kara mi je 25cm

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e, milose, milose.... ludace jedan... kuca ti pevala... :) mada, procitao sam par odgovora... uvek su tu posalice... pesma me pogodila... a i srecan sam nesto, posto se spremam polako... bice lepo vratiti se u normalu neku... al' je tesko vratiti se posle u nenormalu... kao na onoj temi... sad sam gledao robote... ima jedna pesma, kad lome sve stare robote... od lika sto njegovu muziku najvise volim... a nije tesko pitanje... majke mi... da... njegova pesma je isto u transformersima... a glumio je i u 'down by law'...
 
sto se notrdama tice... pre neki dan se drug moj kladio da ce zvezda da pobedi... stavio velike pare... protiv vojvodine... i izgubio... al', nema veze... u jednom trenutku, vec onako popizdeo, vidi igraca jednog kako pogrbavljeno trci... i, prokomentarise: i, kvazimodo sparta po levoj strani... ha.. a mi se, u klubu, nasmejemo... zato sto se nervira... i, naravno da se uvek nadje neko ko ce mu skrenuti paznju da se ne kladi na te nizerazredne timove... nego na Partizan, na primer...
 
Jedan moj poznanik ima taj problem i stvarno je to problem...Malo da budem ozbiljna...Nemoze da ima normalan sex i curu boli svaka druga poza...Zna se sta je normalno i uvek bih glasala za debljeg nego za duzeg :D (opet moram da se zezam)!
 
Interesantno je preovladavajuce misljenje medju muskarcima da ce zena ici sa bilo kakvim retardinjom samo zato sto mu je veci od 20...

Ja josh nisam srela nekog kome je manji od 20 , niti je ikad iko priznao da mu je manji pa onda ne znam zasto bi se prosek trebao smatrati nekim kvalitetom? :roll: :razz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top