Quantcast

Kardio,znojenje itd.

nncmkc

Primećen član
Poruka
760
ako to može da te drži dok dođeš kući, ok je... Bonžitama se i ja hranim :lol:
voćni jogurt... Morao bih baciti pogled... :roll: al kontam da je ok... Koliko obroka imaš u toku dana?
pa ovako...ujutru pre skole popijem sejk koji napravim u blenderu sa jogurtom i nekom vockom....nekad ni ne stignem ujutru pre skole da jedem,ali trudim se da uvek pre skole doruckujem...uglavnom nesto na bazi jogurta,voca i zitarica....
onda ta uzina u skoli...
posle kad dodjem kuci ono sto ima za rucak i obazvezno dosta salate...
pijem posle podne i nekoliko solja caja....
uvece oko 6-7 veceram,uglavnom nesto lakse,salatu neku...
i posle toga oko 8 pojedem jednu vocku,bananu ili jabuku uglavnom da mi da energiju za trcanje oko 9...
i to je to :)
kako ti se cini?

mali37

Zainteresovan član
Poruka
465
Upala nastaje kad se mišić napuni mlečnom kiselinom koja "regeneriše" i spaja pokidane ćelije... Samim tim mišić raste... Kojim intenzitetom- ne znaš jer ne znaš u koliko si tkiva pokidao ćelije, al raste...
Nadam se da je jasnije... :D

upala se ne dobija od prisustva mlecnih kiselina u misicu, vec od sitnih kidanja misicnih vlakana, a u roku od 3 sata nema prisiustva mlecnih kiselna u misicnim vlaknima.

nncmkc

Primećen član
Poruka
760
E narode,isla sam juce do onog kineskog trznog centra da kupim onaj pojas sto pojacava znojenje...Kupila sam ga,kosta 350 din...Sinoc sam ga koristila tokom trcanja i iskreno super je...daje odlicnu potporu ledjima i ima materijal koji upija taj znoj ali se zaista vise znojis....iskreno meni je super....

georgejune

Zaslužan član
Poruka
145.239
To sam vec rekao..ajde bas izmeri struk pa nam javis za koju nedelju..da li je to samo voda ili ce biti efekta bas me zanima..i pazi taj deo ledja da te ne produva..dobro ga osusi posle znojenja..i peri pojas.:)

fatcat

Ističe se
Poruka
2.746
E narode,isla sam juce do onog kineskog trznog centra da kupim onaj pojas sto pojacava znojenje...Kupila sam ga,kosta 350 din...Sinoc sam ga koristila tokom trcanja i iskreno super je...daje odlicnu potporu ledjima i ima materijal koji upija taj znoj ali se zaista vise znojis....iskreno meni je super....
Super beskoristan. Dzaba sve sto je pisano na pocetku ove teme.

Inace pazi kad skines to sra*e mozes da prehladis bubrege.

fresh&clean

Ističe se
Poruka
2.232
Pojas....

....o BOŽE...:dash:

Ljudi, treba da se oslobodite sala, a ne znoja. ALO...ALO....

Dijeta, dijeta..PROTEINSKA......

i TRČANJE, BAJS, ROLERI.......

Salo se skida ne znoj..
Pa zar mislite ako ste se više oznojili da ste više sala skinuli.
Stavi pojas dok gledaš kući TV i oznojićeš se, a salo si skinula 0.001g

nncmkc

Primećen član
Poruka
760
Pojas....

....o BOŽE...:dash:

Ljudi, treba da se oslobodite sala, a ne znoja. ALO...ALO....

Dijeta, dijeta..PROTEINSKA......

i TRČANJE, BAJS, ROLERI.......

Salo se skida ne znoj..
Pa zar mislite ako ste se više oznojili da ste više sala skinuli.
Stavi pojas dok gledaš kući TV i oznojićeš se, a salo si skinula 0.001g
NE<NE<NE!
Nisi me skapirao freshi...
ja ga koristim TOKOM TRCANJA!
Naravno da znam da se salo ne skida sedeci i znojeci se...ali ipak razmisli malo,u tom znoju ipak ima odredjen nivo masti...a i sta znam,to mi je preporucila nastavnica biologije,a zena stvarno ima vrh liniju i kaze da je to i pre koristila a i sad...
Da ne bude zabune,ja se drzim pravilne ishrane i vezbanja a ovo je samo uz to...
pozz

boris0230

Aktivan član
Poruka
1.583
Tvoja vaspitačica je sigurno bila na nekoj dijeti (vrabac dijeta, ananas dijeta, proteinska dijeta, paradajz dijeta.. ima ih na gomile) bavila se fizičkim aktivnostima i nosila pojas.

Moja poenta je; kada unosis manju količinu hrane i vežbaš ti gubiš salo, nema tu nikakve pameti.
I na kraju meseca se izmerila videla je da je izgubila kg i kao ''O majku mu ovaj pojas je super stvar''

Međutim trening je uradio svoje a pojas dobio priznanje.

fatcat

Ističe se
Poruka
2.746
Tvoja vaspitačica je sigurno bila na nekoj dijeti (vrabac dijeta, ananas dijeta, proteinska dijeta, paradajz dijeta.. ima ih na gomile) bavila se fizičkim aktivnostima i nosila pojas.

