• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kineski telefon kršomi svaki drugi dan se apdejtuje!

zx16

Elita
Poruka
15.549
Хахаха, човек има booking.com,lidl и гомилу другог bloatware и пита се што му телефон ради лоше.
Користи крш апликације које пуне кеш на и онако малом капацитету меморије. Ај ти то објасни њему а сваки дан виси на неким огласима који само танкују меморију.

prenosilac por

Zainteresovan član
Poruka
326
Telefon je nabio 30 gb đubreta iako imam nekoliko aplikacija i stalno brišem keš, brišem fajlove, čistim, fotke iz vajbera i vacapa kopiram na memorijsku karticu ali ne vredi! Svaki dan se apdejtuju aplikacije po nekoliko sati! Za to vreme telefon otežano radi!

Koliko je u ovom telefonu lažne a koliko prave memorije?!?? Kupljen u vipu nov!

Pogledajte prilog 1206855
Imam istovjetni problem s redkršomi 8 koji sam kupio prije više od 2 godine.Krenulo već prve godine,isto brišem sve ali opet nemoguća misija.Baš užas,posebno stvara nervozu to redovno upozorenje na displeju da postoji problem s memorijom.Kako riješiti ovu muku?

prenosilac por

Zainteresovan član
Poruka
326
Ma kinesko djubre,to je poenta,popljuvati Kinu.Xiaomi je najbolji telefon u ovoj deceniji,toliko se prodaje i ubili su konkurenciju,kvalitet vrhunski,cena niska,sve opcije ima i sve radi besprekorno.Jedino ko je u problemu sa ovim telefonima je konkurencija i Hrvati... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Imaš li ti neko rešenje problema kad se toliko razumiješ u psihologiju motiva objave?

mario80

Buduća legenda
Poruka
40.669
Opet kinesko đubre xiaomi krenulo da me spamuje!

Screenshot_2022-11-23-00-02-16-616_lockscreen.jpg

zx16

Elita
Poruka
15.549
Zx16 je kinez on može da nam objasni
Покушаваш да будеш духовит а својим писањем показујеш да си ограничен као тераса. Лечиш своје личне фрустрације на форуму уз техничко слепило.
Одавно нисам срео технички необразованог лика као ти.
Инсталирао си гомилу крш апликација које трпају меморију ђубретом а купио си телефон да више него скромним могућностима.
Што не купиш, рецимо, VW Lupo и укрцаш петоро људи са пртљагом и кренете у Грчку на море. Да ли би рекао да тај ауто има лажни гепек, лажни мотор?

mario80

Buduća legenda
Poruka
40.669
Ne znam šta pričaš ovaj telefon je kupljen legalno u vipu ali izgleda da ima lažnu memoriju od 3/32gb pa je to još jedan problem koji ti naivno ne možeš da razumeš.

Dakle većina kineskih kršomi telefona ima lažnu memoriju. A ti vređaj svoje roditelje što su te tako vaspitali mene se mani nisam ja sa tobom čuvao ovce pobrkao si me sa nekim.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.