Keshom obuzete

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li zene budu jako isfrustrirane kad dodju u kasne dvadesete i nisu udate za bogatog tipa, ili jos gore ostavljene od bogatog?

I da li one i kad imaju nakon toga siromasnog decka koji je dobar prema njima, da li se one nesvesno tada na njemu izzivljavaju?

Jer on im je dobar, ali nije onaj koji bi one htele da bude sa njima, pa onda opleti po tom siromaku.

Ljudi sta bi savetovali siromasnim tipovima, da budu sami ili da trpe izzivljavanje zena na sebi samo zato da bi sa nekom bili?
 
Pa ako ce se izivljavati seksualno...onda nek ostanu, a ako ne opali po guzovima i mars mami svojoj neka nnjoj smrdi tamo...:D


:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

E bas tako, a bice nesto od ovog mladog narastaja. i Ljudi zapamtite sta ce vam reci stari macak.
Platite im samo prvi put, ono 100 grama kafe i torbaj do ludila i nikad ne dajte na sebe, sto vas vise mrze to vas vize zele (vlaze na vas)
 
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

E bas tako, a bice nesto od ovog mladog narastaja. i Ljudi zapamtite sta ce vam reci stari macak.
Platite im samo prvi put, ono 100 grama kafe i torbaj do ludila i nikad ne dajte na sebe, sto vas vise mrze to vas vize zele (vlaze na vas)

Ima dobar dio istine u tome sto jest jest.....a kad ih smotas..onda da je dalje...pa ne znas sta bi...:D
 
Ne mogu one ni nad kim da se izivljavaju, bre. :D Devojke u kasnim dvadesetim nad nekim da se izivljavaju? O cemu pricas? Gde ti zivis? One su kao mirne zenice, iako nisu udate, pomirene sa sudbinom. Pricam o obicnim devojkama, ne pricam o top modelima.
 
Losu si nasao, za to torbanje!
Znas ti na sta ja mislim.
Ne moras zbog toga da mrzis ceo zenski rod.
Nisu sve zene iste.

Znam da nisu samo se drugacije oblace. shala.
Nase su takve, vani zene sebe toliko ne ponizavaju, imaju svoju platu i vole kitu.
Nego kako ti znas da ja znam sta ti mislis? Jesmo se mi sreli ili nesto tako?:roll:
 
Znam da nisu samo se drugacije oblace. shala.
Nase su takve, vani zene sebe toliko ne ponizavaju, imaju svoju platu i vole kitu.
Nego kako ti znas da ja znam sta ti mislis? Jesmo se mi sreli ili nesto tako?:roll:

Nismo se sreli, a, znam da ti znas sta ja mislim, jer smatram da ti nisi glup, vec samo razocaran u neku zenu, a to neces da priznas....
 
Da li zene budu jako isfrustrirane kad dodju u kasne dvadesete i nisu udate za bogatog tipa, ili jos gore ostavljene od bogatog?
DA!

I da li one i kad imaju nakon toga siromasnog decka koji je dobar prema njima, da li se one nesvesno tada na njemu izzivljavaju?
NE!

Jer on im je dobar, ali nije onaj koji bi one htele da bude sa njima, pa onda opleti po tom siromaku.
NE

Ljudi sta bi savetovali siromasnim tipovima, da budu sami ili da trpe izzivljavanje zena na sebi samo zato da bi sa nekom bili?
DA
 
Da li zene budu jako isfrustrirane kad dodju u kasne dvadesete i nisu udate za bogatog tipa, ili jos gore ostavljene od bogatog?

I da li one i kad imaju nakon toga siromasnog decka koji je dobar prema njima, da li se one nesvesno tada na njemu izzivljavaju?

Jer on im je dobar, ali nije onaj koji bi one htele da bude sa njima, pa onda opleti po tom siromaku.

Ljudi sta bi savetovali siromasnim tipovima, da budu sami ili da trpe izzivljavanje zena na sebi samo zato da bi sa nekom bili?

da ne zivimo u ovakvom iskarikiranom drustvu, ne bi postojale ni takve frustracije, niti opterecenost novcem. a ni ova tema:P
 

Back
Top