijači Zvezde prihvatimo realan poraz kad je neko bolji od nas dok navijači Partizana nikad, ali potpisujem, nikad neće prihvatiti poraz nego će uvek nalaziti u nekom drugom krivicu.

To je prosto takav mentalitet ljudi i ja znam sam po sebi da nikad ne bih mogao da budem navijač Partizana jer prosto kao osoba prihvatam poraz ako je neko bolji od mene a neću da tražim nikakav izgovor za poraz.
 
Ta naivnost još nije viđena u svetu sporta kod nekih navijača kao kod njih
Juče je o tome govorio Darko Pančev a pre par dana i Gojko Andrijašević (mada ima tih intervjua o njihovom mentalnom stanju dosta unazad godinama).
Pa pazi ... kad pogledaš mentalitet ljudi, mi kao navijači Zvezde prihvatimo realan poraz kad je neko bolji od nas dok navijači Partizana nikad, ali potpisujem, nikad neće prihvatiti poraz nego će uvek nalaziti u nekom drugom krivicu.

To je prosto takav mentalitet ljudi i ja znam sam po sebi da nikad ne bih mogao da budem navijač Partizana jer prosto kao osoba prihvatam poraz ako je neko bolji od mene a neću da tražim nikakav izgovor za poraz.

А гле ко прича о моралу и менталном стању :rotf::rotf::rotf::rotf:

Па јел вас није срамота да причате о неким правилима?

Првенство КЛС ове године је променило формат и не личи на прошлогодишње, по општем уверењу јер би Партизан био домаћин у евентуалном трећем сусрету као боље пласирани у АБА.

Правило које сте ви увели и само погледај колико пута су та правила мењана да би Човић био у бољој позицији у такмичењу.

Јел вас није срамота да се позивате на правила која доносе Човић, браћа Вучић и пробрани звездаши???

То је био разлог што Партизан пар година уопште није учествовао у овој лакрдији и глупо је што су се уопште враћали.

И сада, Партизану су повређена два играча која су пријављена за ову карикатуру од такмичења, значи изабрани најбољи и тражено је да их из објективних разлога замене свакако слабији.

Е то не може, већ ће Партизан да наступи са два играча мање.

Кажем, Партизан треба ову лакрдију да одигра са клинцима и дозира учешће странаца да се не би повредили за финале са Дубаијем.

А најбоље би било да изгуби у полуфиналу, па да се одигра братско финале ФМП1 - ФМП2 и "нација обрадује".

Додуше, и Спартак се нешто пита...

.
 
Poslednja izmena:
А гле ко прича о моралу и менталном стању :rotf::rotf::rotf::rotf:

Па јел вас није срамота да причате о неким правилима?

Првенство КЛС ове године је променило формат и не личи на прошлогодишње, по општем уверењу јер би Партизан био домаћин у евентуалном трећем сусрету као боље пласирани у АБА.

Правило које сте ви увели и само погледај колико пута су та правила мењана да би Човић био у бољој позицији у такмичењу.

Јел вас није срамота да се позивате на правила која доносе Човић, браћа Вучић и пробрани звездаши???

То је био разлог што Партизан пар година уопште није учествовао у овој лакрдији и глупо је што су се уопште враћали.

И сада, Партизану су повређена два играча која су пријављена за ову карикатуру од такмичења, значи изабрани најбољи и тражено је да их из објективних разлога замене свакако слабији.

Е то не може, већ ће Партизан да наступи са два играча мање.

Кажем, Партизан треба ову лакрдију да одигра са клинцима и дозира учешће странаца да се не би повредили за финале са Дубаијем.

А најбоље би било да изгуби у полуфиналу, па да се одигра братско финале ФМП1 - ФМП2 и "нација обрадује".

Додуше, и Спартак се нешто пита...

.
Ja uopšte nisam pričao o pravilima nego o tome da prosto ne prihvatate poraz što se da primetiti iz tvog odgovora da uopšte ne čitaš šta se piše nego teraš po svom jer Bože tako mora biti ili nikako.

Ne bih više na ovu temu s obzirom da je ovo tema o KK Crvena Zvezda a ne o tome kako i koliko puta će KK Kmečalica da se žali na odluke saveza, sudija, navijača, qrca, palca i tako dalje.
 

Back
Top