Moja poenta je; kada unosis manju količinu hrane i vežbaš ti gubiš salo, nema tu nikakve pameti.
I na kraju meseca se izmerila videla je da je izgubila kg i kao ''O majku mu ovaj pojas je super stvar''

Međutim trening je uradio svoje a pojas dobio priznanje.
Ne mogu da verujem da ima ljudi iskusnih sportista koji ga koriste. Znam par momaka s kojima sam se raspravljao i na kraju su rekli: E je*i se, znam da nicemu ne sluzi, ali kupio sam ga i sad moram da ga nosim. :dash:

nncmkc

Primećen član
Poruka
760
Borise,pa nije ona vaspitacica nego nastavnica,ogromna je razlika.Pa ne znam ali mislim da zena stvarno zdrav zivot vodi,ona mi je uzor bre. :)

E pa eto fatcat i ja tako ko ti momci. :)

George,pa eto i to je nesto,a i meni je super za ledja,nekako se osecam strong ;) kad ga nosim.
Naravno,javljam rezultate experimenta.Ali ipak u svemu ovome pojas je samo sporedna stvar,ishrana i trening su glavni i odgovorni (ko oni sa Dnevnika2 pricam :) ) za sve.
Ali znate kako,sad mi je leto idealno:
plivanje (bazen mi na minut-dva od kuce) + trcanje uvece + vrucina pa je manji apetit + veci unos vode + .....
ma sve neki plusevi :)
naravno sladolede cu izbegavati,a i nemam iskreno neku zelju za njima hvala bogu :)

E da,imam jedan mali problemcic,pocinje biceps kao lud da mi raste,jel da ne radim onda vise nikakve vezbe za ruke? Ne bih bas da izgledam kao Svarceneger. :) Misice inace lako dobijam,a i salo nazalost.A kao sto mozete po fotki u profilu da vidite i siroka ledja imam poprilicno za zensko (posledica plivanja i kik boxa najverovatnije).
Pa sat da radim onda,da ne radim vise vezbe za ruke,grudi i ledja?

P.S. Ako ovde uopste svraceju devojke zelim da im kazem samo jedno:
RADITE CUCNJEVE! Jer posle guza i noge ...uff...za desetku budu... ;)
Samo pazite da ih radite pravilno u suprotnom mozete da povredite kolena....

Poslednja izmena od moderatora:

boris0230

Aktivan član
Poruka
1.583
Ne treba da imaš uzora jer sve što ima neko, možeš i ti imati. Vaspitačica je veća osoba od tebe, ne bolja.
Niko nije bolja osoba od tebe, od mene, niti od ostalih.
Svi imamo iste moći koje su nam date od našeg tvorca (od našeg rođenja). I niko od nas nije bolji od drugog, vec jednostavno ljudi koji su napredovali u fitnessu (biznisu itd) su ljudi koji su posvetili deo svog vremena, naučili neke veštine i popeli se do tog polja. Zvuči jednostavno.

Postoji mogućnost da ti se biceps bolje ocrtava (definiše) jer si počela da skidaš telesnu masnoću pa ti se čini da je veći. Nisam zagledao sliku, niti imam neku potrebu ali (jedno veliko ALI) da bi dobila mišićnu masu potrebno je MNOGO truda. Nije tako lako kao što pišeš. Možda ti raste, ali ne može tim tempom uvek nastaviti. Organizam (preciznije rečeno ruke) će se kad-tad priviknuti na tegove koje dižeš i prestaće da rastu.

nncmkc

Primećen član
Poruka
760
Borise,ja ni ne dizem uopste tegove,jedino sto radim zgibove i sklekove...i mogu zaista dosta da ih uradim ,za nekoga ko je zensko i mojih godina i previse...Pa reci mi onda da li da nastavim ili ne? Mislis da cu se priviknuti pa nece vise rasti ili ...?

boris0230

Aktivan član
Poruka
1.583
Ne mislim nego znam. Ako osećaš da ti te vežbe (zgibovi i sklekovi) idu lako znači da nećeš rasteti.
Pogotovo ako kreneš sa trčanjem. Sa obzirom da si žensko i da si rekreativac možeš ladno izbaciti zgibove i umesto toga raditi neke druge vežbe za leđa (npr. suprotne trbušnjake tako što ležiš na stomak i dižeš se).

Poslednja izmena:

fresh&clean

Ističe se
Poruka
2.232
NE<NE<NE!
Nisi me skapirao freshi...
ja ga koristim TOKOM TRCANJA!
Naravno da znam da se salo ne skida sedeci i znojeci se...ali ipak razmisli malo,u tom znoju ipak ima odredjen nivo masti...a i sta znam,to mi je preporucila nastavnica biologije,a zena stvarno ima vrh liniju i kaze da je to i pre koristila a i sad...
Da ne bude zabune,ja se drzim pravilne ishrane i vezbanja a ovo je samo uz to...
pozz
Imao sam pojas.
ali nema efekta.
Još mi se koža sušila oko sruka, pa crvenilo, stalno sam morao da mažem Pavlovićevom kremom.
Bacio sam.
Zato ti pišem
ALI POZDRAVLJAM I JAKO ŽELIM DA NASTAVIŠ TAKO DA VEŽBAŠ
i sa pojasom:p i bez njega:p
....samo napred u dobar trening i puno znoja:p
i smrt salu i celulitu:twisted:

Banshee

Elita
Poruka
24.977
Borise,ja ni ne dizem uopste tegove,jedino sto radim zgibove i sklekove...i mogu zaista dosta da ih uradim ,za nekoga ko je zensko i mojih godina i previse...Pa reci mi onda da li da nastavim ili ne? Mislis da cu se priviknuti pa nece vise rasti ili ...?
nemoj ni koristiti tegove u svakom slucaju ne previse,osim ako nemas posebnu zelju da napucas ruke i ramena....