Quantcast
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

kataklizma

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.822
postala sam zla... kako da postanem opet kul? odredjeni faktori koji su nekad postojali vise nisu tu. sad se kretenski izrazavam i pateticna sam a nekad sam se klonila toga. ali opet sam to ja jer dan pred ispit, koji bi mi bio bitan da utvrdim gradivo, jer nisam bas pedantno spremila na vreme, procerdavam... hormoni lete ko baloni sto bi rekla pevacica. ovo je glupa recenica tj glup obrt ali ignorisem da je glup i tako postajem glupa. kao u pinokiju oni drugari. sve sam grdja i grdjha.

:*(

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.822
snimi kad ovo procitalo 53 osobe, mislim da to ipak nisam sve bila ja.... samo su se udavili

ko je revelin REVELIN sad cu da ga raskrinam... sta on ili ona mene spijunira tu... hehehehe sad ne mogu ni ja da spijuniam druge sve se snima

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.822
pa ja izgledam odbijam ljude i kad mi neko priuzhi shaku prijateljstva. medjutim.. moja olaksavajuca ili otezavajuca okolnost je sporost kompa nesho se glavi pa mi je svako dalje arlaukanje s ovim i problem.. ok ... valjda mi je prioritet ipak grupa... mislim ako mi jos neko pruzi shaku mnogo sam nekako solo izdvojena pa onda kukam. pa dobro svako ima neku manu evo npr meni se ukocilo pozadino.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.822
shtekecu mi razni organi.. mozda ce se zavrsiti pozitivno a mozda i kataklizmom
mozda nije trebaloda napisem da stekecu pa necu da preciziram a mozda bash to izbegavanje opisa dovodi do katastrofe.
da li smo u stanju da uvek donesemo dobru odluku misilmda nije uvek racionalna odluka dobra nego neka kosmichka.
ja sam zrela da budem kreten na televiziji i to pravi kreten na koga se loze mase samo da mi isisaju salo iz face i tako to.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.822
ko leze oko 4 zaspi oko 5 a ko zaspi oko 5 budi se oko 1.

nova narodna poslovica, gde sam sebe izjednacila sa narodom. narod, porod, orod, brod .

bice od mene psenik zelim da pisem za narodnjake inkognito.

pshenik.. covek koji gaji pshenicu

genije.. covek koji nema odgovarajuceg oponenta

sad da dodje pravi prijatelj i da procita i da me izgrdi i iskritikuje ali ovde nema takvih ne rastu ovde je sve banda povrshna a mozda sam i ja to.

sta odgovrata ne pitanje: koja je vasa prednost u odnosu na druge kandidate? to mi se pitanje mota po tintari

REVELIN

Buduća legenda
Poruka
27.732
I ako nastavis jos malo ovako,mozda i bude kataklizma,,,,
moze biti.... i ne mora....kako bude....
ja sam Revelin,inkognito...i ne spijuniram nikog i nista...
i sve ...za sebe i sopstvene koristi radi...jer svaka rec je blago
koje se u nekom kovcegu skriva...ja punim kovcege svoje....
recima, mislima,slovima koja izazivaju....kataklizmu...
....napisah...da ne bude bez komentara....inkognito....a na uvid svima....bez grdnje
z:hi:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.822
mislim da cu i ovo da obrisem :(
sta ako budem morala da radim ko profa u skoli... one spodobe ce da me samelju...ako dobijam socijalno kao nezaposlena i onda moram da prihvatim da radim kao profa

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.822
zar nije bilo logicnije da je zadrzla bebu, u cemu je film ako nije imala nikakvu dilemu od pocetka. ili da joj je makar bilo zao. a sva je emotivna tokom filma. sto je plakala ako nista nije osecala. a kao, nema veze. a to i nije jedini takav film. a ovi matori su prikazani kao idioti. bar da je onaj lik nesto pokusavao a ona naivna. kao da im je ovako bilo lakse da napisu scenario, lakse je tako resiti, onako bi morali da razmisljaju. malo su nesigurni. ako su mogli posle da kupe kera mogli su da gaje bebu

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.822
e ushla sam tako u crkvu kod merkatora i pomislila kako ta crkva nije bash OK !!!!

