No Respect
Iskusan
- Poruka
- 5.744
Sramota kakvu skoro nismo doživeli.
Ne zbog ovog poraza u polufinalu.Ovo je samo posledica onog što smo unazad mesecima gledali i pratili šta se dešava u klubu.
Uporno smo čekali da se upali "Sale mašina" i gubili vreme u "oživljavanju mrtvaca".
Sale je uspeo da pokvari svakog igrača...ali bukvalno.
Da je trener pola tima videlo se i kod musavih kada im je Rumeni podvio rep i pobegao a ovaj sadašnji došao kada su bili u totalnom raspadu sa brukom u klubu i na tribinama kakav se ne pamti (za to vreme "avangarda" ga je prozivala prateći patriotski zanos odbeglog turčina).
Kratko je vreme od ljubljenja grba do toga da nam je j*bao sve po spisku.
Karakter ljudi se pokazao kada je glavno-komandujući napustio brod koji tone na poluvremenu a sve začinio Sale brukom na konferenciji za štampu.
Imali su Sale i uprava i pored svega OGROMNU PODRŠKU kod navijača ali ovo sada je kraj,nema dalje.
Ne zbog ovog poraza u polufinalu.Ovo je samo posledica onog što smo unazad mesecima gledali i pratili šta se dešava u klubu.
Uporno smo čekali da se upali "Sale mašina" i gubili vreme u "oživljavanju mrtvaca".
Sale je uspeo da pokvari svakog igrača...ali bukvalno.
Da je trener pola tima videlo se i kod musavih kada im je Rumeni podvio rep i pobegao a ovaj sadašnji došao kada su bili u totalnom raspadu sa brukom u klubu i na tribinama kakav se ne pamti (za to vreme "avangarda" ga je prozivala prateći patriotski zanos odbeglog turčina).
Kratko je vreme od ljubljenja grba do toga da nam je j*bao sve po spisku.
Karakter ljudi se pokazao kada je glavno-komandujući napustio brod koji tone na poluvremenu a sve začinio Sale brukom na konferenciji za štampu.
Imali su Sale i uprava i pored svega OGROMNU PODRŠKU kod navijača ali ovo sada je kraj,nema dalje.


