Quantcast

Kazna ko ne nosi masku na otvorenom, u parku, na ulici, u sumi, na izletistu...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.158
Ajde da vidimo na otvorenom ko je taj ko ce da me kazni. U prodavnicama ok njihove prodavnice njihova pravila ali na otvorenom aj da vidimo po kom zakonu oni meni mogu da namecu sta cu ja da obucem ili da stavim na telu. Ljudi ako vas slucajno zaustave na tvorenom da vas kazne obavezno se ne svadjajte nego smirenim glasom kazite na osnovu kog clana zakona vas kaznjavaju a ako nece pozovite se da se branite pomocu advokata i tek kad vam dodje advokat dajte licnu kartu. Jer da bi vas kaznili ili pritvorili ili ograniocili slobodu kretanja moraju pre nego vam uzmu licnu kartu da vam po zakonu kazu na osnovu kog zakona vas kaznjavaju.

The Zodiac

Ističe se
Poruka
2.887
Ajde da vidimo na otvorenom ko je taj ko ce da me kazni. U prodavnicama ok njihove prodavnice njihova pravila ali na otvorenom aj da vidimo po kom zakonu oni meni mogu da namecu sta cu ja da obucem ili da stavim na telu. Ljudi ako vas slucajno zaustave na tvorenom da vas kazne obavezno se ne svadjajte nego smirenim glasom kazite na osnovu kog clana zakona vas kaznjavaju a ako nece pozovite se da se branite pomocu advokata i tek kad vam dodje advokat dajte licnu kartu. Jer da bi vas kaznili ili pritvorili ili ograniocili slobodu kretanja moraju pre nego vam uzmu licnu kartu da vam po zakonu kazu na osnovu kog zakona vas kaznjavaju.
MOgu po zakonu da mi popuse ******.

Patata Caliente

Veoma poznat
Poruka
13.512
Pazi brate moj napaceni

Mogu da izglasaju takav zakon uvek. I sta ces onda, u sumu?

Al sta je ovde tebi licno mnogo bitnije da pokusam da ti ukratko nazvrljam ko prostom coveku posto je to naucno a ti bas i nisi nesto potkovan pa sve prolazi kod tebe, al pokusacu a ti procitaj malo i govnoo ce ti se zalediti sta rade protiv tebe

Dakle odmah da ti pojasnim to je veliki bezbednosni rizik, jer pokusavaju da nas sve spoje u mrezu robova

Kako to funkcionise pitas ti sada

Pa takozvanim algodon vlaknima iz svake maske, naime ona sitna vlakna kad ovlaze od naseg disanja emituje se kovalentni polarni spoj molekula CO2 i aktivira se mrezni sistem veza na 5G direktno

Kako to postizu, a da se ne preoptereti mreza opet pitas ti?

Pa morali su da ubrzaju protok podataka, jasno,

Dakle preko Gugla na Majkrosoftove servere, upravo su ozvanicili ugovor ugovor izmedju Nokije (vlasnik majkrosoft Bila Gejtsa i poznati vakcinas) i Gugla (investitor u 5G i solarne panele u Arizoni)

Kao sto vidis ova kooperacija je prosta i jednostavna, i preti da nam svima ozrace genitalije i stvore rasu sterilizovanih zombija koje ce da pravimo iz epruveta koje lice na Matrix, al nece biti roze ko u filmu, bice classic bele.

Dokaz 1 ugovoren dil izmedju Majkrosofta i Gugla
https://www.nokia.com/about-us/news...n-to-transform-nokias-digital-infrastructure/

Dokaz 2 aktivnosti Gugla na kontroli 5G i stvaranje monopola na trzistu u poslednjih nekoliko meseci od kad je poceo rat za kontrolu planete putem 5g

To ti je ujedno i dokaz da je Tramp ustvari globalista a ne suverenista ozenjen bivsom milf manekenkom.

https://www.spglobal.com/marketintelligence/en/news-insights/trending/zM2A8Xo1JKAb7t6HsA4fEw2

https://www.lightreading.com/asia/j...-and-touts-in-house-5g-products/d/d-id/762439

https://wap.business-standard.com/a...rs-33-737-cr-in-us-ambani-120071500820_1.html

Eto brat, toliko. Kazu da se moze stavljati ona folija aluminijumska sa unutrasnje strane maske i spreciti direktna kondenzacija, stavis 3,4 sloja za svaki slucaj i priheftas to da ne spada. Ja licno nosim slem, oblozio sam ga aluminijumom od red bull limenki, pa sta mi Bog da.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
227.719
Tema je dezinformacije..nema kaznjavanja samo je preporuka da se maske nose i na otvorenom prostoru

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.