Kilava Opozicija

daco9633

Elita
Banovan
Poruka
15.889
Autorska tema

Kako nije sramota opoziciju i opozicionare? Prolazim ja danas kroz zeleni venac kada ono neki roker padavicar skuplja potpise ispred standa narkomana Trifunovica. Onda dodjem u Knez kada ono u sred Kneza Trifunovic ima neki sator i standove i skuplja potpise. 20 metara od njega skuplja DJB i deli letke. 1 od 5 milionq takodje.. Imate svoje tv programe, internet, svoje portale, novine..

Pa kilavci oni kilavi ni 3 posto ne mozete da navucete. Bolje da se lepo opozicija prijavi na politicke casove kod Vucica, mozda nesto i nauce..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Autorska tema

Kako nije sramota opoziciju i opozicionare? Prolazim ja danas kroz zeleni venac kada ono neki roker padavicar skuplja potpise ispred standa narkomana Trifunovica. Ja ga oteram u tri lepe normalno. Onda dodjem u Knez kada ono u sred Kneza Trifunovic ima neki sator i standove i skuplja potpise. 20 metara od njega skuplja DJB i deli letke. 1 od 5 milionq takodje.. Imate svoje tv programe, internet, svoje portale, novine..

Pa kilavci oni kilavi ni 3 posto ne mozete da navucete. Bolje da se lepo opozicija prijavi na politicke casove kod Vucica, mozda nesto i nauce..
Pošto ti je danas krompir ?
 
Kakva god da je opozicija ima pravo da deli letke ili skuplja potpise i radi sve ono što je u opisu izborne kampanje.
A da li mogu ili ne mogu da navuku 3 posto je u domenu nagađanja.
Опозиција је део система који му даје легитимитет. Ако хоћемо да елиминишемо систем онда испада да је најлакше ударити га по најслабијој карици, а то је ткз опозиција.
 
Опозиција је део система који му даје легитимитет. Ако хоћемо да елиминишемо систем онда испада да је најлакше ударити га по најслабијој карици, а то је ткз опозиција.
Da ona koja izlazi na lažne izbore.Ona koja bojkotuje NE.
 
Autorska tema

Kako nije sramota opoziciju i opozicionare? Prolazim ja danas kroz zeleni venac kada ono neki roker padavicar skuplja potpise ispred standa narkomana Trifunovica. Ja ga oteram u tri lepe normalno. Onda dodjem u Knez kada ono u sred Kneza Trifunovic ima neki sator i standove i skuplja potpise. 20 metara od njega skuplja DJB i deli letke. 1 od 5 milionq takodje.. Imate svoje tv programe, internet, svoje portale, novine..

Pa kilavci oni kilavi ni 3 posto ne mozete da navucete. Bolje da se lepo opozicija prijavi na politicke casove kod Vucica, mozda nesto i nauce..


Moze deo opozicije da se ljuti ali ovo je tacno.

Deo opozicije zaista treba da se preispita da li je uopste za politiku.
 
Moze deo opozicije da se ljuti ali ovo je tacno.

Deo opozicije zaista treba da se preispita da li je uopste za politiku.
Izvini, al svi naši političari treba da se preispitaju da li su za politiku.
Doduše, ovi sto su sad na vlasti nikad nista drugo nisu ni radili do živeli na grbači naroda.. od politike.
Narod takođe treba da se preispita da li su mu potrebni ovakvi političari.
 
Izvini, al svi naši političari treba da se preispitaju da li su za politiku.
Doduše, ovi sto su sad na vlasti nikad nista drugo nisu ni radili do živeli na grbači naroda.. od politike.
Narod takođe treba da se preispita da li su mu potrebni ovakvi političari.
Pa oni su na vlasti tako da se oni nece preispitati.

Deo opozicije koji stalno vristi "Mi smo prava opozicija" je unistio opoziciju u celini i zapravo ucinio ovaj sistem jos jezivijim.

Ako lomis, strajkujes, pravis cirkus i vidis da te niko ne podrzava- vreme je da ides.
 
djb skuplja potpise?.
IMG_20200530_181306.jpg
 
Izvini, al svi naši političari treba da se preispitaju da li su za politiku.
Doduše, ovi sto su sad na vlasti nikad nista drugo nisu ni radili do živeli na grbači naroda.. od politike.
Narod takođe treba da se preispita da li su mu potrebni ovakvi političari.
Mislim da narodu,nisu potrebni nikakvi politicari.Potrebni su strucnjaci,koji umeju da vode privredu i finansije zemlje.!
 
Dačo, stara komun*ara a posle tvrdi socijalista, bi najradije sve opozicionare poslao na Goli otok ili jednostavno pobio. Mrsko mu je i neshvatljivo da neko propagira drugačije mišljenje od vladajuće partije. Samo što ne sme da napiše tako, pa kao kilavi su.
 

Back
Top