KARIC U BEKSTVU, NECE DOCI NA SAHRANU MILOSEVICA

OSLOBODIOCI

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
108
Zasto nece biti Bogoljuba Karica na sahrani Slobodana Milosevica?
Drzavno pravosudje i policija treba da garantuje bezbednost, da nece biti hapsenja bas na sahrani? Ali, posle sahrane, Karica treba odmah uhapsiti ako bude prisutan, jer je s pokojnikom stekao vise milijardi dolara i eura, sto znaci da su obojica opljackali narod Srbije.
Sta, ako se posle sahrane pojavi Miskovic vlasnik "3m" 'delta" miloseviceve banke?
Treba i Miskovica uhapsiti?! A tek Vucelic, legendarni titogorski komunista, koji se dobro ovajdio u bandi crvenih lopova. Vuceliceva cerka je skolovana u Svajcarskoj u srednjoj skoli, jer je lopov tatica platio velike pare privatnu srednju skolu, od novca kojeg je opljackao u doba vladavine Milosevica i Mirjane Markovic.
Izgleda, da na toj sahrani treba pohaspiti pola ljudi, jer su vecina teske lopurde koje su se nakrale u doba, kada je Milosevic stvarao svoju crvenu mafiju, koja mu je evo sada dosla glave.
 
Oslobodioci ce spasiti Srbiju.
Pohapsicemo sve lopove, a taj novac cemo dati mladim ljudima da se zaposle.
Iskorenicemo korupciju, smanjicemo drzavnu upravu.
Birokratija nece imati mesta u nasoj Srbiji.

Pravosudje cemo 100 % procistiti. Advokate cemo prorediti i uspostaviti drzavnu tarifu zarade.
Policija ce biti profesionalna, a stari komunisticki kadrovi ce biti zamenjeni.
Vojne i policijske penzije ce biti ukinute, jer su ti kadrovi rusili drzavu i naciju.
 
OSLOBODIOCI:
Oslobodioci ce spasiti Srbiju.
Pohapsicemo sve lopove, a taj novac cemo dati mladim ljudima da se zaposle.
Iskorenicemo korupciju, smanjicemo drzavnu upravu.
Birokratija nece imati mesta u nasoj Srbiji.

Pravosudje cemo 100 % procistiti. Advokate cemo prorediti i uspostaviti drzavnu tarifu zarade.
Policija ce biti profesionalna, a stari komunisticki kadrovi ce biti zamenjeni.
Vojne i policijske penzije ce biti ukinute, jer su ti kadrovi rusili drzavu i naciju.

čoveče! kako meni ova reforma nije pala na pamet. ja baš volim da me neko yebe u zdrav mozak....:roll:
 

Back
Top