Кева ми сендвичар а да нисам знао

Војвода

Iskusan
Banovan
Poruka
5.325
И ја сам мислио да је у овом куртону од државе све већ виђено и доживљено, али не престају да ме импресионирају. Управо су ми на гајбу донели пакет из Српске напредне странке зато што ми је мајка наводно гласала. Ја појма немам кад су били задњи избори и за шта се гласало јер сам до пре скоро месец ипо живео у Холандији. Наравно одглумим пристојног лика и преузмем пакет, не будем ја лењ и назовем кеву. Ћао мама, ћао Стефане, како си, добро сам, итд класика.. Реко мама добила си пакет што си гласала за твоју странку. Жена у неверици каква странка, какав пакет? Додуше жена лежи већ три месеца у болници, али сам капирао да је некако гласала и учланила се у странку. Реко да, до добила си пакет и кажу да је то зато што си подржала врлог президентеа, жена слуша и не верује. Колико њих је било овако заведених и евидентираних да су гласали за оног шупка иако их за изборе и политику савршено заболе рац?!
 
IMG_20221223_175111.jpg
 
И ја сам мислио да је у овом куртону од државе све већ виђено и доживљено, али не престају да ме импресионирају. Управо су ми на гајбу донели пакет из Српске напредне странке зато што ми је мајка наводно гласала. Ја појма немам кад су били задњи избори и за шта се гласало јер сам до пре скоро месец ипо живео у Холандији. Наравно одглумим пристојног лика и преузмем пакет, не будем ја лењ и назовем кеву. Ћао мама, ћао Стефане, како си, добро сам, итд класика.. Реко мама добила си пакет што си гласала за твоју странку. Жена у неверици каква странка, какав пакет? Додуше жена лежи већ три месеца у болници, али сам капирао да је некако гласала и учланила се у странку. Реко да, до доби ла си пакет и кажу да је то зато што си подржала врлог президентеа, жена слуша и не верује. Колико њих је било овако заведених и евидентираних да су гласали за оног шупка иако их за изборе и политику савршено заболе рац?!
Ја би сад, на твом месту, све то спаковала назад у кутију и вратила у Централу. :kafa:
 

Back
Top