Kineske vakcine protiv korone biće testirane i u Srbiji

U svakom slucaju ja cu rusku , i trazim da se unapred upise ko ce ciju tako da nabavljaju.
Torlaku od kada je prodat ne verujem nista.
Torlak nikome nije prodat, dokle više sa tim spinovanjem? Malo, malo, pa neko to odvali.
Inače, velika je verovatnoća da ove godine, posle 15 godina pauze, dobijemo vakcinu protiv gripa iz torlaka.
 
Capture.JPG
 
Torlak nikome nije prodat, dokle više sa tim spinovanjem? Malo, malo, pa neko to odvali.
Inače, velika je verovatnoća da ove godine, posle 15 godina pauze, dobijemo vakcinu protiv gripa iz torlaka.
Mi citamo da je prodat (trazen strateski partner) u vise navrata , ti lepo posalji demante svim novinama u zadnjih 7 godina , da to ne citamo.
..................................................................................................................................................................................................
Ako ima sudsko pavo da tuzis za vakcinu koja eventualno izazove posledice onda je nasa ako pak ne- onda nije.
 
Mi citamo da je prodat (trazen strateski partner) u vise navrata , ti lepo posalji demante svim novinama u zadnjih 7 godina , da to ne citamo.
..................................................................................................................................................................................................
Ako ima sudsko pavo da tuzis za vakcinu koja eventualno izazove posledice onda je nasa ako pak ne- onda nije.
Ne, niko nikad (osim Trećeg oka i sličnih luzera) nije napisao da je Torlak neko prodao.
 
Ovo isto nije tacno , neki imaju posledice od ove vakcine


"Dosije – svinjski grip
jasmina lazić
NA KRAJU, NIKO U SRBIJI OD VAKCINE NIJE PROHODAO UNATRAŠKE, ALI JE ZATO DRŽAVA NUSPOJAVE OSETILA "U SVOM DŽEPU" I SADA ODLUČNO POKAZUJE DA TAKVE UBODE NE PRAŠTA


Prva pandemija u ovom veku odnela je desetine hiljada ljudskih života. U početku je sve nekako išlo svojim tokom. Prvo, evidentiranje zaraženih, pa umrlih, pa globalna i lokalna panika, pa očekivanje rešenja, pa rešenje u vidu vakcine, pa čekanje u redu za dobijanje spasonosnog cepiva i razočaranje zbog činjenice da najviše vakcina ide najbogatijima... Kada je napokon trebalo zavrnuti rukav, došlo je do zaokreta. Stručna javnost se podelila na pobornike i protivnike vakcine. Sa jedne strane, savetovani smo da vakcinu moramo primiti što pre, i to iz dva puta, i da treba početi od najugroženijih kategorija stanovništva – od dece i hroničnih bolesnika. Sa druge strane, dobijali smo informacije da ćemo od vakcine imati više štete, nego koristi."
 
Нису испуњени услови за тестирање кинеске вакцине
Министар здравља Златибор Лончар изјавио је да нису испуњени услови да би се кинеска вакцина тестирала у Србији и поручио да би, према неким педвиђањима, крајем ове или почетком следеће године требало да буде произведена безбедна вакцина.
 
Ne, niko nikad (osim Trećeg oka i sličnih luzera) nije napisao da je Torlak neko prodao.

Torlak je sad u vlasnistvu Novartisa.

Inace sto se tice tog kineskog sranja , neka lepo Vucic, Kon, Kisicka i ta bagra eksperimentisu na sebi i svojoj deci ako hoce, neka nam sjasu vise sa one stvari i manu nas njihovih sumanutih poteza i fiks ideja.
 
naravno, ja sam protiv svih vakcina, jer vakcinaski lobi tj. farmakomafija ne snosi odgovornost za naprasno umrle posle vakcinisanja, paralizovane, itd
Na zapadu im daju neku odstetu al kad nisi ni za sta sposoban, sta ti znace neke pare ziv si a samo se mucis
Mnogo puta ni nece da priznaju da je vakcina uzrok bolesti ili smrti, kod nas ima slucajeva gde su priznali da jeste i ne daju im nikakvu pomoc i jos im onda kazu kao al nemojte o tome javno da pricate... Sve u svemu ista je to mafija samo sto koriste blagonaklonost nekih drzava(npr Srbije) prema Rusima i Kinezima i onda ljudi poveruju da su njihove stvarno dobre
 

Back
Top