Quantcast

Kinez proteran iz Hrvatske zbog pevanja ustaških pesama

wsox

Domaćin
Poruka
4.197

Tromesečni progon iz Hrvatske i pokretanje prekršajnog potupka kazna je za Kineza iz Hrvatske Še Jat Lunga, zbog pevanja ustaških pesama

IZVOR: TANJUG PONEDELJAK, 27.01.2020. | 17:51

Kako piše Slobodna Dalmacija, ovaj 44-godišni Kinez, koji voli i da se predstavlja kao ustaša, juče po podne u kafiću na benzinskoj stanici u Grubinama, tokom rukometne utakmmice u okviru evropskog prvenstva između Hrvatske i Španije pevao je ustaške budnice.

On je uhapšen u ponedeljak kada je objavljen snimak na kome se vidi da kineski državljanin peva ustaške budnice.

Nakon saslušanja je priveden u stalnu službu Prekršajnog suda Makarske, koja se nalazi u Imotskom.

Protiv njega je podnet optužni predlog zbog narušavanja javnog reda i mira i priveden je po skraćenom postupku na sud.

"Radilo se o pesmama s neprihvatljivim porukama i sadržajem koje izazivaju mržnju i netrpeljivost", rekla je za Slobodnu Željka Radošević iz PU splitsko-dalmatinske.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=27&nav_category=167&nav_id=1647509

Naložili su tog kineza da peva te pesme posle svake častili su ga pićem. Nesrećni kinez verovatno nije ni znao šta peva.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Nismo do Tokija kao svetosavci ali dobro je i do Pekinga!Mic po mic!

Susan Sto Helit

Ističe se
Poruka
2.814
E i

Tromesečni progon iz Hrvatske i pokretanje prekršajnog potupka kazna je za Kineza iz Hrvatske Še Jat Lunga, zbog pevanja ustaških pesama

Kako piše Slobodna Dalmacija, ovaj 44-godišni Kinez, koji voli i da se predstavlja kao ustaša, juče po podne u kafiću na benzinskoj stanici u Grubinama, tokom rukometne utakmmice u okviru evropskog prvenstva između Hrvatske i Španije pevao je ustaške budnice.

On je uhapšen u ponedeljak kada je objavljen snimak na kome se vidi da kineski državljanin peva ustaške budnice.

Nakon saslušanja je priveden u stalnu službu Prekršajnog suda Makarske, koja se nalazi u Imotskom.

Protiv njega je podnet optužni predlog zbog narušavanja javnog reda i mira i priveden je po skraćenom postupku na sud.

"Radilo se o pesmama s neprihvatljivim porukama i sadržajem koje izazivaju mržnju i netrpeljivost", rekla je za Slobodnu Željka Radošević iz PU splitsko-dalmatinske.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=27&nav_category=167&nav_id=1647509

Naložili su tog kineza da peva te pesme posle svake častili su ga pićem. Nesrećni kinez verovatno nije ni znao šta peva.

E i to da vidim, mada lažnjak teški :zcepanje:

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
47.533
Biti Srbalj, u odnosu na ustase je jackpot.
Istina, ima ih svakakvih, ludih, glupih, zatucanih, ali su za Hrvate/Ustase jos uvijek gospoda.
Ja, nazalost, nisam Srbalj, vec sam rodjen kao Hrvat/Ustasa.
Kad te tako slušam jadnog i poniženog, dođe mi da te usvojim, kod mene ima rakije, vina, pataka, gusaka, prasića, jagnjića, a posle ...

a posle kada se odmoriš ideš sa mnom na liturgiju kada svi pevamo ...

Jugoslav Čvarak

Domaćin
Poruka
3.933
Kad te tako slušam jadnog i poniženog, dođe mi da te usvojim, kod mene ima rakije, vina, pataka, gusaka, prasića, jagnjića, a posle ...

a posle kada se odmoriš ideš sa mnom na liturgiju kada svi pevamo ...
Bato, mani me pataka, gusaka, prasica i jagnica, nego reci - ima li tamo kod tebe stogod botanike za zapaliti, pa da onda u miru Bozjem, s osmjehom na licu, odemo na liturgiju i tamo dusu dodatno naduvamo tamjanom.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
26.650
Vidis ti kakav je to narod...
Ali lepo si rekao , sve stavku po stavku, daleko od normalnog, daleko od pozeljnog, ali bar se u vecini ne lozi na eliminaciju (meni i dan danas nije jasno koja je korist Hrvata u tome sto su oterali Srbe iz tih sumskih planinskih krajeva, i iz Slavonije ajd, dobili radna mesta...jos bih to i razumeo)

Poruka
14.678
Јадник, вероватно је хтео да се огребе о држављанство :(

Само је заборавио да није довољно да певаш Томсона и мрзиш Србе, Јевреје и Цигане да би био усташа.

Промакло му је да се у усташе не може примити неки жуто- или црнокожац.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
113.295

A ovi sto su ga ucili ustaske pesme oni nista a?

Tako sam i mislio

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.