Nebojsa.bg
Elita
- Poruka
- 17.945
невоље под(ј)еле у Бошњакистану, неки воле поглавника и сећају га се са с(ј)етом а други не, читање коментаре, прави циркус
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Pa mogu li ih Srbi Barba ili Vico natjerati da igraju kada ne zele? Ali evo Demirovica je supruga Srpkinja natjerala da igra za BiH, a ne Njemacku. Racuna li se to?Један Србин у репрезентацију БиХ у саставу за СП каква комедија до "јединствене" грађанске" државе како је престављају у Федералном, муслиманском Сарајеву у питању је Јово Лукић из Модриче најбољи стрелац румунског првенства.
Pogledajte prilog 1899260
Неки не желе к'о и твоји Хрвати али од оних који желе постоји један српски фудбалер у целој Босни и у читавој Херцеговини....Pa mogu li ih Srbi Barba ili Vico natjerati da igraju kada ne zele
Mozda su samo losi fudbaleri.Неки не желе к'о и твоји Хрвати али од оних који желе постоји један српски фудбалер у целој Босни и у читавој Херцеговини....
Твој, ваш Зрињски имао би 0 или једну титулу да му није Срба у саставуMozda su samo losi fudbaleri.

Koji moj? Vidi se da si daleko od Neretve, jer da nisi znao bi da Srbi iz doline Neretve navijaju za Veleza, a ne neki Zrinjski. Ako meni ne vjerujes pitaj Zeljka Samardzica, tu ti je negdje u BeGeju. Ako pod Srbima mislis na notornog Nemanju Bilbiju onda trebas znati da je taj ljubio i bordo dres u Kasabi, a navijaci tog kluba pjevaju: "Boja dresa, boja fesa..." dalje ne moram za koga je taj tvoj vajni "sRbin" igrao. Igrao bi on i za Persepolis i ljubio sliku ajatolaha samo da ga zovu tamoТвој, ваш Зрињски имао би 0 или једну титулу да му није Срба у саставу![]()
твој хрватски, Срби из долине Неретве не навијају ни за Вележ ни за Зрињски и ја сам говорио о Србима играчима а не ко за кога навијаKoji moj? Vidi se da si daleko od Neretve, jer da nisi znao bi da Srbi iz doline Neretve navijaju za Veleza, a ne neki Zrinjski.

Pa kojim igracima Nebojsa, evo gorepomenuti Bilbija nosio dres reprezentativni dok bio na tom nivou, sad vise nije i ne nosi. Kako rekoh pitaj Zeljka S. za koga navija ili selektora Sergeja B.твој хрватски, Срби из долине Неретве не навијају ни за Вележ ни за Зрињски и ја сам говорио о Србима играчима а не ко за кога навија![]()
Барбарез је Србин колико и тиPa kojim igracima Nebojsa, evo gorepomenuti Bilbija nosio dres reprezentativni dok bio na tom nivou, sad vise nije i ne nosi. Kako rekoh pitaj Zeljka S. za koga navija ili selektora Sergeja B.![]()
дакле човек је из мештовтог брака има крви сва три народа сматра је Босанцем / Бошњаком, био је припадник тзв Армије БиХ дакле ратовао је за муслиманску страну у Мостару против ХВОMa nemoj, kakvi su to istoriografski dvostruki aršini? Znači, kada Ajnhard spomene Srbe u današnjoj Bosanskoj Krajini, kada Porfirogenit napiše da su Neretljani, Zahumljani i Travunjani Srbi, kada Ana Komnina za dukljanske vladare napiše da su "egzarsi Srbije", kada se Stefan Tvrtko Kotromanić u svojoj tituli nazove "kraljem svih Srba Bosne, Raške i zapadnih strana", to onda nije isto što i srpska država ili Srbija, a kada bilo koji izvor bilo gde spomеne Hrvatе, to je onda automatski = hrvatska država?Država se od kralja Stjepana Držislava nazivala Kraljevstvo Hrvatske i Dalmacije, jer je kralj dobio od Bizanta na upravu Dalmaciju i to istaknuo u kraljevskom naslovu. Hrvatska se prvo nazivala Hrvati pa Kneževina Hrvata, zatim Kraljevstvo Hrvata pa Kraljevstvo Hrvatske i Dalmacije.
A Bilbija? Igrao za repku, sad vise ne. Bice ipak da nema trenutno osim Jove kvalitetnih fudbalera nego samo nogometasa.Барбарез је Србин колико и тидакле човек је из мештовтог брака има крви сва три народа сматра је Босанцем / Бошњаком, био је припадник тзв Армије БиХ дакле ратовао је за муслиманску страну у Мостару против ХВО
Da nije bilo Srba graničara, to bi bio Zagreb.Uglavnom su u Zagrebu živjeli muslimani s oko 70-80% udjela u stanovništvu i bilo je 200 džamija i mesdžida. Joj, opis jednoga drugoga glavnoga grada bivše Jugoslavije. A nije Sarajevo ili Skopje.
A Bilbija? Igrao za repku, sad vise ne. Bice ipak da nema trenutno osim Jove kvalitetnih fudbalera nego samo nogometasa.
и "добре бошње" су фудбалери са списак је политикански
Krsna slava je između ostalog i kulturno dobro neretvanskih katolika, samo što ti katolici nisu Hrvati već Srbi.
па они немају везе са балијама, одвојени су од њих физички чак и у Мостару, остале општине где живе хрвати су етнички чисте у проценту од 95% до 85%Ustašoidi ne zaslužuju treći entitet. Baš bih se smejao da ih Balije pojebu.
Па Хрвати у Херцеговини обележавају крсно име, крсницуPa sam nastavljaju tradiciju kradje srpskog identiteta. "Nacija" bez stida i obraza.
Uprava Grada Beograda 1931. je pored današnjih gradskih opština obuhvatala i celo Pančevo sa njegovom opštinom, a tu je živelo dosta Nemaca i Mađara katolika. Zemun i Bečmen u sremskom delu grada su isto imali mnogo Nemaca.Besramna si lažovčina. Popis iz 1931. nije imao uopće etničku komponentu.
![]()
![]()
Godine 1931. 56.776 katolika na području Uprave grada Beograda od 288.938 stanovnika. Nastavi lagati i dalje.