Kinez proteran iz Hrvatske zbog pevanja ustaških pesama

Samo otvori kapiju troje ... :cool: ... da ne pravimo konja
Batice, odmjerite vec jednom i odrezite, ali nemojte pretanko odrezati, vec deblje, da budemo sigurni da ste se namirili.
U biti, pitanje je da li ja uopce imam legitimitet tako sta u ime Hrvata prizeljkivati.
Nisam ja neki Hrvat.
Hrvatstva sam se odrekao, ustaske katolicke crkve isto (ne katolicanstva generalno), a s ovom drzavom gledam sve vise i vise da raskrstim, kako privatno, tako i poslovno.
 
Batice, odmjerite vec jednom i odrezite, ali nemojte pretanko odrezati, vec deblje, da budemo sigurni da ste se namirili.
U biti, pitanje je da li ja uopce imam legitimitet tako sta u ime Hrvata prizeljkivati.
Nisam ja neki Hrvat.
Hrvatstva sam se odrekao, ustaske katolicke crkve isto (ne katolicanstva generalno), a s ovom drzavom gledam sve vise i vise da raskrstim, kako privatno, tako i poslovno.

zezamo se nekad više-nekad manje.

ako su ovo tvoji stvarno stavovi, onda su došla vunena vremena.
 
zezamo se nekad više-nekad manje.

ako su ovo tvoji stvarno stavovi, onda su došla vunena vremena.
Na Balkanu su oduvijek vunena vremena.

Vjerujem u reinkarnaciju, da se nakon smrti sjetimo svih prijasnjih zivota, pa onda slijedi rekapitulacija svega sto nam se dogodilo u poslijednjen, izvuces neke zakljucke, pouke i tak to.
Nakon sto se tvoja dusa, ajmo reci zivotna energija, dovoljno dugo kiselila u tom medjuprostoru, imas mogucnost da si ugrubo odaberes gdje i kako ces biti rodjen.
E, tu sada dolazimo do onoga sto mi nije jasno - da mogu otici na to mjesto, u taj trenutak kada sam odabrao da se rodim na Balkanu, samog bi sebe golim rukama zadavio i gledao si u oci dok to radim.
Rekao bi ja danasnji sebi onome - cekaj kretencino pijana, drogirana, sta to radis, da li si totalno posandrcao, psihopato, sto dalje od tamo!
 

Back
Top