Karavan iz uvoza

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
12.244
I sve si okacio Fiat 500 jer su oni problematicni na dizalici kad se radi servis jer se mora podmetnuti dascica pa tek onda dizati jer inace se osteti trepna.
Inace mnajstore voleo bih ja da vidim kako se to na kamion natovari sa viljuskarem.
:hahaha::hahaha::hahaha:
Pa ti ne da nemas pojma nego je ovo za anale.
I jos uvek cekam odgovor kako ces da carinis ono sto je tamo otpisano za presu.
Mani se speditera i daj nam odgovor jer prdis u prazno.

igi192

Elita
Poruka
23.724
Viljaskarom na labudicu 😁 ..Nzn i da je to slucaj, motor crko ili menjac osovina ispala i sl kakve to ima veze ne prodaju ga takvog vec valjda npravave ..Kod mene ne mozes da izveses auto koji ne vozi ,moras i tehnicki da obavis tako da samo ispravna auta dolaze u obzir..Jedino da uzimas havarisane sa otpada ali onda imaš problem kako uvesti ..Moguće da ima caka ali i ta malo cuknuta nisu problem ako se odrade kako treba ..

mario80

Buduća legenda
Poruka
43.024
I sve si okacio Fiat 500 jer su oni problematicni na dizalici kad se radi servis jer se mora podmetnuti dascica pa tek onda dizati jer inace se osteti trepna.
Inace mnajstore voleo bih ja da vidim kako se to na kamion natovari sa viljuskarem.
:hahaha::hahaha::hahaha:
Pa ti ne da nemas pojma nego je ovo za anale.
I jos uvek cekam odgovor kako ces da carinis ono sto je tamo otpisano za presu.
Mani se speditera i daj nam odgovor jer prdis u prazno.
Da baš :lol:

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
12.244
I sad jel ti mislis da ako je ovom iznad automobilu curelo ulje da je to los auto?
Mozda je curilo na manzetni poluosovone i sta onda?
Zamenis tu gumu,sipas novo ulje i gas.
Ali posto ti mrzis automobile tebi je najlepse da se sprdas.
Onaj ko voli automobile taj o njima ne prica nista lose nego se zna da je auto rupa bez dna i da se stalno mora nesto ulagati.
Kod nekih manje a nekih vise.
Plus ovaj u videu je rekao "Ajd sad sam u nekom redu gde su dobra kola al ...."sto znaci da nije bas tako kako lupetate obojica nego ima krseva i to se zna ali u manjem broju jer ne mogu da prodju homologaciju AMSS i cekanje se ne isplati. A to sto se uzmu i takvi automobili je ponekad uslov prodavca preko da ako hoces neke automobile moras da uzmes i taj krs inace ti nece prodati ono sto valja pa si prinudjen i racunas da ga prodas po nabavnoj pa ti je dobro.
Uostalom ko je pogledao video mogao je da vidi da je vecina u korektnom stanju. A ovaj sto je snimao pojma nema o kolima i njemu je onaj Pasat ubijen a to se lako popravi i bude dobr auto i dalje.

Poslednja izmena:

igi192

Elita
Poruka
23.724
I sad jel ti mislis da ako je ovom iznad automobilu curelo ulje da je to los auto?
Onaj ko voli automobile taj o njima ne prica nista lose nego se zna da je auto rupa bez dna i da se stalno mora nesto ulagati.
Plus ovaj u videu je rekao "Ajd sad sam u nekom redu gde su dobra kola al ...."sto znaci da nije bas tako kako lupetate obojica nego ima krseva i to se zna ali u manjem broju jer ne mogu da prodju homologaciju AMSS i cekanje se ne isplati. A to sto se uzmu i takvi automobili je ponekad uslov prodavca preko da ako hoces neke automobile moras da uzmes i taj krs inace ti nece prodati ono sto valja pa si prinudjen i racunas da ga prodas po nabavnoj pa ti je dobro.
Uostalom ko je pogledao video mogao je da vidi da je vecina u korektnom stanju. A ovaj sto je snimao pojma nema o kolima i njemu je onaj Pasat ubijen a to se lako popravi i bude dobr auto i dalje.
Ovo je tacno dosta njih pretezno velikih traze da im cistis plac i uzmes vise auta inace nisi intereantan

mario80

Buduća legenda
Poruka
43.024
Ti se prvi ovde hvališ kako remontuješ delove pa prodaješ kao nov nov nov. Auto kome su dotrajali trapovi i to po stranim putevima je jedino dobar za presu jer su mu bukvalno svi resursi potrošeni.

