kese i kesice sa rezervnim gaćicama, majicama, saksijama...papučama....

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
X

xpajamacax

Gost
čujem pre neki dan priču kako je nekom mom drugaru se na gajbu uvalila riba,
sve kao kuco-maco pa prespava kod njega, ali svaki put donese sve veću kesu...
na kraju balade nije više ni odlazila, a on što bi rekli "neobavešten"
ima li tog au vašem okruženju?
ima li koja koja tako baca laso?
baš me zanima,jel to fora sa mora,
ili su to već odomaćeni fazoni devojaka,
ili se odnosi samo na one studentkinje iz provincije koje bi po svaku cenu da se udadu i odu iz doma?
ajde ozbiljno:p
 
uh, gde nema?!?!?!:lol::lol:
Ja znam pet slicnih prica. I ja sam primetila da je to cesci slucaj sa devojkama iz provincije, koje dodju u grad i prosto nemaju nameru da se vracaju.
Od prvog dana veze :lol: ona polagano pocinje ostvarenje svog cilja, pocinje sa kuvanjem kafe , pranjem sudova, uopste utrpavanjem u kuhinju, uporedo sa tim sve cesce noceva kod decka i naravno svaki put ostavi po nesto, oooo a kakva je to samo sjajna domacica, pa kako ume lepo da ugosti prijatelje svog decka, pa sa svima nama je super, da ne kazem da se uvlaci u bulju iiii sve to traje dok ne zauzme stabilnu poziciju i ne uvuce se u sve pore njegovog zivota . Onog trenutka , kada utvrdi da je ozbiljno pustila korenje, tad je gotovo.... izgubismo druga ko na karte, a i on svoj momacki zivot (skuvan je) . :lol::lol::lol:

ah, da dodam, da neko slucajno ne shvati pogresno: ne zelim ni ja da provociram devojke iz provincije, zaista nemam nista protiv njih. Svaka cast znaju znanje. Opisivala sam konkretan slucaj mog prijatelja koga smo izgubili.
 
evo ja sam iz provincije ali se nikad nisam nekome uvaljivala na gajbu. placala uvek sama sebi, ili delila troskove sa cimerkom. moj muz je zato svojevremeno prespavao prvi put bez stvari, drugi put sa cetkicom za zube i peskirom, a posle treceg spavanja je prosto jednog dana dosao sa svojim stvarima. stanarinu smo placale ja i cimerka a on je onako kuvao kafe, spremao rucak, veceru i placao izlaske. pri tom je imao oko cetri puta vecu platu nego nas dve. znaci nisu samo zene oportunisti. nego kako to da ti ljudi ne kazu nista? zasto lepo ne traze neko objasnjenje? ili prosto ne kazu da zele vise slobodnog prostora? ja sam u sustini i htela da se on doseli kod mene pa se nisam bunila kada se to desilo, ali nije bas svaki momak mogao da se tako pojavi na vratima sa stvarima.
 
pa dobro... a ti momci su bas jako glupi kada moze tako svako da im se uvali na gajbu
a sta mene briga kako neko uvaljuje svoje gace i papuce
mislim... valjda je lepo nositi ciste gace
a papuce... pa ako je hladno kod njega u stanu, nece valjda da se razboli devojka samo da bi bila politicki korektna

eh... a kako si se ti uvalila
odjednom ili na rate?
 
pajamaco, da ti žemka štone -... 'vako:
"E, slobodan sam ja, mislim ne znaći ona meni ništa, uvalila mi se na gajbu"...heh..
To uvaljivanje na gajbu mogu da dozvole maloumni polumuškarci..mislim, koja budala bi to dozvolila...
Imao sam ja cicu sa Miljakovca i iz Bloka 63, nemaju veze sa provincijom "Kako mi je blizu fax, fenooomenalno" i ostajala je nedelju dana..najduže..ne zato što mi je smetalo da živimo zajedno, već zato što bi mi smetalo da živim sa nekim prema kome ne osećam baš neku veliku prisnost i ljubav. Nema veze odakle je. I nisam ipao okolo da njamke. kako mi se, eto, neka "uvalila".
 
mojra:
evo ja sam iz provincije ali se nikad nisam nekome uvaljivala na gajbu. placala uvek sama sebi, ili delila troskove sa cimerkom. moj muz je zato svojevremeno prespavao prvi put bez stvari, drugi put sa cetkicom za zube i peskirom, a posle treceg spavanja je prosto jednog dana dosao sa svojim stvarima. stanarinu smo placale ja i cimerka a on je onako kuvao kafe, spremao rucak, veceru i placao izlaske. pri tom je imao oko cetri puta vecu platu nego nas dve. znaci nisu samo zene oportunisti. nego kako to da ti ljudi ne kazu nista? zasto lepo ne traze neko objasnjenje? ili prosto ne kazu da zele vise slobodnog prostora? ja sam u sustini i htela da se on doseli kod mene pa se nisam bunila kada se to desilo, ali nije bas svaki momak mogao da se tako pojavi na vratima sa stvarima.


:lol::lol::lol: e ja bi oberucke primila tako nekog ko kuva kafe, sprema rucak, veceru..... :)
odlican izbor!
a ti ljudi ne kazu nista, pa jednostavno idu linijom manjeg otpora... mislim, ali nemoguce da su jadni bas,bas, neobavesteni , a ni mutavi toliko da ne mogu da kazu da im se nesto ne svidja, neodgovara. Verovatno im ipak odgovara..... Znam milion primera, veza, gde se zabavljaju po nekoliko godina a da ne ucine ni jedan korak napred , npr. zajednicki zivot, istina je da (po mom iskustvu ) su muskarci veoma neodlucni po pitanju toga i izbegavaju takve teme, e sad neke devojke cekaju na njegov korak (predlog, pristanak) a neke fino , precutno preduzimaju konkretne korake i stavljaju tipa pred svrsen cin, tj. uvaljuju se, pa ako prodje, prodje.
 
Meni je to skroz glupo i ocajno, bilo bi me sramota da se nekome tako "neprimetno" uselim u stan. :roll: Majke mi, krepala bih od blama. :lol:
Moj dragi je davno jednoj bacio cetkicu za zube kroz prozor kada ju je donela ne obavestivsi ga i samo ostavila u kupatilu. :lol: Posle se pravio lud a nju bilo blam da kaze da je uopste donela cetkicu. :lol: Meni je to mnogo smesno, nadam se da se nece naljutiti sto sam ispricala. :lol:
 
luckastalutkica:
Stvarno,ja kad krenem negde samo da prenocim ja nosim neke stvari.Gacice,peskir,odelo,zato sto se ja presvlacim kao barbika,kad se malo promeni vreme ili kad idem na neko drugo mesto ja odmah menjam i odelo,ponekad nosim slike,sto mi je veca torba to sam sigurnija i lepse se osecam.To ne znaci da cu da se preselim kod njega.
Pa normalno to se kod manekenki podrazumeva.
One nose stvari sa sobom jer ne znaju kod koga ce zavrsiti.
 

Back
Top