Keylogger- pomozite oko daljinske instalacije

Daljinsko spijuniranje je moguce , naravno, samo je potrebno da nadjes verziju koja podrzava daljinsku kontrolu. U sustini, on u odredjenom intervalu koji mu ti podesis salje podatke na odredjeni mail.

Sto se tice daljinske autoinstalacije to je vec mnoooogo komplikovanije,koliko znam ni jedan komercijalni keylogger nema u sebi takvu opciju vec je potrebno da ti sam smislis nacin kako to da izvedes. Moj savet ti je da dignes ruke od toga, em sto je potrebno da se cimas kako da "navuces" osobu da preuzme fajl, em sto moras da napravis neku vrstu zasebnog autorun inicijatora koji bi sam aktivirao KL , em sto je opet pod upitnikom da li ce Firewall detektovati virus ( cak i u slucaju da sam ispises kod za takav spijunski softver najnoviji antivirusni sistemi imaju heuristicke metode detektovanja tako da su opet sanse veoma male) sto bi znacilo da u tom slucaju keylogger mora biti 100% automatizovan kako bi sam bypass-ovao AV a takvav komercijalni softver NE POSTOJI :confused:

Razglabanja o alternativnim "teoretskim" metododama cu zadrzati za sebe jer bih time mozda mogao da prekrsim pravilnik foruma.

Refog keylogger.
Au da li je moguce da je tako tesko?

Na prethodnoj temi ti je preporucen Backtrack, on ima i vise no sto ti je potrebno. Ako si ga skinuo, ti nesvesno vec posedujes gotovo sav arsenal expolit-a i alata, tvoje je da procitas uputstvo za upotrebu :mrgreen:

Mnogi koriste bcktrck samo za wi fi crack neznajuci da je to tek 0.1% njegovog potencijala. :) Informisi se imas internet, to ti je eto jedan od alternativnih nacina ;)

I da.. refog ima opciju za daljinsko slanje podataka, potrebno je samo da imas verziju koja to omogucava. A sto se tice daljinskog ubacivanja ... sanse su 1 : 1 000 000 000

Poslednja izmena:
Opet ti?? pa zar ti možeš da otvoriš neku normalnu LEGALNU temu??
O keulogerima ima dosta na googlu, daljinska aktivacija je 99% nemoguća...
Takodj keylogeri spadaju u vrlo ozbiljan visokotehnološki kriminal
jer oni ne šalju podatke samo o facebooku i sl već i šifre za online račune i
elektronske kartice i sl... Tako da ostavi se hackovanja, to može smo da ti donese probleme...
Uzgred imaš dosta stranih foruma warez i sl gde je ovim i sličnim temama raspravljano na po 20
strana pa te molim ne otvaraj više iste...
MOraš još dosta da učiš pre nego što postaneš anonimus...
C+, java...

Poslednja izmena:
Opet ti?? pa zar ti možeš da otvoriš neku normalnu LEGALNU temu??
O keulogerima ima dosta na googlu, daljinska aktivacija je 99% nemoguća...
Takodj keylogeri spadaju u vrlo ozbiljan visokotehnološki kriminal
jer oni ne šalju podatke samo o facebooku i sl već i šifre za online račune i
elektronske kartice i sl... Tako da ostavi se hackovanja, to može smo da ti donese probleme...
Uzgred imaš dosta stranih foruma warez i sl gde je ovim i sličnim temama raspravljano na po 20
strana pa te molim ne otvaraj više iste...
MOraš još dosta da učiš pre nego što postaneš anonimus...
C+, java...

Daljinska aktivacija nije 99% nemoguca. (Osim ako ne pricas u svoje ime)
Keyloggeri ne spadaju u viskotehnoloski kriminal (Osim ako ne dodje do njegove zloupotrebe)
On je osmisljen prevashodno za nadzor zaposeljnih u nekoj firmi.
A sa ovim poslednjim recenicom se slazem!

Mostly, there are two kinds of remote spy software:
1. Remotely installable spy software.
You can embed the spy software into an email, word file or something else. The target will be infected once the user clicks and opens the file with spy software.
This kind of spy software is a sort of virus or Trojan horse, which may also damage your computer.
2. Physically/manually installable spy software. This kind of spy software is safer to use. But physical access is required for installation. After configuration, the logs can be viewed in remote locations by email, FTP or web portal.
As remotely installable spy software is Trojan horse or virus, there is no place to get unless from hackers.
You can get physically/manually installable spy software like MicroKeylogger.
The features include:
 Record keystrokes
 Record websites visited
 Record chat conversation
 Take screenshots
 Send log reports to your email/FTP

Besides, it’s safe, invisible and also easy to use.

pitanjca

ako hocu ovo da instaliram kod mene na moj laptop trazi mi za download da kazem da li hocu GNOME ili KDE, zatim pise arhitectura 32/64 zatim image type VMware ili ISO i nista ja to ne razumem.

sta da selektujem? imam win XP, amd sa 4 jezgra i neznam sta je jos bitno za ove skracenice sto pisu da prepisem

e da nasao sam ovaj backtrack download

i jos nesto pise da ima 2.4 gb i da ce trajati sat vremena skidanje, jel to stvarno tako velik fajl?????

BackTrack ti po mom misljenju ne treba. Posto sumnjam da ces znati da ga koristis. Izaberi GNOME i izaberi 32 kada ti skine .iso fajl od 2.4 GB narezi ga na DVD i butuj ga i upalice ti se BackTrack na Desktopu ces videti fajl 'instal.sh', pokreni ga, podesi kako ti odgovara i kad upalis sledeci put racunar imaces odabir izmedju backtracka i winxp.
Uzivaj.

nemogu da ubacim keyloger od antivirusa na mom kompjuteru, avast, i dali moze da se spreci zlopotreba od strane programa , da kozi i da posle salje tamo nekome podatke itd?

Ako si siguran u njega onda Avast isključi na deset minuta dok ga instaliraš a onda otvori Avast i taj keyloger stavi u exclusion listu i onda pokreni odnosno aktiviraj zaštitu Avasta...

Back