KK Crvena Zvezda

101-92, 1-0 у серији

1778179624553.png
 
Poslednja izmena:
20260507_202224.jpg


Цвеле, врховни командант Звездине шампионске екипе 1971/72.
У време кад је Звезда суверено владала домаћом кошарком, са 12 трофеја, а неки други који мисле да су битни данас ниједан.
И кошаркашка репрезентација је постала кошаркашка велесила овим ОИ тријумфом после Цвелетових слободних бацања, које је изводио једном руком са лакоћом.
 
Црвено-бела породица данас је постала богатија за још једног члана!
Наш тренер и члан стручног штаба Саше Обрадовића, Ђорђе Лазаревић, постао је поносни тата девојчице.
КК Црвена звезда Меридианбет упућује искрене честитке Ђорђу и његовој породици.

1778600926810.png
 
Pogledajte prilog 1897007

Цвеле, врховни командант Звездине шампионске екипе 1971/72.
У време кад је Звезда суверено владала домаћом кошарком, са 12 трофеја, а неки други који мисле да су битни данас ниједан.
И кошаркашка репрезентација је постала кошаркашка велесила овим ОИ тријумфом после Цвелетових слободних бацања, које је изводио једном руком са лакоћом.
tad ste nekad zadnji put imali plej of pobedu u Evropi..
ustvari niste! nikad je niste imali!
 
Значи усташки гробарски судија хордов специјалац.
Стока преко њихових медија притиска судије по навици, у паници због ни њима јасних одлука против цедеоли, критеријума. Ваљда траже једнак критеријум за гостујуће екипе, што би се и ККЦЗ сложилила, за вечерас.
Док није био битан однос бацања исте цедевите и то у корист гостујућег кк фрањизан игокеа офи ћацизан пројекта?!
1778975919024.thumb.jpg.b2b8f8e362db9c41093b49cc945e424d.jpg


Криминалцу крадлику судска условна казна и неке парице за покушај убиства?! Бнога избрисан из досијеа уз значкатраз муп.
Шпанац фењероја се не идтражује за убиство студенткиње код шпанског Сервантес института, пред мечеве са шпанцима нас и њих.
Овим привилегијама југоусташког парарежимског клуба се мора стати на крај.
Ако клуб и играчи не успеју , нека се наши навијачи позабаве обликовањем коски ..чки гробарских, секти сендвича који се ложе на ову трулу антисрпску лигу.

Стока и снс остоја у име прасца уз рекетирану државу и узурпације аба савеза погурали су намештање задњег дербија, зато очекујем да Дрчелић узврати, због Цвелета... и свих. Шоне живиш!🔴⚪
 
Звезда је класично млако играла, док ови црни шиптари на дрогама, кк кримизани повлашћени од закона, па како не и судија уз парарежимску удба дубоку државу у обе управе које све чине да југоусташко спорташко друштво опстане у Србији ,уз гновинаре гроботове и накот сендвичара са црне трибине који су кошарку игру и правила открили под парама остоје и мањи део пре под тадићем додиком ружићем ивицом који чувају своје овце као таоце гласачког народа док траје конверзија малигног ткива у фрањин јасеновачки усташки птаризански дух зла , под рекеташким изговором да ће се јадне жене у црном самозапалити пред скупштином ако Звезда буде моћна и фудбалу и кошарци, па мора да им се отима, ова као и сва претходна власт намешта мечеве наказној мањини зараженој глодарским вирусом, сипа милионе за лиценце, дугове доводе из гета нба отпадних пет мајмуна за 2.5 мил евра који не могу да сачувају 21 разлику без судија. И цијашким методама нашим бољим играчима њихово задригло обезбеђење цг кланова полицијских кримоса брани да се мотивишу.
Вечерас чудно Х/твитер ми није дозвољавао коментаре, уобичајене претње судијама и стоци?! Јбаћу вас тек и за то, за реванш и улица ће говорити.
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🔴⚪🔴⚪
СРБИЈА БЕОГРАД је само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
 
Poslednja izmena:
Dobri ste bili.. nije pomogla ni vanseriska partija "Kosovo nije Srbija nego Albanija Kaline" koji je imao svoje šutersko veče i ubacio 7 poena..

više košarke zna ćelavi matori Grk nego svi vaši iz Nigerije, Kenije i Konga zajedno

pobedićete u četvrtak, sramota bi bilo da višemilionski tim, nikad jači FMP, drugu sezonu zaredom ostane na peharu kupa Ace Vučića iz Niša..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Драги Звездаши,

На линку tickets.kkcrvenazvezda.rs скенирајте QR код своје сезонске карте и потврдите долазак на другу утакмицу полуфинала регионалне лиге у којој ће кошаркаши Црвене звезде Мердиаинбет дочекати екипу Партизана.
Утакмица је на програму у четвртак, 21. маја од 20 часова у хали Александар Николић.

Пријава за утакмице одвијаће се у наредних 48 сати, и биће затворена у среду, 20. маја у 14 часова.

Напомињемо да ћемо након тога закључити списак и накнадне пријаве неће бити обухваћене овом евиденцијом и узете у обзир.

ЦРВЕНО-БЕЛИ У НАПАД ЗАЈЕДНО! Видимо се у "Пиониру" 🔴⚪
 
Драги Звездаши,

На линку tickets.kkcrvenazvezda.rs скенирајте QR код своје сезонске карте и потврдите долазак на другу утакмицу полуфинала регионалне лиге у којој ће кошаркаши Црвене звезде Мердиаинбет дочекати екипу Партизана.
Утакмица је на програму у четвртак, 21. маја од 20 часова у хали Александар Николић.

Пријава за утакмице одвијаће се у наредних 48 сати, и биће затворена у среду, 20. маја у 14 часова.

Напомињемо да ћемо након тога закључити списак и накнадне пријаве неће бити обухваћене овом евиденцијом и узете у обзир.

ЦРВЕНО-БЕЛИ У НАПАД ЗАЈЕДНО! Видимо се у "Пиониру" 🔴⚪

1779217434388.png
 
Definitivno se oseti jako nedostatak Covica vec drugu sezonu, metla u ABA vec u polufinalu. Nema ko da vam pritegne igrace kao onog nesrecnika Jaku pre 10-ak godina, nema ko da pritegne sudije, nema ko da izvede huligane na parket. Ovo sve neki naprednjacki biznismeni vode, a tu ima mnogo skarta u poslu kao sto svi znamo. Ne prilici vasem klubu da je bez DB-a, odmah se to oseti na parketu.

Nekim vasim igracima poput Dobrica se nece zuriti kuci, obzirom da su pipkali Karlika Dzonsa vise nego svoje zene.
 

Back
Top