mozete li da verujete... znate kad udjete u staru crkvu neku (stari bgd) prostor vas pojede jachi je od vas... ovde nisam imala takav utisak!

naravno ako su je oni "osveshtali" treblo bi da je crkva regularna uostalom negde se uzme bilo kakva soba za crkvu, ako se nema uslova...

prva misao mi je bila da su zeznuli nesto u gradjenju kao da verovatno nisu neke detalje uzeli u obzir i da su zato ispustili taj efekat crkve. ali ko zna mozda mi se samo chini... mozda cu proci po drugim starim crkvama a mozda i necu. pardon novim crkvama
mozda mi se ipak samo cini a mozda je ova crkva svetla pa zaot... ali nekako drugacije je... mozda je do polozaja (pretpostavljam da su ub oli da bude okrenuta ka istoku nego gde je izgradjena, mozda ne sme bilo gde... tako neke madjije)

dosadna sam? pa shta ajd se vi ebite

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.822
e a kao ja jedina sam provalila da crkva ne valja... prosvetljena sam

car je go...
dosadno mi je niko me ne mrzi i ni sa kim se ne svadjam na krstarici a ne mogu ni da pocnem

sta sada?

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.822
najbolje da prestanem uopste i da pisem i da radim svoja posla. sta moram stalno da trazim frustraciju

nesto ne mogu da pocnem

e da odem na neko mesto da se resim svog mozga sada

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.822
"dobar dan" sam zatvorila... na kraju mi se i dopalo

inace da vas obavestim ... to je bila ovulacija cini mi se... i dotichna osoba je dobila mesec april... pardon april-maj
vec sam imala na umu novu imaginaciju ali onda se prepadoh sta se zbiva sa mojim tananim ipak zenskim bicem
bash je tanano... 38.8% masnoce na onoj spravi sa ulice... to je mnogo...

e sada ko ce dobiti maj!? ovo je malo vec previshe

e mogla bih da napravim promenu i ceo dan da se posvetim fakultetskoj obavezi ...

boze navukla sam se na komsinicino sviranje. nije da ga volim nego ono stalno je tu pa kriziram kad ne cujem barkarolu chopina

salim se... ali mozda nisam daleko od toga
mozda sam sada konkretnija i puna morala.

izvinite ako je gadno sto sam pisala o ovulaciji

mozda bih ipak i dalje malo da umrem .... ? malo

poshtovana osobo nadam se da ti nisam napravila problem ali nisam sigurna da necu.
je l ti smesno sto su neke stvari komicne
npr od svih na svetu sam bash od tebe trazila papire i kao slucajno otisla u stan
da da to je bilo davno
ali valjda je zato i ok jer sam i iz stana izasla a sa ove tacke je mozda mi i bilo zao a tad sam mozda bila josh pametna...
a ko se jos petlja sa vanzemaljcima
eh te srednje godine...
eh ajd nisam toliko snishodljiva... imam i ja svoja posla... sad sam seb i snishodljiva

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.822
mada realno spojilo se lepo i korisno. papiri su posluzili svrsi. a poseta je bila sasvim obichna i dosadna. ni ne secam se ?!?!?!?
a onda se ispostavi da ni vanzemaljci nisu vanzemaljci.?!
mislim ljudi naprave ponekad i pristojne i dobre medjuljudske odnose

mozda mene treba da kontrolisu neki psihici (meki)

eto zaboravila sam na M ipak je teshko bez njih.njega?!?!? ah romantike ko iz prakticne zene

da li ste citali te romane kao mladi ja jesma :I
kao romantika a ono... opisane neke stvari... he he.. tu i tamo
zivot je ko neka reka i meni je malo muka .. mislila sam da ja odredjujem sta i kako a sad nema nazad
negde sam se zakopala

ako sam dobila poziv moram da odem ako sam rekla da hocu i gledala u oci
ako ne odem sta onda biva onda sam nestabilna

sad smo u rekapitulaciji stigli do 20'te godine a tu se stvari nekako menjaju ...
polako ici cemo i tamo????
lepo je ponekad zaboraviti da novac ne postoji... pardon da postoji

Poslednja izmena: