Kćerkini prijatelji 'gangbangali' mamu iz Floride

Priča sa naravoučenijem koje morate sami da izvučete:

Džejmi Er iz Bradentona na Floridi uhapšena je zbog seksa sa pet muških prijatelja svoje ćerke tinejdžerke, saopštila je šerifova kancelarija okruga Manatee. Detektivi kažu da je ćerka priredila zabavu u svom domu na Floridi i pozvala učenike iz dve lokalne srednje škole.

Majka je došla kasnije uveče i davala alkohol tinejdžerima.

Ovo je započelo niz događaja koji su vrlo, vrlo brzo izmakli kontroli. Nakon što je tinejdžere koji su se zabavljali u njenoj kući opskrbila alkoholom, Džejmi Er je rekla jednom od učenika da joj je potrebna pomoć pri tuširanju. Tinejdžer joj je pomogao da se istušira, a zatim je imala seks sa 16-godišnjakom i 17-godišnjakom na zabavi.

Prvobitno su vlasti verovale da su to jedine žrtve i ona je optužena po tri tačke za nezakonite seksualne aktivnosti. Međutim, kako je vreme odmicalo, a priča iza večeri pune alkohola je evoluirala.

Na kraju, Džejmi je optužena za dodatne četiri tačke protivzakonite seksualne aktivnosti, što dovodi do ukupno sedam optužbi za 40-godišnju majku.

Pogledajte prilog 1180197
Ko je ovde žrtva nije jasno?
 
A meni neće, bar ne zbog sličnih stvari, uputiti niko "onakve riječi". Odgojena sam u "starinskoj" kući u kojoj smo sestra i ja išle piti vodu, piškiti ili šta već dok se na tv-u u filmu dvoje samo ljubi. Moji nisu opijali moje društvo, zavodili moje prijatelje itd. Zna se brate šta je normalno a šta ne, ova žena je poremećena i za zatvora.
E da. Zlatna vremena. Crno bijeli televizor i tako to.
 
Priča sa naravoučenijem koje morate sami da izvučete:

Džejmi Er iz Bradentona na Floridi uhapšena je zbog seksa sa pet muških prijatelja svoje ćerke tinejdžerke, saopštila je šerifova kancelarija okruga Manatee. Detektivi kažu da je ćerka priredila zabavu u svom domu na Floridi i pozvala učenike iz dve lokalne srednje škole.

Majka je došla kasnije uveče i davala alkohol tinejdžerima.

Ovo je započelo niz događaja koji su vrlo, vrlo brzo izmakli kontroli. Nakon što je tinejdžere koji su se zabavljali u njenoj kući opskrbila alkoholom, Džejmi Er je rekla jednom od učenika da joj je potrebna pomoć pri tuširanju. Tinejdžer joj je pomogao da se istušira, a zatim je imala seks sa 16-godišnjakom i 17-godišnjakom na zabavi.

Prvobitno su vlasti verovale da su to jedine žrtve i ona je optužena po tri tačke za nezakonite seksualne aktivnosti. Međutim, kako je vreme odmicalo, a priča iza večeri pune alkohola je evoluirala.

Na kraju, Džejmi je optužena za dodatne četiri tačke protivzakonite seksualne aktivnosti, što dovodi do ukupno sedam optužbi za 40-godišnju majku.

Pogledajte prilog 1180197
ima i ovde ženska izreka dok se nije znalo za gangbang
"a iebo me ceo svet ako lažem"
(znači laže)

Nznm. Kao da zivimo u pecini ovaj balkan.
zar tako o mami?
uvek je lakše tudju jer je Balkan

sto u moje vreme nije bilo tako izdasnih dama :(
bilo je sinko nego ti nisi...
 
U normali su roditelji nenamerno sabljažnjavali decu imajući odnose pred njima i tome svedoče slučajevi koji vuku traume kao odrasle osobe.
Kao, malo je dete, šta zna... i pred njima rade posao,
ali pamćenje seže daleko i ostaje negde tu zauvek, utiče na mnogo šta kod deteta kao osobe kasnije. Ono tad to nije videlo na naš način, nimalo dobro kako se roditeljima činilo.
Ono ima problem kao odrasla osoba zbog toga.
Lajk... get a room!
Ти што имају "трауме" имали би их и да никад нису видели своје родитеље...
Трауме имају они који гледају насиље у породици и исфрустриране родитеље, а не они који виде нормалан секс...
Занимљиво је да је у данашњем друштву прихватљиво да се у свакој тинејџерској серији подмеће хомосексуализам као уобичајна ствар, али јесте проблем ако младић легне са женом?
 
