Keš ili ljubav

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.778
Pa da, kad si klinac, lako se zaljubiš, a kad omatoriš gledaš je ko neprijatelja, dok se ne dokaže suprotno ČP
A vidis ovu u klipu, meni je ona hot. I tel sam danas skontao da ja volim tako buckaste malo. Tri devojke su mi bile takve. Nisam trazio bas tako, ali eto. XD

Ljubav je gadno osećanje, spreman si na dosta toga, kad jednom zavoliš. Zato moraš da paziš koga ćeš da voliš. To je životno iskustvo.
Nije gadno, divno je osecanje. Treba biti oprezan, apsolutno

Darth Vader

Elita
Poruka
22.124
Gledam ti ja tako emisiju "90 Day Fiance" i tu imate jednog veoma ružnog lika koji bukvalno nema vrat, nizak je i debeo. Odvratno tretira žene (već je treći put u toj emisiji) i uvek krivi druge.

ed.jpg

E sada, u ovoj poslednjoj sezoni zabavlja se sa jednom devojkom Liz koja je super hot u odnosu na njega. Imali su puno raskida tokom emisije (osam) i na kraju se kao verili. Važno je da napomenem da je žena ima 28 godine i da je izašla iz jako teškog braka, toksičnog i nasilnog.

image

Da li je moguće da se ova žena zaljubi i zavoli ovakvog lika? Ovo videh da je ona podelila na inst:

Pogledajte prilog 1181251

Da li je moguće da žena može da voli ovakvog lika? 2020-te procenjeno je da je njegov net worth 800.000$
U početku, kroz show videlo se da se likuša gadi koliko je odvratan, a onda se navodno to promenilo. Da li je zbog keša sa njim ili?

@MrNapokon jel vidiš!
Čovek plaća kafe.Ručkove.Izlaske.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
38.749
Kroz sta li je on prosao da zaradi to milionce. Sta li je sve taj trpeo burazeru, da bi mu dosla pokondirena tikva i plus da kaze kako je napravila od njega boljeg coveka.
Vidi ga kakav je, sav plav u kjut radnom odelu, slika planete i prirodu, isto ko ona, samo suptilne razlike. Kukuuuu joooj majko joooj.

a bre Milun

Elita
Poruka
24.792
neko ce kaze da ovo ima samo na film.
Nije. Sa svoje oci sam se uverio da je realnost jos gora od filma.
Kombinacije kakve se mogu opravdati jedino prisustvom magije.
Osoba koja ni izgledom ni statusom a ocigledno ni civilizacijskim nivoom, ne moze nista drugo ponuditi partneru, u danasnjim, poslednijm danima americkog imperijalizma, stice veliku prednost nad normalnim.
"Potraga" za partnerom, koji treba da bude toliko razlicit od drugih, ide do banalnosti , kako jednom rekoh, ako svi oko mene imaju dve ruke ja cu sebi odseci jednu kako bih bio "razlicit" od drugih i postao meta interesovanja suprotnog pola.
Machoi poput Bred Pita, Dzordz Klunija..........ne predstavljaju vise nikakav izazov cak ni za rasne lepotice, ali ako se pojavi nekakva nakarada ko sto je ovaj, on je "drugaciji" od Bred Pita itd. a samim tim i daleko "vredniji" za vezu od "normalni" muskaraca.
Da napomenem da pare i materijalizam kod ovakvih ludaka ne igraju nikakvu ulogu. U pitanju su psihopate, odnosno, MUSTER-produkt sotonskog americkog kapitalizma koji je poremetio sve logicne i prirodne zakone, u cilju profita i vlasti.

Cru*

Veoma poznat
Poruka
10.057
To jeste, da. Ali da li je moguće istinski se zaljubiti nakon toksičnog braka, da toliko spustiš standarde? Jer, vide se epizode kad se ona gadi njega, a imaš epizode kada deluje skroz normalno, čak kao da je zaljubljena. I onda se pitam, da li je ovo realno??

Da, ali je isto tako i ružnoća. :D
A kada govorim da je ružan, onda je tako u mojim očima. Možda je njoj lep, ko zna :D
Pa to je kao kad pitas da li je Zadruga realna.
Ne pratim ni jedno ni drugo, nisam ni tvoj klip pogledala... ali zna se da se njima placa da se ponasaju na odredjeni nacin. Postoji okvirni scenario. Posebno za tu vrstu emisija
Zbog povecanja gledanosti.
I nema tu nista realno. Bezveze je i komentarisati.
Uvek je bilo ljudi koji su trpeli svasta zbog para, oba pola.
A uvek je bilo i ljudi koji su umeli da vole nekoga bez obzira na fizicke nedostatke

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.778
Pa to je kao kad pitas da li je Zadruga realna.
Ne pratim ni jedno ni drugo, nisam ni tvoj klip pogledala... ali zna se da se njima placa da se ponasaju na odredjeni nacin. Postoji okvirni scenario. Posebno za tu vrstu emisija
Zbog povecanja gledanosti.
I nema tu nista realno. Bezveze je i komentarisati.
Uvek je bilo ljudi koji su trpeli svasta zbog para, oba pola.
A uvek je bilo i ljudi koji su umeli da vole nekoga bez obzira na fizicke nedostatke
Ali oke, emisija je emisija, skriptovano, of course, a kada se završilo sve? Malo su mi čudnovati njih dvoje :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.