Kinez proteran iz Hrvatske zbog pevanja ustaških pesama

Kinez proteran iz Hrvatske zbog pevanja ustaških pesama

Tromesečni progon iz Hrvatske i pokretanje prekršajnog potupka kazna je za Kineza iz Hrvatske Še Jat Lunga, zbog pevanja ustaških pesama

IZVOR: TANJUG PONEDELJAK, 27.01.2020. | 17:51

Kako piše Slobodna Dalmacija, ovaj 44-godišni Kinez, koji voli i da se predstavlja kao ustaša, juče po podne u kafiću na benzinskoj stanici u Grubinama, tokom rukometne utakmmice u okviru evropskog prvenstva između Hrvatske i Španije pevao je ustaške budnice.

On je uhapšen u ponedeljak kada je objavljen snimak na kome se vidi da kineski državljanin peva ustaške budnice.

Nakon saslušanja je priveden u stalnu službu Prekršajnog suda Makarske, koja se nalazi u Imotskom.

Protiv njega je podnet optužni predlog zbog narušavanja javnog reda i mira i priveden je po skraćenom postupku na sud.

"Radilo se o pesmama s neprihvatljivim porukama i sadržajem koje izazivaju mržnju i netrpeljivost", rekla je za Slobodnu Željka Radošević iz PU splitsko-dalmatinske.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=27&nav_category=167&nav_id=1647509

Naložili su tog kineza da peva te pesme posle svake častili su ga pićem. Nesrećni kinez verovatno nije ni znao šta peva.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Nismo do Tokija kao svetosavci ali dobro je i do Pekinga!Mic po mic!
 
E i
Kinez proteran iz Hrvatske zbog pevanja ustaških pesama

Tromesečni progon iz Hrvatske i pokretanje prekršajnog potupka kazna je za Kineza iz Hrvatske Še Jat Lunga, zbog pevanja ustaških pesama

IZVOR: TANJUG PONEDELJAK, 27.01.2020. | 17:51

Kako piše Slobodna Dalmacija, ovaj 44-godišni Kinez, koji voli i da se predstavlja kao ustaša, juče po podne u kafiću na benzinskoj stanici u Grubinama, tokom rukometne utakmmice u okviru evropskog prvenstva između Hrvatske i Španije pevao je ustaške budnice.

On je uhapšen u ponedeljak kada je objavljen snimak na kome se vidi da kineski državljanin peva ustaške budnice.

Nakon saslušanja je priveden u stalnu službu Prekršajnog suda Makarske, koja se nalazi u Imotskom.

Protiv njega je podnet optužni predlog zbog narušavanja javnog reda i mira i priveden je po skraćenom postupku na sud.

"Radilo se o pesmama s neprihvatljivim porukama i sadržajem koje izazivaju mržnju i netrpeljivost", rekla je za Slobodnu Željka Radošević iz PU splitsko-dalmatinske.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=27&nav_category=167&nav_id=1647509

Naložili su tog kineza da peva te pesme posle svake častili su ga pićem. Nesrećni kinez verovatno nije ni znao šta peva.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
E i to da vidim, mada lažnjak teški :zcepanje:
 
Biti Srbalj, u odnosu na ustase je jackpot.
Istina, ima ih svakakvih, ludih, glupih, zatucanih, ali su za Hrvate/Ustase jos uvijek gospoda.
Ja, nazalost, nisam Srbalj, vec sam rodjen kao Hrvat/Ustasa.

Kad te tako slušam jadnog i poniženog, dođe mi da te usvojim, kod mene ima rakije, vina, pataka, gusaka, prasića, jagnjića, a posle ...

a posle kada se odmoriš ideš sa mnom na liturgiju kada svi pevamo ...
 
Zato braca Japanci postojano stoje na braniku srbstva.

paintballjapansrbi.jpg
Како Чича из позадине испод ока гледа на овог са петограком.
 
Kad te tako slušam jadnog i poniženog, dođe mi da te usvojim, kod mene ima rakije, vina, pataka, gusaka, prasića, jagnjića, a posle ...

a posle kada se odmoriš ideš sa mnom na liturgiju kada svi pevamo ...
Bato, mani me pataka, gusaka, prasica i jagnica, nego reci - ima li tamo kod tebe stogod botanike za zapaliti, pa da onda u miru Bozjem, s osmjehom na licu, odemo na liturgiju i tamo dusu dodatno naduvamo tamjanom.
 
Јадник, вероватно је хтео да се огребе о држављанство :(

Само је заборавио да није довољно да певаш Томсона и мрзиш Србе, Јевреје и Цигане да би био усташа.

Промакло му је да се у усташе не може примити неки жуто- или црнокожац.
 
Kinez proteran iz Hrvatske zbog pevanja ustaških pesama

Tromesečni progon iz Hrvatske i pokretanje prekršajnog potupka kazna je za Kineza iz Hrvatske Še Jat Lunga, zbog pevanja ustaških pesama

IZVOR: TANJUG PONEDELJAK, 27.01.2020. | 17:51

Kako piše Slobodna Dalmacija, ovaj 44-godišni Kinez, koji voli i da se predstavlja kao ustaša, juče po podne u kafiću na benzinskoj stanici u Grubinama, tokom rukometne utakmmice u okviru evropskog prvenstva između Hrvatske i Španije pevao je ustaške budnice.

On je uhapšen u ponedeljak kada je objavljen snimak na kome se vidi da kineski državljanin peva ustaške budnice.

Nakon saslušanja je priveden u stalnu službu Prekršajnog suda Makarske, koja se nalazi u Imotskom.

Protiv njega je podnet optužni predlog zbog narušavanja javnog reda i mira i priveden je po skraćenom postupku na sud.

"Radilo se o pesmama s neprihvatljivim porukama i sadržajem koje izazivaju mržnju i netrpeljivost", rekla je za Slobodnu Željka Radošević iz PU splitsko-dalmatinske.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=27&nav_category=167&nav_id=1647509

Naložili su tog kineza da peva te pesme posle svake častili su ga pićem. Nesrećni kinez verovatno nije ni znao šta peva.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:


A ovi sto su ga ucili ustaske pesme oni nista a?

Tako sam i mislio
 

Back
Top