Quantcast

kazete li po koju rec dok vodite ljubav?

Vili

Početnik
Poruka
18
sexy you:
kada sam svom partneru rekla jednom prilikom da me je sramota da mu tokom sexa kazem npr "* me" ili "volim kada me tu*as" on je insistirao na tome, ja sam nekako izustila preko usta i dozivela neverovatnu eksploziju, napalila sam se kao.... pa su tako reci usle u nas krevet. radite li vi to isto? sta mislite o tome?

Mislim da jo to sasvim normalno kada se popalis.Kada je sex u pitanju ne treba se nicega stideti,pogotovo kada je u pitanju voljena osoba.

one

Aktivan član
Poruka
1.413
sirena:
kflip_@indy:
I da kazes,i da gledas i da vri
stis :D

MUSKARCI TO VOLE ,VOLE NA PRIMER DA IM KAZES KAKO SU DOBRI U TOME STO RADE I DA IM IZJAVLJUJES KAKO IM JE DOBRA ALATKA,MEDJUTIM ZENE SU SASVIM DRUGACIJE DODUSE PRICAM U SVOJE IME A NADAM SE DA NAS IMA VISE, ONE VOLE DODIR,DOBAR POLJUBAC I PONEKU SLATKU REC ZA VREME SEXA..
Moguce, mada...nekoliko puta sam imao problem jer mi je bio blam da kazem da prestanu da govore, ume da iritira kada traje. Nikada nije bilo to kao "kako si dobar itd", verujem da bih se osecao glupo da devojka hvali mene u necemu sto je obostrano. Ne mozes ti dati sve od sebe ako to ne radi i ona druga strana, cini mi se.

kflip_@indy

Početnik
Poruka
26
sirena:
kflip_@indy:
I da kazes,i da gledas i da vri
stis :D

MUSKARCI TO VOLE ,VOLE NA PRIMER DA IM KAZES KAKO SU DOBRI U TOME STO RADE I DA IM IZJAVLJUJES KAKO IM JE DOBRA ALATKA,MEDJUTIM ZENE SU SASVIM DRUGACIJE DODUSE PRICAM U SVOJE IME A NADAM SE DA NAS IMA VISE, ONE VOLE DODIR,DOBAR POLJUBAC I PONEKU SLATKU REC ZA VREME SEXA..
Vole kad je istina!!!!!

mile kuronjic

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
340
®:
mile kuronjic:
da naravno da kzem dosta reci tokom seksa a to su:
mmnjjjsssggnmmmmmmoooooooooljjjjhocu hocu... hocu... hocu... volim... volim... volim... e pa sta... e pa sta... e pa sta... e pa sta...mmmmmmhhahahahahaohohohohohohohohoooooooooooh.
Baš si... „sexokventan”! :wink:

Molim te objasni mi sta to znaci?

baaka

Domaćin
Poruka
3.095
kazem sto se tucas bre bem ti opanak, ooo taj rad ooo ma daaaaaaaaa iiiiiiiihaaaaaaaaaaaa, zifeli
drink.gif

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.