Keanu Reeves u Kragujevcu - "Dog Star" na Arsenal Festu 27.juna

neoplanta again

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.351
LiveProduction1Arsenal4Total-2494.jpg

KRAGUJEVAC 27.-29.

Na otvaranju Arsenal Festa 2024, na glavnoj sceni će u četvrtak 27. juna nastupiti holivudski superstar Keanu Reeves sa bendom Dogstar
Asian Dub Foundation
Partibrejkers

i Brkovi, a sutradan, 28. juna,
Bijelo dugme,
Nouvelle Vague,
Lil Pump
i
Coby. Garden Stage će tokom sve tri festivalske večeri takođe obilovati sjajnim imenima – Ničim izazvan, Keni nije mrtav, Jarboli, Ritam nereda, Mortal kombat, Miki Radojević i bend, Nik West, E-play, Savršeni marginalci

https://arsenalfest.rs/

Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 1565470
KRAGUJEVAC 27.-29.

Na otvaranju Arsenal Festa 2024, na glavnoj sceni će u četvrtak 27. juna nastupiti holivudski superstar Keanu Reeves sa bendom Dogstar
Asian Dub Foundation
Partibrejkers

i Brkovi, a sutradan, 28. juna,
Bijelo dugme,
Nouvelle Vague,
Lil Pump
i
Coby. Garden Stage će tokom sve tri festivalske večeri takođe obilovati sjajnim imenima – Ničim izazvan, Keni nije mrtav, Jarboli, Ritam nereda, Mortal kombat, Miki Radojević i bend, Nik West, E-play, Savršeni marginalci

https://arsenalfest.rs/
ko je tom djubretu dao vizu za Kragujevac ?

Nisam propustao Arsenal gotovo nikad, svake godine redovno idem od osnivanja ali preprosle godine je bio toliko "komercijalizovan" da mi je bio smor. Kad su Rundeka bacili u neki sporedni stejdz dimenzija 10x10, vidi se da je covek dosao da odradi to i da ide kuci, isto su ucinili sa jos nekim super bendovima, a na glavnom stejdzu su npr. stavili Senidu :bljak:

Mislim da ih je neko otkupio i potpuno promenio sve, ne verujem da cu da idem ove godine, nisam bio ni prosle.

Rivs. On je jedan od najvecih protagonista superiornosti amerike..........super heroj.......na nivou Silvestera Stalonea , Tom Kruza.......
Tim djubradima, kao i Meril Strip, Angelina Dzoli............treba raspisati poternice za dela protiv covecnosti u sluzbi propagande i psiholoske manipulacije sveta.

Nisam propustao Arsenal gotovo nikad, svake godine redovno idem od osnivanja ali preprosle godine je bio toliko "komercijalizovan" da mi je bio smor. Kad su Rundeka bacili u neki sporedni stejdz dimenzija 10x10, vidi se da je covek dosao da odradi to i da ide kuci, isto su ucinili sa jos nekim super bendovima, a na glavnom stejdzu su npr. stavili Senidu :bljak:

Mislim da ih je neko otkupio i potpuno promenio sve, ne verujem da cu da idem ove godine, nisam bio ni prosle.
Rundeka u zapećak 😐
Užas.
Ko je uopšte Senida.
Ajoj

Rivs. On je jedan od najvecih protagonista superiornosti amerike..........super heroj.......na nivou Silvestera Stalonea , Tom Kruza.......
Tim djubradima, kao i Meril Strip, Angelina Dzoli............treba raspisati poternice za dela protiv covecnosti u sluzbi propagande i psiholoske manipulacije sveta.
Nisam znala da Rivsa prati takva reputacija, čak naprotiv . Imaš li neke njegove intervjue da potkrepiš ovo

Rundeka u zapećak 😐
Užas.
Ko je uopšte Senida.
Ajoj
Ma da tad su bas upropastili da je bukvalno meni bilo neprijatno za njih :lol: , bilo je jos gotivnih bendova koji su bili baceni tamo, nisam bio prosle godine ali je arsenal '22 bio najgori ikad, potpisujem.

Ali sad bas gledam, mislim da im je sad strava program :lol: Partibrejkersi su mi uvek bili sinonim za Arsenal. To pada cetvrtak, ladno radim tad :confused:

Ma da tad su bas upropastili da je bukvalno meni bilo neprijatno za njih :lol: , bilo je jos gotivnih bendova koji su bili baceni tamo, nisam bio prosle godine ali je arsenal '22 bio najgori ikad, potpisujem.

Ali sad bas gledam, mislim da im je sad strava program :lol: Partibrejkersi su mi uvek bili sinonim za Arsenal. To pada cetvrtak, ladno radim tad :confused:
Moraš ići!!
Da čuješ Caneta DOBRO VEČE, MILANOVAC/"Kragujevac, Milanovac isti *urac" :smeker:

Nisam znala da Rivsa prati takva reputacija, čak naprotiv . Imaš li neke njegove intervjue da potkrepiš ovo
pa on je jedan od najpopularnih holivudskih glumaca ...........zar ti to nista ne govori ?
Ni Silvester nije verbalno propagirao americku "izuzetnost" ali je prihvatio da truje svet tom idejom preko svojih uloga.
Hibridni rat je vrsta rata kada i ne primetimo sta se "valja iza brda".
Saznamo tek kad je zavrseno...........ko evropljani danas.

Tim djubradima, kao i Meril Strip, Angelina Dzoli............treba raspisati poternice za dela protiv covecnosti u sluzbi propagande i psiholoske manipulacije svet

Kianu Rivs je kanadjanin a ne amerikanac. Rodjen je u Bejrutu ali je odrastao u Kanadi gde je i zapoceo glumacku karijeru. Ima kanadsko drzavaljanstvo. Kao drugo sve sto si napisao o njemu apsolutno nije tacno.

DELI ŠAKOM I KAPOM: Kijanu Rivs DAJE NOVAC svima, a zaradu od "MATRIKSA" ULOŽIO u plemenite svrhe​

Čovek velikog srca!

Holivudski glumac Kijanu Rivs (57) važi za jednog od najvelikodušnijih holivudskih glumaca, a u karijeri je zaradio oko 315 miliona dolara, od kojih je veliki deo podelio.

Njegov prijatelj je to otkrio za "The Post," a kao razlog naveo je da je glumcu jako neugodno što toliko zarađuje.
- To je nešto zbog čega je njemu jako neugodno. Većinu tog novca Kijanu je podelio ljudima kojima je potrebno i to samo retki znaju. On je i te kako svestan koliki je srećnik, ali za razliku od ostalih holivudskih megazvezda, ne uzima to zdravo za gotovo - rekao je.
Glumac je kako je otkriveno u decembru donirao 70 posto zarade od svog filma "Matriks" za istraživanje i pronalazak leka za obolele od leukemije.

Osim toga, uživa u kupovanju poklona svoji saradnicima, porodici i dobrotvornim organizacijama. Tako je dao 20 hiljada dolara bonusa iz svog džepa jednom zaposlenom na setu Matriksa, koji se našao u finansijskom problemu.

Takođe, dvanaestorici kaskadera iz filma "Matriks Reloaded "poklonio je Harley Davidson motore, a na snimanju četvrtog nastavka Džona Vika poklonio je članovima svoje kaskaderske ekipe skupocene satove Rolex Submariner s ličnom posvetom.

Kijanu je na glasu kao jedan od glumaca s kojim svi žele da rade, ne samo zbog svoje dobrote, već i zbog činjenice da nikoga ne potcenjuje i sve smatra jednako važnim za uspeh samog filma.

Back