KIS 2012 beta

freak71

Aktivan član
Poruka
1.574
Na ovoj adresi: http://dnl-test.kaspersky-labs.com/devbuilds/KIS2012/12.0.0.374/
možete skinuti beta verziju KIS2012 koju nakon trial aktivacije možete koristiti 90 dana.
k4.jpg

k1.jpg

k6.jpg

k3.jpg

k2.jpg


Trenutno je u verziji 12.0.0.734, prepoznaje i uninstalira KIS2011.
 
Poslednja izmena:
Meni je isticala licenca, tako da mi ovih 90 dana free dobro dođe, a u međuvremenu će valjda opet biti nekih promotivnih akcija. Interfejs mi je nebitan, ovo crveno K stoji dole desno i to je jedino što me zanima.
 

Back
Top