KAZNA I ZA ONOGA KO DA VOZACU DA PIJE ALKOHOL...

Ko ce da kazni ove zutace sto nas ovako maltretiraju.

56010.jpg


:mrgreen:
 
Будалаштина каква се ретко виђа.По којем правном основу би се казнило лице које је у својој кући другоме дало да пије алкохол ако давање алкохола није забрањено-кажњиво ? Друго лице које је након испијања алкохола село за волан учинило је то својом вољом,нико га није присилио да конзумира алкохол па је нејасно зашто би неко одговарао и био кажњен за поступак лица које је у стању да самостално одговара за своје поступке ?

ima smisla samo ako je vozac maloletan...ali i tada dobar advokat ima da napravi rsum...jos jedan zakon koji je predvidjen pre izglasavanja za nepostovanje...
 
ovo nema veze sa mozgom, ko ti daje pravo da se ti nekom mesas u zivot i njegove licne odluke da li ce da pije ili ne i koliko
njegova stvar , njegov zivot, nek snosi posledice svako za sebe ...
ova drzava se pretvara u pandursku drzavu , gde niko nece imati slobodu

pa zeli vlast da nas ekspresno ubaci u globalisticku masinu....potpuna kontrola---uma,novcanika,emocija,politicke orjentacije---svega.....a istovremeno uzivaju da kritikuju neka prosla vremena a sve u cilju nametanja jos daleko crnje buducnosti....OZNA,UDBA,DB,KOS,VBA i slicne organizacije su buranija za globalisticke politicke zamisli i teznje...
 
Svako ko je punoletan - ODLUCUJE ZA SEBE.

Niko drugi ga ne moze navratiti na nesto.

Tu ne bi trebalo da ima dilema.

zdrava logika to nalaze...ali..?? stavili su neke klince sa onim prolupalim bradatim profesorom sa saobracajnog fakulteta da rade sta hoce sa zakonom o saobracaju....i toliko su se zapalili da je to neverovatno...toliko gluposti na gomili----vecinu stvari su prepisali iz EU ne shvatajuci da su decenijama zemlje evrope stvarali uslove u infrastrukturi i mentalitetu pa tek onda doneli takav zakon...ali ove nase paljevine idu i korak dalje....pokusavaju da budu radikalniji od evrope....neverovatno....u subotu sam presavsi 400 km bio zaustavljen od 7 patrola saobracajne policije....sta sam sve doziveo nije normalno....i zamisli nekog ko putuje od subotice do makedonske granice---sta ga sve moze snaci....treba mu 20.000 dinara za mito....dzaba to sto poznajes zakon o saobracaju---gospoda zakon tumace na svoj nacin....i prica da ce placanje kazni na uplatnicu smanjiti korupciju je po tvrdnjama svih nas sto to tvrde samo zamajavanje...
 
ima smisla samo ako je vozac maloletan...ali i tada dobar advokat ima da napravi rsum...jos jedan zakon koji je predvidjen pre izglasavanja za nepostovanje...

Предлагање оваквих закона јасно предочава грађанима каквог интелектуалног састава су они који желе да воде ово друштво.Питам се да ли су узели у разматрање могућност да је лице које је под дејством алкохола управљало аутомобилом,алкохол конзумирало у кафани.Шта се ту дешава ? Да ли то значи да ће казну платити конобар који га је служио или пак власник локала ?
 
Pogresno tumacite ovo ...
Npr. bude neko kod mene, ocigledno mrtav odvaljen od alkohola sedne za volan, a ja ga ne sprecim da u takvom stanju sedne za volan, on se zabije u neko auto, ubije ni krive ni duzne ljude, onda mu i ja dodjem kao saucesnik , znao sam da bi se to moglo desiti, a nista nisam uradio da sprecim ...
 
Предлагање оваквих закона јасно предочава грађанима каквог интелектуалног састава су они који желе да воде ово друштво.Питам се да ли су узели у разматрање могућност да је лице које је под дејством алкохола управљало аутомобилом,алкохол конзумирало у кафани.Шта се ту дешава ? Да ли то значи да ће казну платити конобар који га је служио или пак власник локала ?

Tesko je ovo primenljivo u praksi. Da ne znam nase zakone koji su pisani samo radi otimanja para, pomislio bih da ima logike... Ali, na zalost, mnoge smrti bi bile sprecene da su ljudi sprecavali pijane da ulaze u auto posle slavlja...
 
zdrava logika to nalaze...ali..?? stavili su neke klince sa onim prolupalim bradatim profesorom sa saobracajnog fakulteta da rade sta hoce sa zakonom o saobracaju....i toliko su se zapalili da je to neverovatno...toliko gluposti na gomili----vecinu stvari su prepisali iz EU ne shvatajuci da su decenijama zemlje evrope stvarali uslove u infrastrukturi i mentalitetu pa tek onda doneli takav zakon...ali ove nase paljevine idu i korak dalje....pokusavaju da budu radikalniji od evrope....neverovatno....u subotu sam presavsi 400 km bio zaustavljen od 7 patrola saobracajne policije....sta sam sve doziveo nije normalno....i zamisli nekog ko putuje od subotice do makedonske granice---sta ga sve moze snaci....treba mu 20.000 dinara za mito....dzaba to sto poznajes zakon o saobracaju---gospoda zakon tumace na svoj nacin....i prica da ce placanje kazni na uplatnicu smanjiti korupciju je po tvrdnjama svih nas sto to tvrde samo zamajavanje...

Kontolisati kontrolore !
 
Предлагање оваквих закона јасно предочава грађанима каквог интелектуалног састава су они који желе да воде ово друштво.Питам се да ли су узели у разматрање могућност да је лице које је под дејством алкохола управљало аутомобилом,алкохол конзумирало у кафани.Шта се ту дешава ? Да ли то значи да ће казну платити конобар који га је служио или пак власник локала ?

valjda vlasnik lokala...kako cuh osnivaju ugostitelji udruzenje sa ciljem da se bore protiv ove odluke....samo se nesto pitam sta biva sa drogerasima..??? oce li panduri da hapse one koji su prodali drogu vozacu..??
 
Pogresno tumacite ovo ...
Npr. bude neko kod mene, ocigledno mrtav odvaljen od alkohola sedne za volan, a ja ga ne sprecim da u takvom stanju sedne za volan, on se zabije u neko auto, ubije ni krive ni duzne ljude, onda mu i ja dodjem kao saucesnik , znao sam da bi se to moglo desiti, a nista nisam uradio da sprecim ...

jel..?? a valjda ce polupismeni policajac da bude objektivan u proceni...??
 

Back
Top