КИНЕСКА НАГРАДА ЗА МИР....КО ЕБЕ НОБЕЛА

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.544
http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2010/12/101208_chinasnobel.shtml
Kineska nagrada za mir
Kina je saopštila da planira da u četvrtak dodeli svoju nagradu za mir, kao odgovor na ovogodišnju odluku Nobelovog komiteta da Nobelovu nagradu za mir dodeli kineskom disidentu Liu Siaobou.
Uručenje Nobelove nagrade za mir, dodeljene u oktobru, održaće se u Oslu u petak.

Kineska nagrada za mir nazvana je Konfučijeva nagrada i biće dodeljena u Pekingu dan pre svečanog uručenja u Oslu.

Konfučijeva nagrada je dodeljena protpredsedniku Tajvana, Lienu Čanu, za "pionirsku ulogu u otopljavanju veza" između Pekinga i Tajpeja.

Članovi komiteta za dodelu ove nagrade kažu da nisu vladino telo, dok je predsednik komiteta rekao agenciji AP da blisko sarađuje sa kineskim ministarstvom za kulturu.

Predlog da se ustanovi ova nagrada u Kini prvi put je objavljen u jednom državnom listu u novembru.

Kineska vlada je reagovala ljutito na odluku Nobelovog komiteta da nagradu za mir dodeli g.Liu-u, i opisala je dobitnika prestižne nagrade kao "kriminalca" a njegove pristalice kao "klovnove".

............................................
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
То браћо Кинези.....
Сад и неко од мирољубивих Срба има неке шансе
да добије неграду за мир.....
До сада си је добијали само ратни злочинци и белосветске битанге...
:per: :per: :per:

Poruka
22.425
http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2010/12/101208_chinasnobel.shtml
Kineska nagrada za mir
Kina je saopštila da planira da u četvrtak dodeli svoju nagradu za mir, kao odgovor na ovogodišnju odluku Nobelovog komiteta da Nobelovu nagradu za mir dodeli kineskom disidentu Liu Siaobou.
Uručenje Nobelove nagrade za mir, dodeljene u oktobru, održaće se u Oslu u petak.

Kineska nagrada za mir nazvana je Konfučijeva nagrada i biće dodeljena u Pekingu dan pre svečanog uručenja u Oslu.

Konfučijeva nagrada je dodeljena protpredsedniku Tajvana, Lienu Čanu, za "pionirsku ulogu u otopljavanju veza" između Pekinga i Tajpeja.

Članovi komiteta za dodelu ove nagrade kažu da nisu vladino telo, dok je predsednik komiteta rekao agenciji AP da blisko sarađuje sa kineskim ministarstvom za kulturu.

Predlog da se ustanovi ova nagrada u Kini prvi put je objavljen u jednom državnom listu u novembru.

Kineska vlada je reagovala ljutito na odluku Nobelovog komiteta da nagradu za mir dodeli g.Liu-u, i opisala je dobitnika prestižne nagrade kao "kriminalca" a njegove pristalice kao "klovnove".

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
То браћо Кинези.....
Сад и неко од мирољубивих Срба има неке шансе
да добије неграду за мир.....
До сада си је добијали само ратни злочинци и белосветске битанге...
:per: :per: :per:

Паметни кинези..
Америчка доларска муда држе у шаци и зајебавају се са америчким сателистом европом

Poruka
16.001
vuk_jeremic_sminkeri.jpg

Nalickan za Kineze :hahaha::hahaha:

PKT

Ističe se
Poruka
2.066
Sva ta priznanja u bilo kojem vidu su i mnogo ranije bila sumnjiva, međutim, danas su brutalno unakažena. Poznate su mi samo Nobelova nagrada, koju su dobijali Arafat i Ahtisari, i Ovogodišnji Oscar kojeg je za najbolji film dobio The Hurt Locker, zbog ploitičkih ciljeva iako je bilomnogo boljih filmova. To je jednostavno moć medija. Kinezi su suprotnost svemu ovome, ali i oni forsiraju samo svoju istinu i drže medije na lancu. Ali se to tiče samo njihove zemlje dok se Ameri bezobrazni nameću svim zemljama, ne kao najbolje riješenje, nego kao konačan ishod bez alternative.
@dr.mr I sve dok mi budemo ****** američka priznanja do tad će ista biti najcijenjenija u svijetu. Oni protivnike jednostavno ignorišu a mi se zalijećemo na njihovu priču i pokušavamo tražiti neku logiku u tome. Oni ne znaju šta pričaju. I nema potrebe da znaju. Oni pričaju samo da se nešto čuje i od njih jer oni su u pravu i kad nisu u pravu. Oni ne slušaju druge jer drugi nisu u pravu čak i ako jesu. Taj dijalog je formalnost, dijaloga nema, to je nametanje. Toje jezik nasilja. Finog, kulturnog nasilja.

