Kineski zid je inspiracija meni i mom narodu

Svi smo mi kineski zid. :think:

china.jpg
 
Ово је груба крађа кинеске историје и немодерна ксенофобична идеја. Уместо да рушимо препреке између људи и народа, уместо да ширимо љубав и универзалне вредности ми у 21. веку причамо о зидовима и ограђивању. Заостало балканско племе, ето шта смо.
 
Poslednja izmena:
Ако се не варам кинески зид је грађен 14 година, тежак је то домаћи за Мрку градитеља и Ђиласа тајфуна. Мада кад размислим кинези су били технолошки напредни у тим временима пре Христа, далеко испред нас сада.
 
Ако се не варам кинески зид је грађен 14 година, тежак је то домаћи за Мрку градитеља и Ђиласа тајфуна. Мада кад размислим кинези су били технолошки напредни у тим временима пре Христа, далеко испред нас сада.

to je prvi zid od kog nije ostalo skoro nishta
ovo shto se danas naziva kineskim zidom je gradjeno i dogradjivano vekovima
tako ce i obilaznica-do orlovache u 21.v. a za posle cemo da vidimo
 
Ако се не варам кинески зид је грађен 14 година, тежак је то домаћи за Мрку градитеља и Ђиласа тајфуна. Мада кад размислим кинези су били технолошки напредни у тим временима пре Христа, далеко испред нас сада.

To pomnozi najmanje sa 50, pa ces dobiti realan broj godina
 
original u celosti glasi:
"Kineski zid je inspiracija za mene i moj narod koliko može da se doprinese zajedničkoj istoriji i jedinstvenom cilju"

Заиста, Председник нам је у последње време, одлепио од стварности. Скоро да и не примећује шта ми се у држави Србији дешава а проваљује неке нејасне и виртуелне бесмислице које везе немају са животом.
Као да је пао са ....... Ма, Марс је озбиљна планета!
 

Back
Top