Кина је помоћу Wall Marta уништила америчку економију

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Кина има економију америке у своје руке. Wall Mart је једна од успешних стратегија Кине да узме контролу над америчком економијом. Wall Mart узима ситнице од америчке индустрије остало од Кине. Плаћа запослене 7 долара, што значи да су социјални случајеви. Кини свака част за успешну стратегију.
Како ви сматрате да треба помоћи Кини против америке?
 
Кина има економију америке у своје руке. Wall Mart је једна од успешних стратегија Кине да узме контролу над америчком економијом. Wall Mart узима ситнице од америчке индустрије остало од Кине. Плаћа запослене 7 долара, што значи да су социјални случајеви. Кини свака част за успешну стратегију.
Како ви сматрате да треба помоћи Кини против америке?
:hahaha:
Па амерички финансијски сектор ће својим мишљењима, тежњама и деловањем турити Америку у поток ефикасније од било кога.
Вива Вал Стрит!!!
:super::super::super::klap::klap::ok::klap::klap::super::super::super:
 

Back
Top