Kasno zaustavljanje na crveno svetlo

Djomla1805

Početnik
Poruka
1
Zdravo ljudi skoro sam prolazio kroz raskrsnicu i pocelo je zeleno da treperi, mislio sam da cu proci ali sam pogresio i poceo da kocim kada sam stao bio sam na pola pesackog prelaza i gorelo je crveno svetlo, vratio sam se u rikverc i cekao sledece. Da li postoji sansa da cu dobiti kaznu ako su na toj raskrsnici postavljene kamere. Hvala unapred.

mario80

Buduća legenda
Poruka
42.800
Meme jedna žena pandurka drkala što sam se zaustavio na pola pešačkog. Došo do sudije, lepo piše nije se zaustavio ispred pešačkog. Ja reko bilo hladno, ja polako ukočio klizavo. Evo lepo piše nisam se zaustavio ispred. Nigde nije pisalo da sam ušao ili prošao. Ona ono lepo pocepa i baci.

To je bila jedna žena saobraćajni pandur 90tih i ja baš na nju naletim. Bila i na televiziji.

DarkMoon

Elita
Poruka
18.773
Meme jedna žena pandurka drkala što sam se zaustavio na pola pešačkog. Došo do sudije, lepo piše nije se zaustavio ispred pešačkog. Ja reko bilo hladno, ja polako ukočio klizavo. Evo lepo piše nisam se zaustavio ispred. Nigde nije pisalo da sam ušao ili prošao. Ona ono lepo pocepa i baci.

To je bila jedna žena saobraćajni pandur 90tih i ja baš na nju naletim. Bila i na televiziji.
Zar i 90tih postojali pesacki :mrgreen:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.