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
12.244
I sta fali remontu?
Eno mi ćerke kojoj sam remontovao prosle godine lamelu na Fiatu 500 i savrseno je sluzi.
I jel to onda lose?
Alo,cerki sam remontovao jer znam da to zna da bude bolje nego ovi delovi koji se kupuju kao original a rade se u Kini i budu neka treca klasa.
Tebi trap kao da je generalna motora a ono u stvari zamenis citav trap za npr 100€ i imas sve novo.
Bas strasan problem al za neznalce kao sto si ti.

mario80

Buduća legenda
Poruka
43.024
Bože me sačuvaj mislio sam da je taj zanat umreo još pre 20 godina kad ono vidi dule remontuje i sijalicu :hahaha:

Nije ni čudo što automobili iz uvoza ne mogu da sastave ni 2 god pa na otpad.

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
12.244
Jeste eno moj brat vozi 7 godina Mondeo sa 315k uzet bez i jednog jedinog problema a sad na satu 400k km.
Bas su losa ta kola iz uvoza a da ne pricamo o tome koliko ljudi vozi polovnjake kupljene od mene i zahvaljuje mi se jer su prezadovoljni godinama.
Mozes da se ojedes ali polovnjaci iz uvoza su daleko bolja opcija od polovnjaka kupljenih u Srbiji.
Nov auto je nov ali sa ovim novim kosacicama se postavlja pitanje da li je bolji dobar polovnjak sa normalnim motorom ili ovi novi sa 900 ccm i dva klipa.
Za te starije se bar zna da mogu da predju koliko hoces a ovi novi tesko da ce trajati toliko.

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
12.244
Pfffff koja si ti BEEEP.:hahaha:
Mogu misliti kako guzis svoju rodbinu svojim glupostima i lazima.
Svi dokazuju kako voze kola iz uvoza godinama i uz sitna ulaganja a samo imbecili koji gledaju najjeftinije na oglasima su u velikim ulaganjima ali svakako niko kola ne tera na otpad jer to je tvoja izmisljotina i laz.
Sedi 1.

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
12.244
Ne nego ko dugo zadrzi koreanca moze maltene na otpad da ga salje.
Elantra sa plinom 2004 registrovana dugo sa uradjenim velikim servisom,bordo metalik drugarica dugo prodavala za 1000€ i niko nije hteo da kupi taj auto pa je odustala od prodaje.Kia Rio 1,3 2005 sa plinom karavan ljudi prodali za 800€.
Toliko o koreancima a iz uvoza je sve bolje od tih koreanaca.

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
12.244
Elantra nije bila karavan majstore a oba auta nisu mnogo daleko po godistu od tvog auta i pogledaj cene.
To je ta Korea.
Sacekaj jos malo pa ces da vidis koliko tone i tone kako stari.
Cenu neku imaju samo dok su stari do 10 godina a posle toga ćao.

mario80

Buduća legenda
Poruka
43.024
Evo posle 15 dana vozikanja ovog bmw iz uvoza koji je teoretski u prvoj boji tj nigde gitovan osim šoferke koja se raspada, našao sam i da je udaran i menjana hauba, krilo, vezni lim naravno sve lepo ofarbano u komori ALI moje vešto oko je pronašlo sve nedostatke na ovom kršu iz uvoza tj iz italije.

Pored fizičkih nedostataka tu je i odmah urađen mali servis menjača i motora jer je ulje bilo katastrofa i komplet kočnica pošto je sve dotrajalo a skupo je ko đavo za automatik. Sada na 230.000 km ide i veliki servis jer lanac nikada nije menjan. Od juče gori trougao upozorenje na neki problem.

Enterijer je lep i uredan sem rupe na originalnoj patosnici.

Prevarili ženu jbg.

Ne kupujte karavane iz uvoza, to su sve firmina ili taksi vozila!