Добро дошли
Buduća legenda
- Poruka
- 27.854
Zastave Kosova i Srbije bile su postavljane na stolu za vreme sastanaka šefa delegacije Srbije za dijalog Borka Stefanovića sa zamenicima premijera Kosova, tokom njegove posete Prištini, piše u današnjem broju dnevnik "Koha Ditore".
Taj dnevnik danas objavljuje fotografiju sa sastanka Stefanovića i zamenika premijera Kosova, Hajredina Kučija na kojoj se na stolu vide zastave Kosova i Srbije.
To je prva fotografija objavljena u Prištini na kojoj se vidi da su državni simboli Kosova i Srbije bili postavljeni na stolu tokom sastanka Kuči-Stefanović.
Ranije su novinarima dostavljene fotografije na kojima nije bilo zastava.Delovi fotografija gde su i zastave su cenzurisani i njih su sa saopštenjima, posle sastanaka u četvrtak, medijima poslale kancelarije Hajredina Kučija i Edite Tahiri.
Kuči je juče novinarima rekao da nisu istinite izjave izvora bliskim Stefanovića da su "zastave uklonjene".
"Na Kosovu mi postavljamo pravila i to sam rekao i Stefanoviću", rekao je Kuči, ali nije dao objašnjenje zbog čega je fotografija cenzurisana, rekavši "da se ne bavi tehničkim pitanjima".
I šef delegacije Kosova za dijalog Edita Tahiri je rekla da je "zastava bila na stolu i da je protokol bio u potpunosti onakav kakav se predvidja za medjudržavne sastanke".
http://www.slobodnaevropa.org/archive/news/latest/500/500.ht
******************************
Незнам шта треба српској делегацији (Стефановићу и комп.) да се мувају по Приштини. Зар Београд није место разговорима или попуштају милиметар по милимитар.
Шиптари се припремили да државним обележјима Косова, нашој делегацији покажу да су држава. Метеж на улици је организован да се покаже да Србија нема шта да тражи на КиМ-у.
Па када томе додамо и странке које заговарају државу Косово, онда ствари постају све јасније.
Taj dnevnik danas objavljuje fotografiju sa sastanka Stefanovića i zamenika premijera Kosova, Hajredina Kučija na kojoj se na stolu vide zastave Kosova i Srbije.
To je prva fotografija objavljena u Prištini na kojoj se vidi da su državni simboli Kosova i Srbije bili postavljeni na stolu tokom sastanka Kuči-Stefanović.
Ranije su novinarima dostavljene fotografije na kojima nije bilo zastava.Delovi fotografija gde su i zastave su cenzurisani i njih su sa saopštenjima, posle sastanaka u četvrtak, medijima poslale kancelarije Hajredina Kučija i Edite Tahiri.
Kuči je juče novinarima rekao da nisu istinite izjave izvora bliskim Stefanovića da su "zastave uklonjene".
"Na Kosovu mi postavljamo pravila i to sam rekao i Stefanoviću", rekao je Kuči, ali nije dao objašnjenje zbog čega je fotografija cenzurisana, rekavši "da se ne bavi tehničkim pitanjima".
I šef delegacije Kosova za dijalog Edita Tahiri je rekla da je "zastava bila na stolu i da je protokol bio u potpunosti onakav kakav se predvidja za medjudržavne sastanke".
http://www.slobodnaevropa.org/archive/news/latest/500/500.ht
******************************
Незнам шта треба српској делегацији (Стефановићу и комп.) да се мувају по Приштини. Зар Београд није место разговорима или попуштају милиметар по милимитар.
Шиптари се припремили да државним обележјима Косова, нашој делегацији покажу да су држава. Метеж на улици је организован да се покаже да Србија нема шта да тражи на КиМ-у.
Па када томе додамо и странке које заговарају државу Косово, онда ствари постају све јасније.
