Kineski restoran u Nisu?

Raspitaj se gde je nekad bilo dosta kuca i maca, ali ih vise nema, pa, mozda tu bude i neki kineski restorancic :mrgreen:.

Salim se :D. Ne znam tacno ni za Bgd, jos manje za Nis jer mi njihova klopa nije bliska. Zasitno - da, ali nekad pojma nemam sta jedem, pomesani ukusi, pa kolaci od rize, pivce od rize :neutral:, a suska se da jedu svasta tako da ... ipak volim drugaciju klopu :).
 
Ne više. Postojao je jedan na Trgu Oslobodjenja, tamo gde je sada hmmmm, neka banka, ali je zatvoren pre 5-6 godina. Prvo ih je zatvorila sanitarna inspekcija jer su svi spavali u kuhinji, a posle su ljudi prestali da dolaze. Tako da ne, Niš nema restoran kineske kuhinje
 
Nekih 2god.u Nisu nije bilo restorana od kada se zatvorio u centru Hong Kong ali postoji prekox zeleznicke stanice Shang hai ul.dimitrija tucovica 21 567888.
Bas gledam flajer...cene su ok, ostalo ne znam.
Probaj pa javi.
Ja volim njihovu kuhinju i cesto sam gost aline ne u Nisu.
Pozdrav
 
I ja sam dobila flajer na burekdžijadi. To je valjda bivša Atina. Kupila sam kineski burek a od bureka ni B. Samo neka jela i salate s kupusom, gutljaj supe s kupusom, zalogaj pite od gotovih kora s kupusom, jedino u pohovanoj banani nije bilo kupusa. Šta je onde burek? Baš je bljak.
 
Kineska kuhinja mi sasvim odgovara, posto sam vegetarijanac.
Sva sreca pa u nasim trznim centrima ima kineskog kupusa, koji pravim
po oprobanim receptima sa soja sosom, stavim asurice na sto, dve tri lepeze po stolu kao dekoraciju i zamisljam da sam u Sangaju.
 

Back
Top