Majers

Aktivan član
Poruka
1.205
ZIVELA DEMOKRATSKA NARODNA SOCIJALISTICKO_KOMUNISTICKA REPUBLIKA KINA.Tamo bre nema ni politickih zatvorenika.Slobodno mozes da javno kazes ono sto mislis (u snu).

Da, da...bitno je da u americi mozes da kazes sta god hoces...i niko te ne **** ni za sta...mozes da pricas do sutra...to se zove demokratija...takvi poput tebe onda misle da to sto pricaju ima nekog odjeka i vaznosti...

Majers

Aktivan član
Poruka
1.205
samo sto tu njihovu nagradu ne y.ebe niko u svetu, osim njihovih satelita mozda....

a koliko vidim ni ovde niko ne hebe tvoju temu :hahaha:

Evo sada cemo da jebemo tebe na njegovoj temi ako ti ne smeta...Ne smeta ti sigurno, ti si prozapadno orijentisan, sve je OK. :-)

A sta ce znaciti kineska nagrada, videcemo...samo polako...Kako vam vise nije glupo da potcenjujete Kinu...demantuju vas iz dana u dan sve vise.

Kina inace postoji malkice duze...kada taj sa tvoje slike i njegovi jos nisu sisli sa grane...Kina je bila drzava odavno....mogao bi da pokazes malo postovanja za takvu naciju.

Leka.

Aktivan član
Poruka
1.113
Da, da...bitno je da u americi mozes da kazes sta god hoces...i niko te ne **** ni za sta...mozes da pricas do sutra...to se zove demokratija...takvi poput tebe onda misle da to sto pricaju ima nekog odjeka i vaznosti...

To i jeste poenta.
Моžeš da laješ koliko ti je volja, ali sve ide po principu "psi laju, karavani prolaze".
Naravno, ako kažeš nešto protiv Jevreja ideš u zatvor :mrgreen:

Majers

Aktivan član
Poruka
1.205
To i jeste poenta.
Моžeš da laješ koliko ti je volja, ali sve ide po principu "psi laju, karavani prolaze".
Naravno, ako kažeš nešto protiv Jevreja ideš u zatvor :mrgreen:

Ma znam ja to...al' ovaj nas kolega ne zna, pa sam hteo da mu objasnim :-)

Evo mi smo najbolji primer za to...mozes da pricas sta god hoces i moze narod da misli sta god hoce...koga boli ku... za to? Oni teraju svoje...

Majers

Aktivan član
Poruka
1.205
A nije ni na srpskom tj ćirilici.Ma ja se brinem ko će odgonetnuti one njihove znakove osim njih samih

Nije na srpskom...ali mi se sa kinezima razumemo i bez toga svega...Ja recimo udjem ovde kod mene u kinesku radnju i trazim kucne papuce...on mi daje japanke za plazu i kaze da su SUPER - DOBRE!!! Jako lepe...
Ja opet zevam po radnji ne bi li video ono sto mi treba, on vadi druge japanke, trece...

Trazio sam jednom srafciger...muke zive...jos bila kineskinja...da je bar kinez... :-)

Ali je najjace bilo kada sam trazio onu municiju za heftalicu...ne znam ni na srpskom da li to bas tako kaze...Sreca pa je kineskinja ima aneka zaheftana dokumenta na stolu...pa joj pokazah sta mi treba na zivom primeru.

Ali, opet ih volim, mnogo su mi gotivni :-) a ima i jedan mali kinez...oko 5 godina, zove se Djordje, isto kao ja :-) Mali kinez - DJOLE!!! He, he, he...

A tvoj komentar je bio zajedljiv...dosadni ste vi hrvati sa tim...niste mi jasni - Mi mrzimo SAD jer su nam ****** kevu...i dalje nas jebavaju.
Ali mi nije jasno sta vi imate proiv kineza...nikada vam nista nisu uradili...osim sto nas kao nesto podrzavaju...nije vam valjda to problem?