Kazna trajnog banovanja

Brđanin

Poznat
Poruka
9.887
Nekoliko pojedinaca po ovom forumu je bilo banovano na desetine puta.
Svaki put je situacija bila ista. Vređaju, troluju i spamuju teme, dobiju ban na jedan dan, vrate se nakon jednog preležanog bana i opet nastave da rade isto.
Trebalo bi uvesti trajni ban za svakog ko je već dobio privremenu kaznu banovanja 4 puta. Dakle, po tom modelu bi pojedinac imap pravo da 4 puta bude privremeno banovan, ali ako 5. put napravi prekršaj vredan bana, onda mu sledi trajna banovina.

Upvote 0
Svaki put je situacija bila ista. Vređaju, troluju i spamuju teme, dobiju ban na jedan dan, vrate se nakon jednog preležanog bana i opet nastave da rade isto.
Trebalo bi uvesti trajni ban za svakog ko je već dobio privremenu kaznu banovanja 4 puta. Dakle, po tom modelu bi pojedinac imap pravo da 4 puta bude privremeno banovan, ali ako 5. put napravi prekršaj vredan bana, onda mu sledi trajna banovina.

Ljudima trebaju šanse. Ne pitajte, nije svako srećan i ne može da deli sreću kad nema. Ne podržavam.
Noćas posle 3h sam okrenula SOS broj jer sam bila nesrećna. Niko se nije javio, pričala sam sama sa sobom. I danas sam bolje!
Nije svako takav.

Onda nece ostati niko na forumu.

koi vam je ckura svima
svi su na 3 tjoshka
bukvalno sledeci korak je da se spontano zapaljuju
Jesan na 3 ćoška. Obišla sam socijale radnike i 7 žena naterala na suze. Teško mi j zbog suza običnih i ničemu krivih žena i devojaka. To su mi sugrađanke, lepe i školovane. Šapuće najlepša među njima kojoj sam pogodila ime jer sam je kao dete gledala: "Lepa je. Kako je lepa..." gledajući u mene, a lepša od mene 1000X.
Ja sam njoj LEPA, sva uplakana, i sluša me ozbiljno! Oh, Bože, od neljudi se ne živi.

Ne sudim ja, a plus dajem 5 šansi. Ali mora se red održavati. Da odeš na ptf istorija i vidiš šta se radi, ne bi ti se svidjelo.
Zato što iz istorije učim na bolji način. Odem na prezentaiju knjige, slušam stručnjake za oblasti... I nemam 5-6 poruka tamo. Ne može Aleksa Šantić ili Dostojevski da bude istoričar, ali istoriju kodira u svoje delo. Nema šta da raspravljam istoriju na Forumu.

Back