Knindza_Krajisnik
Zainteresovan član
- Poruka
- 184
Ne znam dali sam pogresio podforum,ako jesam admini neka prebace!!Ovko visok sam 1.77 i tezak cak 95kg (
) imam 15 godina.Rodjen sa meseca dana ranije xD.
.E sada imam problema sa stomakom stvari izgledaju kao pivsko burence
.Postavicu slike da vidite kako je.Ima neko predlog kako to da skinem!!!Ne zelim izgubiti masu samo salo na stomaku!!
http://i559.photobucket.com/albums/ss39/kKNINDZA/DSC00788.jpg
http://i559.photobucket.com/albums/ss39/kKNINDZA/DSC00790.jpg
http://i559.photobucket.com/albums/ss39/kKNINDZA/DSC00792.jpg
http://i559.photobucket.com/albums/ss39/kKNINDZA/DSC00791.jpg


) imam 15 godina.Rodjen sa meseca dana ranije xD.
.E sada imam problema sa stomakom stvari izgledaju kao pivsko burence
.Postavicu slike da vidite kako je.Ima neko predlog kako to da skinem!!!Ne zelim izgubiti masu samo salo na stomaku!!http://i559.photobucket.com/albums/ss39/kKNINDZA/DSC00788.jpg
http://i559.photobucket.com/albums/ss39/kKNINDZA/DSC00790.jpg
http://i559.photobucket.com/albums/ss39/kKNINDZA/DSC00792.jpg
http://i559.photobucket.com/albums/ss39/kKNINDZA/DSC00791.jpg



nema brate regulisanje ishrane i vezbe..pa ce se vremenom to istopiti i pojaviti misici


.E ovako da vas obavestim krenuo sam u teretanu,danas je 2 dan.Sve me odvaljuje ali drzim se.Obrok sam bas smanjio i ne jdem posle 19:00 .U tertani trcim,vozim biciklo,sklekovi,trbusnjaci,zgibovi....I tegovi za grudi,bicepse,tricepse.Interesuje me samo sta da pijem dok treniram vidim svako nesto pije.Ja sam kupovo vodu i pio,nego ima li nesto posebno.Vidim mnogi piju i mleko.
