Quantcast

Kiks New York Times na Tviteru: “ALEKSANDAR VUČIĆ OPTUŽEN ZA RATNE ZLOČINE”.

Šta je u pitanju?

• Samo greška.

glasova: 0 0,0%
  • Nešto je drugo u pozadini.

glasova: 10 100,0%

• Ukupno glasova
    10

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.073

njujork tajms

Foto: Profimedia
Najpoznatiji američki list Njujork tajms na Tviteru je objavio da je sastanak u Vašingtonu otkazan jer je lider Srbije optužen za ratne zločine.

Najavljujući na Tviteru tekst o otkazivanju sastanka Beograda i Prištine u Vašingtonu Njujork tajms je napisao da je do otkazivanja došlo jer je “lider Srbije optužen za ratne zločine”, iako u podnaslovu ispod prateće slike u istovetnoj rečenici piše da se radi o “lideru Kosova”.

Najava je, kako prenosi RTS, izazvala mnogo komentara u kojima se većinom skreće pažnja da se radi o netačnom navodu, ali navod nije promenjen ni nekoliko sati kasnije.

https://nova.rs/politika/kiks-nyt-na-tviteru-vucic-optuzen-za-ratne-zlocine/

Moj komentar na ovo.

Očigledno neko namerno širi lažne vesti i optužuje Srbe, jer su tako navikli i čini im se lakše ili je još nešto u pozadini? Čudno je da list takvog formata i značaja u Americi pa i svetu napravi baš toliku grešku? Nešto tu debelo "smrdiii"? New York Times i tolika greška u objavljivanju vesti?

Poslednja izmena:

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
14.897
Njegov šef stranke je već okrivljen u Hagu.

#koverat_postoji
Ma kakav koverat.

Objekrivno ti ne možeš da optužiš ljude za ratne zločine koji su izbegli vojsku i sve mobilizacije 90-ih.

Ovo je čisto manevar popravljanja urnisanog patriotskog imidža hunti.

Tako beše slično i sa onom čestitkom tri sata pre zatvaranja birališta.

Ljuta Tica

Veoma poznat
Supermoderator
Poruka
12.218
Медији понекад увек имају праве вести пре свих.

Исто тако су Томи ономад честитали победу у време док су бирачка места била отворена.

Можда и сада имају добру вест :think:

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
14.897
"Verujem da do 2026. postajemo članica Evropska unija"
Verujem da ulazimo u novu fazu odnosa sa Evropskom unijom (EU), i verujem da do 2024. godine i kraja mandata nove vlade završavamo sva poglavlja, i da članica Unije postajemo 2026. godine, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

A sva se poglavlja zatvaraju priznanjem Kosova isključivo.

Jer da je drugačije morao bi da u potpunosti promeni kompletno pravosuđe što je nemoguće uraditi za 4 goine.

Ali znam da će mnogima da lakne sada pošto potvrde šta se sprema stižu na dnevnoj bazi.

nebanesc

Ističe se
Poruka
2.387

njujork tajms

Foto: Profimedia
Najpoznatiji američki list Njujork tajms na Tviteru je objavio da je sastanak u Vašingtonu otkazan jer je lider Srbije optužen za ratne zločine.

Najavljujući na Tviteru tekst o otkazivanju sastanka Beograda i Prištine u Vašingtonu Njujork tajms je napisao da je do otkazivanja došlo jer je “lider Srbije optužen za ratne zločine”, iako u podnaslovu ispod prateće slike u istovetnoj rečenici piše da se radi o “lideru Kosova”.

Najava je, kako prenosi RTS, izazvala mnogo komentara u kojima se većinom skreće pažnja da se radi o netačnom navodu, ali navod nije promenjen ni nekoliko sati kasnije.

https://nova.rs/politika/kiks-nyt-na-tviteru-vucic-optuzen-za-ratne-zlocine/

Moj komentar na ovo.

Očigledno neko namerno širi lažne vesti i optužuje Srbe, jer su tako navikli i čini im se lakše ili je još nešto u pozadini? Čudno je da list takvog formata i značaja u Americi pa i svetu napravi baš toliku grešku? Nešto tu debelo "smrdiii"? New York Times i tolika greška u objavljivanju vesti?
Nisi u toku.... New York Times je fake news, pored toga što je globalističko komunističko glasilo... Njegov gled se načisto srozao od kako su ga preuzeli levičari....

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.073
Vučić se oglasio povodom skandaloznog teksta u Njujork Tajmsu

Predsednik smatra da je objavljeni tekst greška.

Njujork Tajms, Foto: screenshoot/Twitter
Predsednik Srbije Aleksnadar Vučić rekao je danas povodom naslova teksta Njujork Tajmsa u kome se pominje kao ratni zločinac da veruje da je u pitanju nenamerna greška.

- Ja sam naučio da me za svašta optužuju, pevaju, svašta izgovaraju, a da sam počinio ratne zločine, to još nisam čuo - rekao je Vučić novinarima u Briselu.

- Što se tiče Njujork Tajmsa, ja verujem da je to greška, nisu ljudi namerno, želim da verujem. Sad da li je greška ili ne, ko će ga znati - rekao je Vučić.

https://amp.dev/documentation/guides-and-tutorials/start/create/basic_markup/

Moj komentar na ovo.

Toliko toga ima još da obaviš za dobrobit Republike Srbije dobri čoveče da bi bio najveći greh da te neko na bilo koji način ometa u tome.

Mej bregami

Veoma poznat
Poruka
12.727
Vučić se oglasio povodom skandaloznog teksta u Njujork Tajmsu

Predsednik smatra da je objavljeni tekst greška.

Njujork Tajms, Foto: screenshoot/Twitter
Predsednik Srbije Aleksnadar Vučić rekao je danas povodom naslova teksta Njujork Tajmsa u kome se pominje kao ratni zločinac da veruje da je u pitanju nenamerna greška.

- Ja sam naučio da me za svašta optužuju, pevaju, svašta izgovaraju, a da sam počinio ratne zločine, to još nisam čuo - rekao je Vučić novinarima u Briselu.

- Što se tiče Njujork Tajmsa, ja verujem da je to greška, nisu ljudi namerno, želim da verujem. Sad da li je greška ili ne, ko će ga znati - rekao je Vučić.

https://amp.dev/documentation/guides-and-tutorials/start/create/basic_markup/

Moj komentar na ovo.

Toliko toga ima još da obaviš za dobrobit Republike Srbije dobri čoveče da bi bio najveći greh da te neko na bilo koji način ometa u tome.
Opet Vučić pati od amnezije kao prije dvije godine u Hrvatskoj kad je bježao od onog panja Bulja.

Troubleshooter

Iskusan
Poruka
5.698
Медији понекад увек имају праве вести пре свих.

Исто тако су Томи ономад честитали победу у време док су бирачка места била отворена.

Можда и сада имају добру вест :think:
Да, постоји и вербални деликт. Њега, Шешеља и Вука одмах, под старије дане у ЦЗ, биће добродошли. Какав црни Хаг.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.