Kiks New York Times na Tviteru: “ALEKSANDAR VUČIĆ OPTUŽEN ZA RATNE ZLOČINE”.

Šta je u pitanju?

  • Samo greška.

    glasova: 0 0,0%
  • Nešto je drugo u pozadini.

    glasova: 10 100,0%

  • Ukupno glasova
    10

Srboskizborim

Veoma poznat
Poruka
10.581


njujork tajms

Foto: Profimedia
Najpoznatiji američki list Njujork tajms na Tviteru je objavio da je sastanak u Vašingtonu otkazan jer je lider Srbije optužen za ratne zločine.

Najavljujući na Tviteru tekst o otkazivanju sastanka Beograda i Prištine u Vašingtonu Njujork tajms je napisao da je do otkazivanja došlo jer je “lider Srbije optužen za ratne zločine”, iako u podnaslovu ispod prateće slike u istovetnoj rečenici piše da se radi o “lideru Kosova”.

Najava je, kako prenosi RTS, izazvala mnogo komentara u kojima se većinom skreće pažnja da se radi o netačnom navodu, ali navod nije promenjen ni nekoliko sati kasnije.

https://nova.rs/politika/kiks-nyt-na-tviteru-vucic-optuzen-za-ratne-zlocine/

Moj komentar na ovo.

Očigledno neko namerno širi lažne vesti i optužuje Srbe, jer su tako navikli i čini im se lakše ili je još nešto u pozadini? Čudno je da list takvog formata i značaja u Americi pa i svetu napravi baš toliku grešku? Nešto tu debelo "smrdiii"? New York Times i tolika greška u objavljivanju vesti?
 
Poslednja izmena:
Njegov šef stranke je već okrivljen u Hagu.

#koverat_postoji
Ma kakav koverat.

Objekrivno ti ne možeš da optužiš ljude za ratne zločine koji su izbegli vojsku i sve mobilizacije 90-ih.

Ovo je čisto manevar popravljanja urnisanog patriotskog imidža hunti.

Tako beše slično i sa onom čestitkom tri sata pre zatvaranja birališta.
 
Медији понекад увек имају праве вести пре свих.

Исто тако су Томи ономад честитали победу у време док су бирачка места била отворена.

Можда и сада имају добру вест :think:
 
"Verujem da do 2026. postajemo članica Evropska unija"
Verujem da ulazimo u novu fazu odnosa sa Evropskom unijom (EU), i verujem da do 2024. godine i kraja mandata nove vlade završavamo sva poglavlja, i da članica Unije postajemo 2026. godine, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

________________________________________________________________

A sva se poglavlja zatvaraju priznanjem Kosova isključivo.

Jer da je drugačije morao bi da u potpunosti promeni kompletno pravosuđe što je nemoguće uraditi za 4 goine.

Ali znam da će mnogima da lakne sada pošto potvrde šta se sprema stižu na dnevnoj bazi.
 


njujork tajms

Foto: Profimedia
Najpoznatiji američki list Njujork tajms na Tviteru je objavio da je sastanak u Vašingtonu otkazan jer je lider Srbije optužen za ratne zločine.

Najavljujući na Tviteru tekst o otkazivanju sastanka Beograda i Prištine u Vašingtonu Njujork tajms je napisao da je do otkazivanja došlo jer je “lider Srbije optužen za ratne zločine”, iako u podnaslovu ispod prateće slike u istovetnoj rečenici piše da se radi o “lideru Kosova”.

Najava je, kako prenosi RTS, izazvala mnogo komentara u kojima se većinom skreće pažnja da se radi o netačnom navodu, ali navod nije promenjen ni nekoliko sati kasnije.

https://nova.rs/politika/kiks-nyt-na-tviteru-vucic-optuzen-za-ratne-zlocine/

Moj komentar na ovo.

Očigledno neko namerno širi lažne vesti i optužuje Srbe, jer su tako navikli i čini im se lakše ili je još nešto u pozadini? Čudno je da list takvog formata i značaja u Americi pa i svetu napravi baš toliku grešku? Nešto tu debelo "smrdiii"? New York Times i tolika greška u objavljivanju vesti?
Nisi u toku.... New York Times je fake news, pored toga što je globalističko komunističko glasilo... Njegov gled se načisto srozao od kako su ga preuzeli levičari....
 
Vučić se oglasio povodom skandaloznog teksta u Njujork Tajmsu

Predsednik smatra da je objavljeni tekst greška.

2_300x0.jpg
Njujork Tajms, Foto: screenshoot/Twitter
Predsednik Srbije Aleksnadar Vučić rekao je danas povodom naslova teksta Njujork Tajmsa u kome se pominje kao ratni zločinac da veruje da je u pitanju nenamerna greška.

- Ja sam naučio da me za svašta optužuju, pevaju, svašta izgovaraju, a da sam počinio ratne zločine, to još nisam čuo - rekao je Vučić novinarima u Briselu.

- Što se tiče Njujork Tajmsa, ja verujem da je to greška, nisu ljudi namerno, želim da verujem. Sad da li je greška ili ne, ko će ga znati - rekao je Vučić.

https://amp.dev/documentation/guides-and-tutorials/start/create/basic_markup/

Moj komentar na ovo.

Toliko toga ima još da obaviš za dobrobit Republike Srbije dobri čoveče da bi bio najveći greh da te neko na bilo koji način ometa u tome.
 
Vučić se oglasio povodom skandaloznog teksta u Njujork Tajmsu

Predsednik smatra da je objavljeni tekst greška.

2_300x0.jpg
Njujork Tajms, Foto: screenshoot/Twitter
Predsednik Srbije Aleksnadar Vučić rekao je danas povodom naslova teksta Njujork Tajmsa u kome se pominje kao ratni zločinac da veruje da je u pitanju nenamerna greška.

- Ja sam naučio da me za svašta optužuju, pevaju, svašta izgovaraju, a da sam počinio ratne zločine, to još nisam čuo - rekao je Vučić novinarima u Briselu.

- Što se tiče Njujork Tajmsa, ja verujem da je to greška, nisu ljudi namerno, želim da verujem. Sad da li je greška ili ne, ko će ga znati - rekao je Vučić.

https://amp.dev/documentation/guides-and-tutorials/start/create/basic_markup/

Moj komentar na ovo.

Toliko toga ima još da obaviš za dobrobit Republike Srbije dobri čoveče da bi bio najveći greh da te neko na bilo koji način ometa u tome.
Opet Vučić pati od amnezije kao prije dvije godine u Hrvatskoj kad je bježao od onog panja Bulja.

 
Медији понекад увек имају праве вести пре свих.

Исто тако су Томи ономад честитали победу у време док су бирачка места била отворена.

Можда и сада имају добру вест :think:
Да, постоји и вербални деликт. Њега, Шешеља и Вука одмах, под старије дане у ЦЗ, биће добродошли. Какав црни Хаг.
 

Back
Top