Karadžić: Dok je sveta i veka nema meča sa Kosovom!

  • Začetnik teme Začetnik teme Halix
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Halix

Elita
Poruka
16.199
Karadžić: Dok je sveta i veka nema meča sa Kosovom

10. 11. 2010. 12:02h | Vestionline

Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić odbacio je svaku mogućnost da nepriznato Kosovo učestvuje u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine.

Karadžić je u izjavi za "Kurir" poručio još da Srbija nikada neće odigrati prijateljski susret sa Kosovom, o čemu maštaju čelni ljudi te nepriznate organizacije.

108099_karadza_f.jpg


"U više navrata nam je FIFA dala garancije da nepriznata država Kosovo ne može da učestvuje u bilo kakvim zvaničnim utakmicama. Statut FIFA je prilično jasan i oni se neće igrati sa svojim ugledom. Mi ne priznajemo da se na teritoriji Srbije stvara druga država, i samim tim ne razmišljamo ni o kakvoj prijateljskoj utakmici sa njima. O slučaju Kosova, ne razmišljamo ni hipotetički. Prema tome, utakmice sa njima neće biti dok je sveta i veka", isključiv je predsednik FSS Karadžić.

http://www.vesti-online.com/Sport/Fudbal/95720/Karadzic-Dok-je-sveta-i-veka-nema-meca-sa-Kosovom

:klap:
 
Karadžić: Dok je sveta i veka nema meča sa Kosovom

10. 11. 2010. 12:02h | Vestionline

Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić odbacio je svaku mogućnost da nepriznato Kosovo učestvuje u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine.

Karadžić je u izjavi za "Kurir" poručio još da Srbija nikada neće odigrati prijateljski susret sa Kosovom, o čemu maštaju čelni ljudi te nepriznate organizacije.

108099_karadza_f.jpg


"U više navrata nam je FIFA dala garancije da nepriznata država Kosovo ne može da učestvuje u bilo kakvim zvaničnim utakmicama. Statut FIFA je prilično jasan i oni se neće igrati sa svojim ugledom. Mi ne priznajemo da se na teritoriji Srbije stvara druga država, i samim tim ne razmišljamo ni o kakvoj prijateljskoj utakmici sa njima. O slučaju Kosova, ne razmišljamo ni hipotetički. Prema tome, utakmice sa njima neće biti dok je sveta i veka", isključiv je predsednik FSS Karadžić.

http://www.vesti-online.com/Sport/Fudbal/95720/Karadzic-Dok-je-sveta-i-veka-nema-meca-sa-Kosovom

:klap:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Nama je naša Srbija dala Tomu za Maršala. Kako bi ja to proterao u Berane odakle je došlo. A ovde je postao i "ugledni" hotelijer gde svi žuti i G17 idu na "simpozijume", gde reprezentacija stalno odseda jer nema kobajagi gde drugde i što se sve plaća iz budžeta Srbije. CG marva.
 
Karadžić: Dok je sveta i veka nema meča sa Kosovom

10. 11. 2010. 12:02h | Vestionline

Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić odbacio je svaku mogućnost da nepriznato Kosovo učestvuje u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine.

Karadžić je u izjavi za "Kurir" poručio još da Srbija nikada neće odigrati prijateljski susret sa Kosovom, o čemu maštaju čelni ljudi te nepriznate organizacije.

108099_karadza_f.jpg


"U više navrata nam je FIFA dala garancije da nepriznata država Kosovo ne može da učestvuje u bilo kakvim zvaničnim utakmicama. Statut FIFA je prilično jasan i oni se neće igrati sa svojim ugledom. Mi ne priznajemo da se na teritoriji Srbije stvara druga država, i samim tim ne razmišljamo ni o kakvoj prijateljskoj utakmici sa njima. O slučaju Kosova, ne razmišljamo ni hipotetički. Prema tome, utakmice sa njima neće biti dok je sveta i veka", isključiv je predsednik FSS Karadžić.

http://www.vesti-online.com/Sport/Fudbal/95720/Karadzic-Dok-je-sveta-i-veka-nema-meca-sa-Kosovom

:klap:

Dace on to malo jeftinije!
 

Back
Top