Опште морално начело, у целом свету па и у Србији, без обзира на законе, налажу да је сексуално искориштавање незрелих особа од стране зрелих и одраслих неприхватљиво, а то што је у појединим деловима света то начело искривљено не треба да служи за преседан онима који такве односе одобравају.
Извини али за разлику од женскиња, мушкарац не може да буде напаствован - нисам приметио да је игде поменуто да је она њих везала или да им је подметнула неки од лекова за изазивање ерекције?
Ако ћемо д се играмо са законом како то да закон прихвата да малолетници смеју да пију алкохол?
По теби није проблем што су ти малолетници конзумирали алкохол (чини ми се да је поменуто и пре него што је дотична дошла кући) али је проблем што су у припитом стању упражњавали односе са дотичном? Дакле и даље причамо о момцима а не о девојкама... Или ти из неког разлога сматраш да је проблем управо у томе што су момци имали однос са женом уместо између себе како је изгледа тренд данашњих душебрижника?

Ако погледаш америчке тинејџерске серије приметићеш да не постоји ни једна у којој нема хомосексуалних парова - замисли управо међу децом узраста 14-16 година!
Да је мушкарац тако злоупотребио девојке онда би то био злочин јер мушакарц може да има насилан однос са женом и без њене воље док обратно не може.
 
И, крећемо с ,,ЛГБТ нам намећу гејови!" хистеријом, ни мање ни више него у комбинацији са ,,мушкарац не може бити силован" небулозама... Шампиони света у извлачењу чињеница из гоозице и замени теза, уједините се!
 
И, крећемо с ,,ЛГБТ нам намећу гејови!" хистеријом, ни мање ни више него у комбинацији са ,,мушкарац не може бити силован" небулозама... Шампиони света у извлачењу чињеница из гоозице и замени теза, уједините се!
Сад се ти жалиш на замену теза?
Мушкарац не може да буде силован од стране жене, може да буде заведен али не и силован. Друга је ствар што постоје и мушкарци који се стиде да буду мушкарци....
 
Друга је ствар што постоје и мушкарци који се стиде да буду мушкарци....
А, сасвим трећа је ствар што је толико мушкараца до те мере оптерећена сексом да ће релативизовати и порицати сексуалне злочине, правдати болеснике и сматрати да се мушкарци стиде да буду мушкарци ако нису оптерећени као они. Нажалост, то је свет у ком живимо.
 
сексуално злостављање малолетника

педофили вребају малолетна лица

одраслих особа и деце
Prvo nije dete balvan od 17 godina, nego odrastao i seksualno potpuno zreo covek. Drugo, guras neke floskule-pedofil, zlostavljanje... za najobicniji seks izmedju zene i nekoliko muskaraca (ok, nije bas uobicajen ali nije ni toliko redak).
Sta bi radio sa dvoje sesnaestogodisnjaka koji su imali seksualni odnos? Oboje strpao u zatvor za silovanje onog drugog?
 
Znas ono kad bivsa ima bff koja nikad nije imala sex ali je zaduzena da razmislja i donosi odluke umesto bivse i dodatno ti napravi problema u vezi...

Tako i ovo, zanimljivo je odakle izvlacite toliku sexualnu energiju. Koji je to napon, stae 7g nuclear power plant? Mi, kada kazem mi mislim na nas sexualno aktivne i lepe clanove, mi ne trosimo energiju na diskusiju o seksu. Dok za to vreme non stop ocekujem da me neko isprska ili udari kupcem u glavu, toliko je jaka vasa seksualna energija u diskusiji. Zagoreli ste ko ciganjski tiganj.
 
Prvo nije dete balvan od 17 godina, nego odrastao i seksualno potpuno zreo covek.
Одакле си извукао тај закључак? Баш ме интересује на основу чега се може закључити да је седамнаестогодишњак одрастао и сексуално потпуно зрео човек. Тоне стручне литературе такве неосноване тврдње сатиру у корену. То није нека неистражена и непозната област.

Drugo, guras neke floskule-pedofil, zlostavljanje... za najobicniji seks izmedju zene i nekoliko muskaraca (ok, nije bas uobicajen ali nije ni toliko redak).
Већ сам изјавио да сам израз ,,педофил" неадекватно употребио у овом случају. Какве разлоге може једна четрдесетогодишња особа да има за петљање са малолетном особом и зашто би то требало икоме да буде нешто нормално и прихватљиво, уопште?

Sta bi radio sa dvoje sesnaestogodisnjaka koji su imali seksualni odnos? Oboje strpao u zatvor za silovanje onog drugog?
Је ли овде реч о особама истог узраста или о особама међу којима постоји разлика у узрасту од преко 20 година?
 

Back
Top